مصاحبه آرمان امیر احمدی و....

نویسنده: Keivan

وبلاگ من
نویسنده: Keivan
آرسنالو دوست دارم... چون از هر چیزی که فوتبال رو کثیف میکنه به دوره... به شدت عاشق آرسنالم دارم باهاش زندگی میکنم آرزو کنین به پای هم پیر شیم رمز خوشبختیمون اصالت...بی ریایی...بزرگی...و جوونی آرسناله آرزو میکنم که با هم قهرمان همزمان 3 جام بشیم...واقعا می بینم اون روزو!!! آرسنال فقط تیم نیست عشقه...زندگیه...احساسیه که لمسش نمیکنی... ************************** Arsenal IS MY Heart http://www.arse1e.ir/
کل بازدید: 94,022 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

مصاحبه آرمان امیر احمدی و....

اولین کانون هوادارای رسمی آرسنال در خاورمیانه
شاید خیلیاتون این مصاحبه رو نخونده باشین...پیشنهاد میکنم تا آخر بخونین...اسپورتی : امروز(چهارشنبه هجدهم اردیبهشت 1387)باشگاه فوتبال آرسنال رسما سایت Arsenal.ir را به عنوان کانون رسمی هواداری خود در ایران معرفی کرد
در
این نامه که به مدیر این کانون هواداری ، آقای آرمان امیراحمدی ارسال شده
بود ، آرسنال با آرزوی موفقیت برای ایشان و هواداران آرسنال در ایران ، وی
را به سمت مدیر کانون هواداری و سایت
Arsenal.ir  را سایت رسمی کانون هواداری آرسنال در ایران معرفی کرد 
امیراحمدی
از کانون هواداری آرسنال گفت : اولا  به تمام آرسنالی های ایران این مورد
را تبریک میگویم ! و امیدوارم بتوانیم همه با هم به جمعی توانمند تبدیل
شویم و فرهنگ هواداری را رواج دهیم !
وی
با اشاره به تلاش دو ساله ی همکارانش از یوسف بزرکار و فرزاد قاضی تشکر
کرد و از تمام  آرسنالی ها خواست تا با حضور در میتینگ ها ایمان خود را به
توپچی ها قوی و پایدار نگه دارند !
وی
ادامه داد : امیدوارم  حضور رسمی ما در باشگاه آرسنال به قول ایرانی ها
خوش یوم باشد و قهرمانی های توپچی ها یکی پس از دیگری به هواداران هدیه شود
!
او
در برابر سوالی که آیا فقط آرسنالی های تهران پشتیبانی میشوند ، گفت :
هرگز ! ما تمام آرسنالی های ایران را پشتیبانی میکنیم و کارت های هواداری
ما سراسر ایران را فرا میگیرد !
وی از توضیح بیشتر در مورد کارت ها تفره رفت و آن را به زمان دیگری موکول کرد
او در نهایت از همه ی توپچی ها خواست تا آنها را همراهی کنند ! و اتحاد بزرگ را تشکیل دهند !
شایان ذکر است که اکنون نمایندگان هواداران یوونتوس ، چلسی و لیورپول در ایران حاضرند و به هوادارانشان خدمات گوناگونی ارائه می کنند
**********************************************************
در ضمن یه چیزی دیدم که فکم افتاد کف آسفالت
منچستر سیتی روزی که یونایتد رو 6 تایی کرد جو گرفتشون کانون طرفداری زدن تو ایران...
http://mancitynews.blogfa.com/
ببینین که لاشه سایت ما میرزه به کل سایتشون...
خوش باشین...
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

alireza 9 در 12/1/1391 | 18:32 گفت:

wow

♥Arsenal♥ در 12/1/1391 | 17:21 گفت:

تو سایت اصلی اسمی از این موضئع برده شده؟؟؟

اگه شده یه نفر لینک بهم بده :دی

علی ارشدی در 12/1/1391 | 17:21 گفت:

مرسی کیوان من نمی دونستم آرمان مصاحبه کرده!
اینو هم بخونید خوبه
http://arsenalshop.ir/Fa_pages_details.aspx?PageID=2

♥Arsenal♥ در 12/1/1391 | 17:20 گفت:

تبریک به همه...

alireza mohajer در 12/1/1391 | 16:21 گفت:

بدون اغراق فقط سایت ماست که چهره ی جهانی داره وگرنه سایتای تیمای دیگه همشون کشکه !!!!!!!

