والکات: من در اصل مهاجم هستم

نویسنده: ali jamshidi

وبلاگ من
نویسنده: ali jamshidi
درود بر دوستان آرسنالی. دقیقاً از اولین سال های حضور ونگر در آرسنال باری های این تیمو پیگیر بودم. سال 1998 عاشق آرسنال بودم. دلم تنگه آرسنالی هست که 49 بازی نباخت. دلم تنگ آرسنالیه که تاتنهام 10 سال برای بردنش انتظار کشید. دلم تنگه میل به پیروزی در تیمه. جنگندگیه. یادمه سال 2004-2005 که بود اون سالی که بدون باخت قهرمان شدیم با میدلزبورو بازی داشتیم. 3-1 عقب افتادیم. ولی تو 30 دقیقه 3-5 جلو افتادیم. اون تیم رو هیچ وقت فراموش نمی کنم. لعنت به این ورزشگاه نفرین شده...
کل بازدید: 13,408 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

والکات: من در اصل مهاجم هستم

ستاره مطرح تيم فوتبال آرسنال گفت: به جاي گوش راست يا چپ دوست دارم مهاجم نوک حمله باشم.


به نقل از دیلی‌تلگراف، تئو والکات اظهار داشت: تا به امروز امکان حضوری مستمر در مرکز خط حمله یعنی مهاجم نوک برای من ممکن نشده است. بیشتر در نقش بازیکن گوش راست یا چپ برای آرسنال بازی کرده‌ام. فکر می‌کنم قدرتم بیشتر در نوک حمله باشد تا حضور در گوش‌ها. از این رو مایلم امکان بازی در پیشانی خط حمله را بیابم.
این بازیکن ۲۲ ساله که از ۶ فصل قبل به عضویت تیم‌های رده سنی پایه توپچی‌ها درآمد، توانسته در ۱۳۶ بازی ۲۱ گل به ثمر برساند.
وی در این‌باره افزود: البته برای حضور در جلوی خط حمله نظر آرسن ونگر مربی‌ام شرط است. امیدوارم بتوانم در تمرینات او را برای این منظور متقاعد کنم.

والکات که ۲۱ بازی ملی برای انگلیس را در کارنامه ورزشی خود دارد، اضافه کرد: شکی نیست که هدف اصلی من کمک به آرسنال است و هر جا نیاز باشد، بازی می‌کنم. ظاهرا چون در کناره‌ها زیاد بازی کرده‌ام، مردم فراموش‌ کرده‌اند من در اصل مهاجم هستم. به هرحال امیدوارم فرصتی فراهم شود که بتوانم در نوک‌ حمله بازی کنم و قدرتم را بهتر نشان دهم.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 9/11/1390 | 01:51 گفت:

تئو همون تی تی هستش با یه ورژن ضعیف تر سرعت خوبی داره حتی یه بار تو روزنامه خوندم تو 100متر تی تی رو جا گذاشته ولی هوش و قدرت بدنی تی تی رو اصلا نداره امیدوارم با تیم بمونه و پیشرفت کنه و تبدیل به تی تی جدید بشه هرچند سخته ولی میتونه

حمید فرازی در 8/11/1390 | 21:12 گفت:

نه احسان جان.من خودم فقط 20 گل برترشو دارم.از این آمارش بالاتره ولی دقیقشو نمیدونم

احسان در 8/11/1390 | 19:14 گفت:

عشق من هیچ جا نمیره میمونه تو ارسنال و یه روزی نیری هانری جدید میشه

راستی بچه این امار درسته ؟؟؟ ۱۳۶ بازی ۲۱ گل ؟؟؟


حمید فرازی در 8/11/1390 | 18:52 گفت:

بهتره این موقعیتایی که امسال از دست داده رو نشونش بدن تا بره" مرکز غلط کردم" باشگاه بگه منو بذارین دفاع راست.ولی انصافا اگه بتونه یه کم رو مغزش فشار بیاره و تمرینات اخنصاصی واسش بذارن خیلی به کارمون میاد

