گوتزه تمدید کرد

نویسنده: مهران کاظمی

وبلاگ من
نویسنده: مهران کاظمی
1
کل بازدید: 47,261 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

گوتزه تمدید کرد

گوتزه قراردادشو با دورتمند تمدید کرد.امروز سایت رسمی باشگاه دورتمند اعلام کرد که گوتزه قراردادشو دو سال دیگه یعنی تا سال 2016 تمدید کرد. گوتزه گفته:" همه میدانند که من تا چه اندازه از بودن در دورتموند راحت هستم. من می خواهم جزئی
از پروژه پیشرفت این باشگاه باشم."
بچه ها گوتزه بی گوتزه
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

یه آرسنالی در 9/1/1391 | 19:03 گفت:

به درک ویلشر از مصدومیت دراد همه رو میهرزه
الکی م جدیدن پاس های فوق العاده میده.

دانیال در 9/1/1391 | 13:45 گفت:

زرشک ، آنری هم 4 ساله تمدید کرد فرداش با بارسا قرارداد امضا کرد،اینا همش کشکه مگه میتونه تو دورتمند بمونه

اگرچه اصلا تو آرسنال جایی نداشت با این همه هافبک خوب و مستعد

♥Arsenal♥ در 9/1/1391 | 12:10 گفت:

زرت************

یه جورایی خوب شد تمدید کرد کجا آرسنال میومد؟؟؟:دی

میرفت من سیتی رو شکممون میگگشت...:دی

HAMED toopchi در 9/1/1391 | 10:11 گفت:

خاك تو سرت جورو!!!!!

(Hooman sam (Dark metal در 9/1/1391 | 09:56 گفت:

جالبه یه زمانی بود بازیکنا واسه اینکه بیان آرسنال خودشون رو به آب و آتیش میزدن اما الان...!!!
الان یه جوجه 19ساله که 2روزه اسمش اومده سرزبونها داره واسه ما کلاس میزاره و دست رد میزنه به سینه ونگر....
به قول علی : ای تف ، ای تف....
unlike unlike

یونس در 9/1/1391 | 08:35 گفت:

من فکر میکنم این یک سیاست از سمت باشگاه دورتموند هست. چون اگه تمدید نمیکرد مجبور بودن با قیمت پایین تری به رئال یا آرسنال بدن.و حالا که تمدید کرده دست باشگاه رو باز گذاشته تا اگه کسی واقعاً برای جذبش اقدام کنه، باشگاه با خیال راحت ناز بیاره و قیمتش رو بالا ببره. کاری که نصری می تونست انجام بده و نکرد.

مجتبی هانری در 9/1/1391 | 07:29 گفت:

زیاد مهم نیست!‏ok

مهدی بحری در 9/1/1391 | 01:41 گفت:

من دوست داشت بياد.ولي دمش گرم که موند. سپهر جان شما اهل کجایی؟

hamed در 9/1/1391 | 01:16 گفت:

ما با همین تیم هم میتونیم با خرید یک مهاجم دیگه یکی از مدعی های اصلی قهرمانی باشیم...

عشق است آرسنال...

حمید فرازی در 8/1/1391 | 23:46 گفت:

کیوان قطعا هدف اصلیشون این نبوده.چون گوتزه چندوقت پیش تا 2014 تمدید کرد و با توجه به مصاحبه امروزش قطعا فعلا در این تیم میمونه ولی اینکه ال 2016 بمونه مشخص نیست

علی ارشدی در 8/1/1391 | 23:33 گفت:

عجیبه!!! مهدی رباهاط خبر رو تو هایبوری گذاشته حالا هم غیبش زده =)) نمی دونم نمی خواد خبرو اینجا هم بذاره؟
-----------------------------------------------------------------------------------------
گوتزه که نخریدنی شد :) هازارد هم که دوست ندارم بیاد
کلا خرید زیادی لازم نداریم فقط 2 تا بازیکن می خوایم:
یه هافبک طراح یه مهاجم شیش دنگ هافبک دفاعی هم اگه خریدیم فبها اگر هم نه که اشکالی نداره

sepehr najafian در 8/1/1391 | 23:15 گفت:

يعني چي خاک تو سرش.اين نشونه از غيرت بازيکنه.گوتزه براي اونا مثل ويلشر براي ماست.من دوست داشت بياد.ولي دمش گرم که موند.

مهران کاظمی در 8/1/1391 | 22:54 گفت:

آقا مهدی ببخشید اما من مجبورم کامنتت رو پاک کنم

محسن شعبانی در 8/1/1391 | 22:32 گفت:

خاک تو سرش

Keivan در 8/1/1391 | 22:00 گفت:

مدیرای دورتموند این کارو کردن که یه پولی گیر خودشون بیاد...بعید میدونم گوتزه تا 2016 تو آلمان بمونه...