Lotfali khan zand در 12/1/1391 | 16:05 گفت:

هوادارای آرسنال مثل تیمش تو همه جا تکند. چه تو اخلاق چه کیفیت سایت و چه و چه

Lotfali khan zand در 12/1/1391 | 15:55 گفت:

عالی .......
فقط دو نکته: خوش یوم نه = خوش یمن (با برکت)
تفره غلطه= طفره که البته دومیش رو میشه قبول کرد چون کلماتی مثل اطاق به اتاق تبدیل شده اند. با تشکر

arash در 12/1/1391 | 15:38 گفت:

آره درسته واقعا سايت بزرگي داريم بايد همه كمك كنيم كه بتونيم سايتو به موفقيتهاي بيشتر برسونيم. از همهي مسولان تشكر ميكنم . ما بايد بيشتر با هم باشيم و بيشتر همو بشناسيم مثلا ميتونيم با جلسه هايي كه ميزاريم زودتر به هدفامون برسيم. بايد شهرهاي ديگه هم ميتينگ بگيريم مثلا:شيراز.مشهد.خوزستان... جاهاي مختلف آخه آرسنال اونجاها هم خيلي طرفدار داره . با تشكر از مسئولين سايت . با آرزوي موفقيت براي همه آرسناليها :)

دانیال در 12/1/1391 | 14:12 گفت:

مرسی.خوب بود

جواد تی تی در 12/1/1391 | 12:55 گفت:

بدون اغراق بهترین سایت هواداری در ایران همین سایته شبیه سایت رسمی باشگاه ها میونه

شایان در 12/1/1391 | 11:56 گفت:

واقعا بهترین کانون هواداری رو داریم... اگه مکانیزم فروش کارت هواداری باشگاه آرسنال تو ایران راه بیوفته اولین نفری هستم که برای بهبود و ضع مالی باشگاه کارت هواداری خحریداری کنم..البته میدونم کارت هواداری برای بهبود وضع مالی تیم ها نیست!! ......به هر حال از این حرف ها که بگذریم من اینجا رو مثل خونه دوم خودم میدونم!! تقریبا از سال 85..86 میومدم.. روز به روز پیشرفت و همدلی رو دیدم!! تو روز های سخت و نابه هموار!!! ..................... بازهم از این حرف ها بگذریم سخت منتظر یه میتینگ هستم!! تنا برای اولین بار شرکت کنم!!

شایان در 12/1/1391 | 11:54 گفت:

واقعا بهترین کانون هواداری رو داریم... اگه مکانیزم فروش کارت هواداری باشگاه آرسنال تو ایران راه بیوفته اولین نفری هستم که برای بهبود و ضع مالی باشگاه کارت هواداری خحریداری کنم..البته میدونم کارت هواداری برای بهبود وضع مالی تیم ها نیست!! ......به هر حال از این حرف ها که بگذریم من اینجا رو مثل خونه دوم خودم میدونم!! تقریبا از سال 85..86 میومدم.. روز به روز پیشرفت و همدلی رو دیدم!! تو روز های سخت و نابه هموار!!! ..................... بازهم از این حرف ها بگذریم سخت منتظر یه میتینگ هستم!! تنا برای اولین بار شرکت کنم!!

یه آرسنالی در 12/1/1391 | 11:06 گفت:

بچه ها سایت ما در بین تیم های اروپایی تو ایران تکه برین نگاه کنین سایت بارسا ویدئو و دل نوشته ها هم نداره سایت چلسی دل نوشته نداره و بقیه هم به همین ترتیب (تو گوگل سرچ کنید میان) درست همتون درد نکنه.

Vishka در 12/1/1391 | 10:57 گفت:

رد نه درد:)))))))

Vishka در 12/1/1391 | 10:56 گفت:

خیلی خوبه که من عضو کانون هواداران آرسنال هستم به همه مسئولین این سایت خسته نباشید میگم .دست همگی رد نکنه.

(Hooman sam (Dark metal در 12/1/1391 | 05:00 گفت:

ایول ایول ..... والا آخر!!!!
تشکر از دوستای مسئولمون...
LIKE LIKE

مهران کاظمی در 12/1/1391 | 03:16 گفت:

من نمیدونستم، چه با حال، واقعاً دست آقا آرمان درد نکنه، برادر من خودش طراح سایته، کارش هم خوبه، سایتی مثل سایت تالیا رو طراحی کرده و ساخته، طرفدار آرسناله ولی نه مثل ما، یکی دو باری که سایت رو دیده کلی تعریف کرده، مخصوصاً از این ورژن جدیدش، میگه خیلی آقا آرمان زحمت کشیده براش، واقعاً دستت درد نکنه آقا آرمان

حمید فرازی در 12/1/1391 | 02:09 گفت:

البته این مصاحبه فایل صوتی هم داره که نمیدونم هنوز موجود باشه یا نه ولی واقعا کانون فوق العاده ای داریم و باید همه تلاش کنیم تا مثل سایت رسمی باشگاه که به عنوان بهترین سایت ورزش در سال گذشته شناخته شد این سایت هم در ایران بهترین سایت ورزشی باشه

Keivan در 12/1/1391 | 01:59 گفت:

نه بابا داشتن این مصاحبه مال همون موقع هست...

سید امین هاشمی در 12/1/1391 | 01:57 گفت:

My g0d! یعنی کیوان جان تا الآن قبولمون نداشتن! بازم خدارو شکر.خسته نباشی آرمان عزیز

مجتبی هانری در 12/1/1391 | 01:21 گفت:

از همه ی که درکانون ارسنال در اطلاعات خبرها ودر کل زحمت کشیدند ممنون وسپاسگزارم !!!باارزوی موفقیت برای همه