♥Arsenal♥ در 8/11/1390 | 18:38 گفت:

ولکات عالیه و اصلا دئست ندارم از دست بره

hamed در 8/11/1390 | 18:23 گفت:

به نظر من از ژروینیو خیلی بهتره.....

hamed در 8/11/1390 | 18:23 گفت:

چون سن و سال زیادی نداره هنوز جای پیشرفت داره برای همین نمیشه گفت بازیکن بدیه ولی از سرعت بالایی برخورداره امیدوارم با آرسنال تمدید کنه و در آینده بهتر از این حرفا بازی کنه و در گلزنی هم موفق باشه......

استارت های خوبی میزنه....

ali jamshidi در 8/11/1390 | 18:05 گفت:

لیورپول 2 - 1 منچستر
درک کویت دقیقه 88

ali jamshidi در 8/11/1390 | 17:31 گفت:

چلسی 1 - QPR 0 تمام.
چلسی اومد بالا

ali jamshidi در 8/11/1390 | 17:16 گفت:

امیدوارم. فعلا برای بازی با استون ویلا نگرانم.

MILAD در 8/11/1390 | 17:13 گفت:

چلس بیا بالا چه بهتر راحت میبریمش

MILAD در 8/11/1390 | 17:11 گفت:


ليورپول 1 : 1 منچستريونايتد

21 ' دانيل اگر 1 : 0

39 ' 1 : 1 جي سونگ پارك

ali jamshidi در 8/11/1390 | 17:10 گفت:

چلسی تا 75 با QPR با پنالتی خوان ماتا جلو هستش.
شفته یونایتد هم با لیورپول نیمه رو 1 -1 کرده

ali jamshidi در 8/11/1390 | 16:59 گفت:

پارک بازی منچستر و لیورپول رو مساوی کرد.
بازیکن کره ای ما داریم. بقیه بازیکن دارن ما هم داریم.

ali jamshidi در 8/11/1390 | 16:57 گفت:

کوچیکتم میلاد جون.
ما 49 بازی بدون باخت دیدیم.
4 تا گل در 10 دقیقه دیدیم.
5 تا 5 تا تو اروپا گل زدیم.
جام می خوایم چه کار.
غرور و بزرگی رو وقتی حس کردم که وقتی یه فصل بدون باخت بودیم.
قبول دارم الان با خاطره ها داریم زندگی می کنیم.
مخصوصاً ماها که فاصله زمانی 04-97 رو یادمه مونه

ali jamshidi در 8/11/1390 | 16:51 گفت:

اه
خوان ماتا گل زد. چلسی 1 - کوئیز پارک 0
پنالتی زد

MILAD در 8/11/1390 | 16:50 گفت:

با غیرت ترین بازیکن آرسنال؟حتما شرکت کنید

ali jamshidi در 8/11/1390 | 16:50 گفت:

چسلی تا دقیقه 60 همچنان 0-0
خدا کنه حذف شه.
اون وقت مائیمو این جام و لیورپول

ali jamshidi در 8/11/1390 | 16:49 گفت:

بعید میدونم بمونه. خودم ازش خوشم میاد. تموم کننده خوبی نیست اصلاً. خوب میدوه ولی از نظر هوشی در سطح پائینی هستش. به هر حال دستمزد نجومی خواسته از طرفی هم چمبرلین هم خوب داره رشد می کنه. چشم شیطون کور گوش شیطون کر

MILAD در 8/11/1390 | 16:47 گفت:

بازی زیبا برای ما فوتبال فهم ها،جام مال تازه به فوتبال رسیده ها> جمله زیبایی دمت گرم داداش

MILAD در 8/11/1390 | 16:45 گفت:

بازیکن عالی وسرعتی اگر نره

ali jamshidi در 8/11/1390 | 16:41 گفت:

دانیل اگر گل زده

ali jamshidi در 8/11/1390 | 16:40 گفت:

لیورپول یک هیچ جلو افتاد.
چلسی هم تا 50 صفر صفر مساویه