پودولسکی

نویسنده: شاهین فدوی

وبلاگ من
نویسنده: شاهین فدوی
سلااااااام شاهینم دانشجومیکروبیولوزی لاهیجان عاشق ودیوونه ارسنال وونگرم خدا یکی زن یکی تیمم یکی
کل بازدید: 10,130 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

پودولسکی


سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام به همه عاشقای ارسنال


نوکرتوووووووووووووووووووووونم

یکی از مهمترین عوامل برای موفقیت  تیم حفظ بازیکناست  درچند سال اخیر بازیکنایی تو اوج پختگی تیم رو ترک کردن بعد رفتن شون ونگر مجبور به خرید بازیکنای جدید شد که برای هماهنگی با تیم حداقل یه نیم فصل زمان نیاز دارن بنظرم  دلیل عدم نتیجه گیری اول فصل همین بود


تیم ما نیاز به چند تا لیدر داره که بازیکنای جوان بهشون تکیه کنن بازیکنایی لازم داریم مث رابین ون پرسی که بنظرم فقط بخاطر تحت فشار قرار دادن باشگاه برای خرید بازیکن قرار دادشو تمدید نکرده


حرف اخرم اینه برای کسب جام در فصل بعد نیاز تجربه بازیکنایی مث پودولسکی داریم پودولسکی با 26ساله تجربه فوق العاده ای داره و میتونه یه لیدر خوب تیم باشه

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamed در 28/1/1391 | 13:14 گفت:

در جواب خانم ویشکا:

الهی آمین...

Vishka در 28/1/1391 | 12:51 گفت:

خداااااااااااااایا خداوندا این پودولسکی را به تیم ما ملحق بفرما.
و برای ما رابین را حفظ بفرما
خدا جونم این ژورو را از تیم ما جدا بفرما
خدایا خدای خوب و مهربون به حق دل شکسته این همه هوادار که چشم به یه جام دارن یه چند تا بازیکن باتجربه و چند پسته با چند تا جوون آینده دار به تیم ما اضافه بفرما.
خدا جونم شوخی نبود جدی بود باهات راحت حرف زدم چون خدای منی غریبه که نیستیم. تو که همیشه با مایی.

شایان در 28/1/1391 | 00:56 گفت:

آقا این ورتونگن کیه؟؟؟؟؟؟؟؟ یه کلیپ حجم کوتاه از بازیش بذارید ببینیم!!

hamed در 28/1/1391 | 00:29 گفت:

امیدوارم حداقل پودولسکی بیاد آرسنال...

محسن آزاده در 28/1/1391 | 00:23 گفت:

درسته که تجربه پودولسکی و امثال این بازیکنا می تونه به کار بیاد ، ولی فکر نمی کنم این تجربه باعث بشه که بتونه نقش لیدری رو تو تیم ایفا کنه و بتونه تو تیم رهبری کنه . . . به نظر من اون تجربه ای کارامد تره که تو خود تیم بدست اومده باشه و یه چنین فردی قابلیت رهبری تو تیم رو خواهد داشت !

(Hooman sam (Dark metal در 27/1/1391 | 23:02 گفت:

آورین آورین
حرف دل منم زدی...
like like

sina در 27/1/1391 | 22:17 گفت:

همه مورد تایید می باشد !
درست است !

علی ارشدی در 27/1/1391 | 22:06 گفت:

حرفای حمیدو تایید می کنم
شهرام هم لایک میشه :)

شاهین ه ممورد تقدیر قرار میگیره :)

حمید فرازی در 27/1/1391 | 21:43 گفت:

این فصل تاثیر تجربه رو دقیقا متوجه شدیم و خرید پودولسکی هم علاوه بر تجربه از نظر بار فنی هم به تیم چیزای زیادی اضافه میکنه و همین چندپسته بودنش هم باز خیلی به نفعمونه.خریدش تقریبا قطعیه و فقط به خاطر شرایط کولن رسما اعلام نشده

ehs در 27/1/1391 | 21:25 گفت:

با ورود ورتونگن و پودولسكي كه هر دو چپ پاهستند به شدت موافقم!
شهرام عمويي@:like
مرسي شاهين جان

محمد على(اباى) در 27/1/1391 | 21:24 گفت:

man delam azin podolski ab nemikhro neydoonam cheraaaaa:(

مصطفی کاظمی در 27/1/1391 | 20:24 گفت:

فدوی جان در مورد پودولسکی باهات موافقم.

توپچی جنوب در 27/1/1391 | 19:40 گفت:

دنیا با همت جوانان و تجربه پیران هدایت میشود و بس........
دقیقا آرسنال نیز به یه همچین چیزی احتیاج داره بازیکنان باتجربه ای که تیم رو در لحضات حساس و بحرانی در عرض چند دقیقه تیم رو جم و جور کنه و به داد تیم برسن...
و نیروی جوانی که به تیم پویایی و نشاط و انگیزه بده که این دومی رو خوب داریم و اولی رو هم با چند خریب خوب تابستون و نگه داشتن بازیکنان کلیدی میتونیم رات بدست بیاریم و پیش به سوی قهرمانی!!!!!!!!!!!!!!

آرمان الهیاری در 27/1/1391 | 19:31 گفت:

اگه رابین بمونه؛پودولسکی هم بیاد؛
اون موقع دوتا پا چپ خرشوت دروازه هر تیمی رو سوراخ سوراخ میکنن

مجتبی هانری در 27/1/1391 | 19:22 گفت:

تجربه حرف اوله می زنه!!!!

آرمان الهیاری در 27/1/1391 | 19:19 گفت:

کاملا موافقم؛ولی با این حال بازم میترسم رابین بره؛