تاریخچه بازی های آرسنال - ساندرلند

نویسنده: Keivan

وبلاگ من
نویسنده: Keivan
آرسنالو دوست دارم... چون از هر چیزی که فوتبال رو کثیف میکنه به دوره... به شدت عاشق آرسنالم دارم باهاش زندگی میکنم آرزو کنین به پای هم پیر شیم رمز خوشبختیمون اصالت...بی ریایی...بزرگی...و جوونی آرسناله آرزو میکنم که با هم قهرمان همزمان 3 جام بشیم...واقعا می بینم اون روزو!!! آرسنال فقط تیم نیست عشقه...زندگیه...احساسیه که لمسش نمیکنی... ************************** Arsenal IS MY Heart http://www.arse1e.ir/
کل بازدید: 100,435 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تاریخچه بازی های آرسنال - ساندرلند

سلام بعد چندین ماه از امروز من پست های تاریخچه ایم رو شروع میکنم...امیدوارم خوشتون بیاد و استفاده کنین...دو تیم آرسنال و ساندرلند تاکنون در رقابت های مختلف
142 بار به مصاف هم رفته اند. آرسنال موفق به کسب 54 پیروزی شده است.
ساندرلند نیز 50 بازی را برده است. 38 بازی این دو تیم هم با نتیجه مساوی
به پایان رسیده است. آرسنال 224 گل در مقابل ساندرلند به ثمر رسانده و
ساندرلند نیز 204 بار در مقابل آرسنال گلزنی کرده است.

- آرسنال در زمین خود، 69 بار به مصاف ساندرلند رفته
است که 38 بازی را با پیروزی، 16 بازی را با شکست و 16 بازی را با تساوی
پشت سر گذاشته است. در این بازی ها تا کنون 138 بار دروازه ساندرلند را
گشوده است و 73 گل نیز دریافت کرده است.


- ساندرلند در بازی های خانگی خود مقابل آرسنال 71 بار
به میدان رفته است که حاصل آن، 33 پیروزی، 22 تساوی و 16 شکست بوده است. در
این بازی ها 129 گل زده و 85 گل نیز دریافت کرده است.- 1 دیدار نیز در ورزشگاه بی طرف برگزار شده که آرسنال
0 بازی را برده، 0 بازی مساوی شده و 1 بازی را ساندرلند برده است. 1 گل
آرسنال زده و 2 گل ساندرلند به ثمر رسانده.


-----------------------------------------


رفت و برگشت (لیگ): 130 بازی، 49 برد آرسنال، 44 برد ساندرلند، 37 مساویدر خانه آرسنال (لیگ): 65 بازی، 35 برد آرسنال، 15 برد ساندرلند، 15 مساویدر خانه ساندرلند (لیگ): 65 بازی، 14 برد آرسنال، 29 برد ساندرلند، 22 مساوی-----------------------------------------رفت و برگشت (لیگ برتر): 22 بازی، 12 برد آرسنال، 3 برد ساندرلند، 7 مساویدر خانه آرسنال (لیگ برتر): 11 بازی، 8 برد آرسنال، 0 برد ساندرلند، 3 مساویدر خانه ساندرلند (لیگ برتر): 11 بازی، 4 برد آرسنال، 3 برد ساندرلند، 4 مساوی-----------------------------------------رفت و برگشت (جام حذفی): 8 بازی، 3 برد آرسنال، 4 برد ساندرلند، 1 مساویدر خانه آرسنال (جام حذفی): 3 بازی، 2 برد آرسنال، 0 برد ساندرلند، 1 مساویدر خانه ساندرلند (جام حذفی): 4 بازی، 1 برد آرسنال، 3 برد ساندرلند، 0 مساویدر زمین بی طرف (جام حذفی): 1 بازی، 0 برد آرسنال، 1 برد ساندرلند، 0 مساوی-----------------------------------------رفت و برگشت (جام اتحادیه): 3 بازی، 2 برد آرسنال، 1 برد ساندرلند، 0 مساویدر خانه آرسنال (جام اتحادیه): 2 بازی، 1 برد آرسنال، 1 برد ساندرلند، 0 مساویدر خانه ساندرلند (جام اتحادیه): 1 بازی، 1 برد آرسنال، 0 برد ساندرلند، 0 مساویدر زمین بی طرف (جام اتحادیه): 0 بازی، 0 برد آرسنال، 0 برد ساندرلند، 0 مساوی-----------------------------------------رفت و برگشت (جام خیریه): 1 بازی، 0 برد آرسنال، 1 برد ساندرلند، 0 مساویدر خانه آرسنال (جام خیریه): 0 بازی، 0 برد آرسنال، 0 برد ساندرلند، 0 مساویدر خانه ساندرلند (جام خیریه): 1 بازی، 0 برد آرسنال، 1 برد ساندرلند، 0 مساویدر زمین بی طرف (جام خیریه): 0 بازی، 0 برد آرسنال، 0 برد ساندرلند، 0 مساوی-----------------------------------------* پر گل ترین بازی دو تیم، پیروزی 5-4 ساندرلند در خانه و در فصل 1935/1936 بوده است.* پرگل ترین برد آرسنال مقابل ساندرلند برد 6-1 آن ها در خانه در فصل 1932/1933 بوده است.* پرگل ترین برد ساندرلند در مقابل آرسنال، برد 7-1 آن ها در خانه و در فصل 1953/1954 بوده است.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Keivan در 28/5/1391 | 17:34 گفت:

بچه ها ممنون...
@milad:راستیتش من نمیدونم ولی امیدوارم بچه ها بیان بهت بگن...
@امین: امید بچه هارو کم نکن دیگه این حرفو نزن ما همه امیدواریم...

امین در 28/5/1391 | 17:07 گفت:

قهرمانی؟ هه هه جوک نگو

حمید pires در 28/5/1391 | 16:48 گفت:

38 پله تا قهرمانی . به امید خدا اولیشو امشب رد میکنیم.

milad در 28/5/1391 | 16:33 گفت:

ممنون میشم اگه اسم شبکه های ماهواره که لیگ اینگیلیس پخش میکنن به من بگید (shabake haye free)

sadegh در 28/5/1391 | 16:09 گفت:

منم ی حسی بهم میگه فصل خوبی در پیش داریم.

محمدرضا در 28/5/1391 | 15:58 گفت:

مرسی ! به امید پیروزی !! امیدوارم پولدی و ژیرو گل بزنن

امین در 28/5/1391 | 15:38 گفت:

مرسیییو به امید پیروزی
انقده دوس دارم ژیرود گل بزنه...نمیدونم چرا ولی 1حسی بهم میگه امسال تو کورس آقای گلی میبینمش!