آرسنالی ها در تیم ملی

نویسنده: مهران کاظمی

وبلاگ من
نویسنده: مهران کاظمی
1
کل بازدید: 47,483 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آرسنالی ها در تیم ملی

یه زمانی تمام بازیکنان فیکس آرسنال در تیم های ملی خودشون بازی می کردن. اما الان اوضاع کاملاً متفاوت از قبله.یه وقتی اسکلت اصلی تیم ملی فرانسه رو بازیکنان ارسنال تشکیل میدادن، بازیکنانی مثل آنری، پتی، آنلکا، ویرا و حتی در سال های اخیر گالاس، سانیا، کلیچی، دیابی و حتی فلامینی و نصری، اما امشب نه تنها هیچ بازیکنی از آرسنال تو برد 2-1 فرانسه از آلمان حضور نداشت بلکه باید گفت تنها شانس حضور یک ارسنالی در ترکیب فرانسه در یورو 2012 یعنی سانیا هم با بازی فوق العاده متیو دبوشی، دفاع راست لیل، که با دادن دو پاس گل همراه بود تقریباً از بین رفت.
با رفتن بازیکنانی مثل نصری، فابرگاس، کلیچی و آرشاوین و مصدومیت بازیکنانی مثل ویلشر و مرتساکر و پست رفت و یا درجا زدن بازیکنانی مثل روسیچکی و تئو ولکات می شه گفت طرفدارای آرسنال، مثل خودم، تقریباً باید قید دیدن بازیکنان تیم محبوبشون رو، به جز ون پرسی و ژسنی، در یورو 2012 بزنن. البته حتماً شنیدین که ون پرسی هم یه کم دچار مصدومیت شده متأسفانه. البته امیدوارم روسیچکی همین جوری روز به روز بهتر بشه و ویلشر هم هرچه زودتر خوب بشه.
ولی در کل مسئله ای که به شدت به چشم میاد همین نکته ایست که رابین اشاره کرده، اینکه این تیم فعلی آرسنال اگه بدترین تیم تاریخ آرسنال نباشه مطمئناً یکی از بدترین تیم های تاریخ آرسناله.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مهران کاظمی در 11/12/1390 | 13:18 گفت:

ورمالن که تیمش اصلاً نیست عزیز من، ولکات و کوشیلنی مطمئناً نیمکت نشینن، روسیچکی هم باید بگم احتمال اینکه تیم چک به جاهای بالای یورو برسه خیلی کمه، منظور من این بود که موفقیتی از بازیکنای آرسنال در یورو دیده نمیشه نه اینکه اصلاً نیستن، البته از سالای قبل که خیلی خیلی کمترن، منظورمو خیلی درست نرسوندم آقا سپهر

sepehr najafian در 11/12/1390 | 13:09 گفت:

دقيقا.ديشب احتمالا ميخواست مسي رو بگيره که مسي هتريک کرد.

حمید فرازی در 11/12/1390 | 12:36 گفت:

قبول دارم این سالا خیلی ملی پوشای آرسنال کاهش یافتن ولی اگه نگاه کنیم میبینیم خیلی از بازیکنای ملی پوش هم تا همین یکی دوسال اخیر در آرسنال بودن و این هم به همون فروش ستاره ها برمیگرده.
سپهر ژوور رو یادت رفت :)

sepehr najafian در 11/12/1390 | 10:48 گفت:

در ضمن ديشب آرشا يه گل زد و يه پاس گل داد

sepehr najafian در 11/12/1390 | 10:39 گفت:

در اشتباهي.روسيچکي والکات رابين ورما کوشيليني و... هنوز هستن