آرسنالی ها در تیم ملی

نویسنده: مهران کاظمی

وبلاگ من
نویسنده: مهران کاظمی
1
کل بازدید: 49,561 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

آرسنالی ها در تیم ملی

یه زمانی تمام بازیکنان فیکس آرسنال در تیم های ملی خودشون بازی می کردن. اما الان اوضاع کاملاً متفاوت از قبله.یه وقتی اسکلت اصلی تیم ملی فرانسه رو بازیکنان ارسنال تشکیل میدادن، بازیکنانی مثل آنری، پتی، آنلکا، ویرا و حتی در سال های اخیر گالاس، سانیا، کلیچی، دیابی و حتی فلامینی و نصری، اما امشب نه تنها هیچ بازیکنی از آرسنال تو برد 2-1 فرانسه از آلمان حضور نداشت بلکه باید گفت تنها شانس حضور یک ارسنالی در ترکیب فرانسه در یورو 2012 یعنی سانیا هم با بازی فوق العاده متیو دبوشی، دفاع راست لیل، که با دادن دو پاس گل همراه بود تقریباً از بین رفت.
با رفتن بازیکنانی مثل نصری، فابرگاس، کلیچی و آرشاوین و مصدومیت بازیکنانی مثل ویلشر و مرتساکر و پست رفت و یا درجا زدن بازیکنانی مثل روسیچکی و تئو ولکات می شه گفت طرفدارای آرسنال، مثل خودم، تقریباً باید قید دیدن بازیکنان تیم محبوبشون رو، به جز ون پرسی و ژسنی، در یورو 2012 بزنن. البته حتماً شنیدین که ون پرسی هم یه کم دچار مصدومیت شده متأسفانه. البته امیدوارم روسیچکی همین جوری روز به روز بهتر بشه و ویلشر هم هرچه زودتر خوب بشه.
ولی در کل مسئله ای که به شدت به چشم میاد همین نکته ایست که رابین اشاره کرده، اینکه این تیم فعلی آرسنال اگه بدترین تیم تاریخ آرسنال نباشه مطمئناً یکی از بدترین تیم های تاریخ آرسناله.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مهران کاظمی در 11/12/1390 | 13:18 گفت:

ورمالن که تیمش اصلاً نیست عزیز من، ولکات و کوشیلنی مطمئناً نیمکت نشینن، روسیچکی هم باید بگم احتمال اینکه تیم چک به جاهای بالای یورو برسه خیلی کمه، منظور من این بود که موفقیتی از بازیکنای آرسنال در یورو دیده نمیشه نه اینکه اصلاً نیستن، البته از سالای قبل که خیلی خیلی کمترن، منظورمو خیلی درست نرسوندم آقا سپهر

sepehr najafian در 11/12/1390 | 13:09 گفت:

دقيقا.ديشب احتمالا ميخواست مسي رو بگيره که مسي هتريک کرد.

حمید فرازی در 11/12/1390 | 12:36 گفت:

قبول دارم این سالا خیلی ملی پوشای آرسنال کاهش یافتن ولی اگه نگاه کنیم میبینیم خیلی از بازیکنای ملی پوش هم تا همین یکی دوسال اخیر در آرسنال بودن و این هم به همون فروش ستاره ها برمیگرده.
سپهر ژوور رو یادت رفت :)

sepehr najafian در 11/12/1390 | 10:48 گفت:

در ضمن ديشب آرشا يه گل زد و يه پاس گل داد

sepehr najafian در 11/12/1390 | 10:39 گفت:

در اشتباهي.روسيچکي والکات رابين ورما کوشيليني و... هنوز هستن