طرفدار واقعی آرسنالی؟

نویسنده: مهران کاظمی

وبلاگ من
نویسنده: مهران کاظمی
1
کل بازدید: 47,215 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

طرفدار واقعی آرسنالی؟

اگه طرفدار واقعی آرسنالی بدون که تا وقتی ونگر تو تیم هست تیم جام نمیاره، نه اشتباه نکنید منظور من این نیست که فقط ونگر مقصره ولی فقط با رفتن ونگر هست که مشکل حل میشه.بازی دیشب یکی از بدترین بازیایی بود که من از آرسنال دیدم، حتی شکست جلوی منچسترم براش هزارتا دلیل و عذر میشه آورد ولی باخت دیشب هیچ توجیهی نداره، تیم آرسنال کاملاً بدون برنامه رفت تو زمین، چه قبل از کل اول چه بعد از گل اول چه شروع نیمه دوم چه 10 دقیقه آخر، تیم هیچ حرفی برای گفتن نداشت، کاشکی ونگر این همه کری نمی خوند، لااقل نمی گفت این بازی تفاوت های لیگ انگلیس و ایتالایا رو نشون میده، با هیچ استدلالی مثل زمین خراب بود و توپ بیضی بود و داور کچل بود و از این حرفا چیزی عوض نمیشه.
انگار ونگر فقط منتظر بود تیم حالا با کمک خدا یه گل بزنه بعد ببینه چی میشه، وقتی که گل اول و دوم رو خورد کاملاً مشخص بود فقط منتظر که نیمه اول تموم بشه آنری رو بفرسته تو، بیچاره آنری، 90 دقیقه کامل رو نیمکت نشسته بود. حتی تو قیافش ناراحتی هم دیده نمیشد، برادر کوچیک من داشت بازی رو نگاه می کرد وقتی گزارشگر گفت ناراحتی از صورت ونگر مشخص هست خندید و گفت این که اصلاً ناراحت نیست. می دونید چرا؟
چون می دونست این تیم چیزی نمی شه، از اول فصل می دونست، چون مدیراشو میشناسه، چون می دونه جام برای اونا مهم نیست فقط پول مهمه، چون برای خودشم دیگه مهم نیست، چون احساس می کنه همین روندی که داره بهش اعتبار کافی رو میده، نیازی نیست ریسک کنه و چند تا ستاره رو بخره بعد اگه نتیجه نگرفت آبروش بره.
تو مصاحبه های از اول فصلش تا حالا کاملاً مشخص بود که هدف اول جام اتحادیه بود بعدش اگه شد جام حذفی، لیگ برتر چهارمی، لیگ قهرمانانم فقط صعود از مرحله گروهی، تیم به یک رخوت رسیده که فقط درجا میزنه، عاملشم مدیران پولی و ونگری که جاه طلبی خودش رو از دست داده.
خیلی مسخرست الان دیگه هیچ کس از اول فصل از آرسنال انتظار جام نداره غیر از هوادارای آرسنال، همه منتظرن ببینن امسال ونگر چه بازیکنی رو می کنه، هیچ چیز بدتر از این رخوت نیست از اینکه همه به همین مرحله رسیدن هم ارضاشون می کنه.
پس به نظر من فقط دو راه هست، مدیران و صاحبان که عوض نمی شن، پس یا باید ونگر رودنشو عوض کنه و چند تا ستاره توپ بخره که اعتبارو به تیم برگردونه( الان خیلیا میگن که فقط دسته ونگر نیست که، اتفاقاً کاملاً دست ونگر هست، مطمئن باشید) یا این که ونگر بره و یه مربی بیاد که هم جاه طلب باشه هم زیر بار حرفای مدیرا نره، من خودم دومی رو ترجیح می دم.
دیشب واقعاً خجالت کشیدم نه به خاطر 4 تایی که خوردیم چون از این شکستا ما تو این سالا زیاد داشتیم، مثل 5-1 به تاتنهام، مثل 4-0 و 8-2 به منچستر، مثل 4-1 به بارسا، مثل 3-0 به چلسی، از این ناراحت شدم که چرا تیم هیچ غلطی نکرد، انگار هیچ غیرتی تو وجود این بازیکنا نیست، اوجش هم صحنه پنالتی بود که قیافه های بازیکنای آرسنال حالمو به هم میزد.
خلاصه این تیم تا وقتی ونگر هست جام نمیاره ولی من همچنان این تیم رو دوست دارم، چون برای جام طرفدار آرسنال نشدم، ولی این تیم و این هوادارا لیاقتشون بیشتر از صعود تنها از مرحله گروهی و چهارمی لیگ هست.
حالا اگه کسی دنبال جام می گرده بهتره بره طرفدار یه تیم دیگه بشه.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 28/11/1390 | 00:37 گفت:

مخالفم با بعضیا! ونگر بهترینه تو دنیا.همین الآن اگه بخواد از آرسنال بره 10تیم مطرح دنبالشن.مشکل مدیریت و مالکان باشگاه هستن که پول خرج نمیکنن

Benyamin Esmaili در 28/11/1390 | 00:26 گفت:

همه اینا کنار کسی دنبال جام نیست کسی هم الکی نیومده تو این سایت عضو بشه مشکل تیمو میگیم ربطی به غیرت و ... نداره مشکل تیم ونگره و عقایدش

saeed در 27/11/1390 | 23:18 گفت:

bravo عالی گفتی دمت گرم

ایمان بهادران در 27/11/1390 | 22:12 گفت:

in fasl dige shahkare ba ekhtelafe 4-5-6-7 mibaze

ایمان بهادران در 27/11/1390 | 22:11 گفت:

agha venger behtarim morabi tarikh vali dige be dard arsenal nemikhore hamin

Hossein Y در 27/11/1390 | 20:25 گفت:

تا سياست مهد كودك تو آرسناله همينه و بس...

مجتبی عابدی در 27/11/1390 | 20:01 گفت:

ما اخر نفهمیدیم این گند کاریا که داره مث خوره مغزمون و میخوره تقصیر ونگره یا کرونیکه یا گازیدیس؟؟؟؟ونگر انقدرا هم خشک نبود خوب خرید میکرد ره یس ـ کمپبل ـ شوکر ـ ویرا ـ روزیسکی ـ گیلبرتو ... اگه اشتباه نکنم واسه همشون به زمان خودشون پولهای خوبی پرداخت شد.اما چند سالیه مارو باردار میکنه تا بازیکن بخره.ارشاوین و تا زندم یادم نمیره مردیم تا ثانیه اخر خریدنش!!! چرا این مرد نمیخواد قبول کنه که این سیاست گندش خیلی وقته شکست خورده؟؟به نظر من از شکست 5ـ1 و 4ـ0 فصل 2007 2008 به تاتنهم و من یو و دعوای بندتنر و اده خایور مشخص بود این سیاستش شکست خورده.این تحقیرهای طرفدارا و تیم واقعا تقصیر کیه؟؟تا کی؟؟عاقبت تیم هایی مث ناتیگهم و لیدز بد جور ادمو میترسونه.

جواد تی تی در 27/11/1390 | 19:58 گفت:

بابا ما هم از صبح همین رو می گیم دیگه مثل روز روشنه که این مدیرا فقط فکر پول هستن و نام و اعتبار باشگاه براشون مهم نیست ونگر هم هرچی میگذره بی خیال تر میشه اصلا معلوم نیست تو این تیم چی می گذره

مهران کاظمی در 27/11/1390 | 19:05 گفت:

منظورم ونگر بود که 90 دقیقه رو نیمکت نشسته بود نه آنری