فواید این باخت

نویسنده: مهران کاظمی

وبلاگ من
نویسنده: مهران کاظمی
1
کل بازدید: 49,517 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

فواید این باخت

بچه ها اگه یادتون باشه چند روز پیش ونگر قبل از بازی با ویگان یه مصاحبه درباره خرید های فصل بعد انجام داده بود.« ما می خواهیم جام قهرمانی را مال خود کنیم
ولی همه چیز بستگی به این دارد که تیممان فصل را در چه جایگاهی به پایان
ببرد و بعد از آن تصمیم خواهیم گرفت که به چند خرید نیاز داریم. سیاست ما
تغییری نکرده. ما می خواهیم با انگیزه کار را دنبال کنیم و پولهایمان را به
شیوه عاقلانه ای خرج کنیم. ما باید آمادگی مان را حفظ کنیم و سعی کنیم که
فصل را در جایگاهی بهتر از فصل قبل به پایان ببریم.»
این حرفای رئیس قبل از بازی با ویگان بود، چیزی که از این مصاحبه به خوبی مشخصه اینه که اگه بازی ها رو تا آخر فصل پشت سر هم و با اختلاف گل های زیاد ببریم احتمالاً تنها خرید تیم همون پودولسکی میشه، خوب به نظر من چه اشکالی داره وقتی ما می تونیم سوم بشیم و به نظرم 90% سوم میشیم یه بازی رو اینجوری ببازیم و رئیس هم متوجه بشه که این تیم با یه خرید نمی تونه فصل بعد قهرمان بشه، شاید بیاد یه هافبک و مدافع رو هم بخره، اون وقت دیگه نونمون تو روغنه، نظر شما چیه؟؟؟


راستی بچه ها من فردا دارم می رم حج عمره، اگه کسی بدی یا هر چیزی دیگه ای از من دیده که ناراحت شده از همین جا معذرت می خوام، ایشالا که هر کسی اینجا از من ناراحت شده حلال می کنه، یه دعای مشتی هم برای سربلندی و سرافرازی این سایت و بچه های گلش کنار گذاشتم (:
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehs در 30/1/1391 | 15:14 گفت:

اگه قرار بود اينجوري رئيس خريد كنه كه عوامل بهتري مثل 7 سال بي جامي اهرم فشار بهتري بود!!!!
ولي من به اين تابستون يه كم بيشتر از قبل اميدوارم چون خود ونگر از احتمال جدايي 5_6 نفر صحبت كرده در نتيجه بايد جاشون رو پر كنه و گزينهاي خريد هم خيلي نزديك احساس مي شن!فقط خدا كنه يه هافبك خلاق و بازي ساز رو بخره!

انشالاه سالم ميري و بر مي گردي پيش خودمون!ما رو هم موقع يادت نره

شاهين در 30/1/1391 | 04:48 گفت:

امیدوارم این باخت آرسن ونگر رو مجاب کنه یه کم برای فصل بعد خرج کنه ، چون واقعا تو این چنین بازی هایی یه هافبک خلاق
خیلی سرنوشت سازه ، چیزی که کمبودش شدیداً تو آرسنال حس می شه ...

برای فصل بعد حداقل چهار بازیکن می خوایم .

1 - دفاع = (( ورتونگن ، ساخو ( اگه اشتباه نکنم ) ، هوملز )) من شخصا هوملز رو ترجیح می دم ولی خوب ورتونگن معقول تره ... شاید خیلی ها با این حرف موافق نباشند ، ولی شخصا با مرتساکر موافق نیستم ، به نظر من به درد لیگ انگلیس نمی خوره + بازیکن های جوان و با استعداد

2 - هافبک تهاجمی ( خلاق و بازی ساز ) = (( گوتزه ، اریکسون ، هازارد )) ، اگه می خوایم به قهرمانی فکر کنیم باید حداقل یکی از اینا رو به امارات بیاریم تا یکم وزنه تعادل به تیم برگرده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ....

3 - وینگ = که به نظر پودولسکی قطعی شده ، اگه یکی دیگه هم بگیریم خیلی بهتره چون روی جروینیو و آرشاوین نمیشه خیلی حساب کرد یا یه بازیکن جوان و با استعداد دیگه مثل چمبرلین ...

4 - مهاجم = یه مهاجم خوب و با کیفیت ....

با چهار یا نهایت پنج خرید خوب می تونیم تیمو به سمت قهرمانی ببریم ، البته بایستی اول برای جز چهار تیم بودن تلاش کنیم .

بایستی فصل بعداین بازیکن ها رو هم بفروشیم :
دیابی ، دنییلسون ، پارک یا شاماک ، ولا ، بنتنر ، اسکولاچی ، خصوصاً ژورو ( بابا اگه کسی نمی خرش حداقل به یه تیم لیگ برتری قرضش بدیم ، تا لااقل اینجوری مفید باشه ) ...

البته این نظر منه ....

hamed در 30/1/1391 | 01:17 گفت:

شاید هم این جوری باشه...

مهران کاظمی در 29/1/1391 | 23:46 گفت:

از همه بچه ها تشکر می کنم، چشم حتماً، مخصوصاً کنکوری های عزیز، منم خودم 6 7 ماه دیگه کنکور ارشد دارم

حمید فرازی در 29/1/1391 | 22:25 گفت:

شاید اینطور باشه ولی ما نقاط ضعفی داریم که در هر صورت باید برای فصل بعد با خرید بازیکنای با کیفیت اونا رو بهبود ببخشیم.به نظر من با این نتیجه یه کم کارمون سخت تر شد چون دو بازی دشوار با چلسی و استوک داریم و این میتونه حتی چهارمی رو به خطر بندازه.به هرحال امیدوارم سومی رو کسب کنیم تا مستقیما بهلیگ قهرمانان بریم.

ما رو هم دعا کن مهران جان.از بچه ها کانون هم جز خوبی به ما چیزی نرسیده و ایشالا که کسی هم از شما دلخور نیست.

محمد حسینی در 29/1/1391 | 22:24 گفت:

ونگر احمق نیست!!! شما سر مربی تیم !تیمت داره می بره یا می بازه میگی بازیکنای من یه مشت دست و پا چلفتیه بی خاصیتن؟
اونوقت سودش چیه؟ بازیکنا رو می تونی جمع کنی اونوقت؟ باعث افزایش روحیشون میشه؟ پول ها به حسابت واریز میشه؟ یا میخوای کاسه ی گدایی بگیری دستت و شخصیتت رو بفروشی؟
چنان نماند و چنین نیز نخواهند ماند...
==========================================================
دلم آب شد!!! آقا ما ما هم مث اون پسرِ داداش سونگ کنکور داریم مارم ویژه دعا کن!!!

farshad در 29/1/1391 | 22:17 گفت:

داداش مهران فقط ازت یه چیزی میخوام. وقتی داری طواف خونه خدا رو میکنی از طرف ما از ته دل به خدا بگو: خدایا ما را ببخش به خاطر تمام درهایی که زدیم ولی هیچ کدام خانه تو نبود.


عزت زیاد!

مجتبی هانری در 29/1/1391 | 22:12 گفت:

درسته!!!بعد ازاینکه ازمنچستر هم بد باختیم سریع بازیکن گرفتند!!شاید این باخت ها؟؟؟
ان شالله به سلامت بری وبرگردی!!!!
التماس دعا

توپچی جنوب در 29/1/1391 | 22:06 گفت:

مهران جون برو خدا پشت پناهت ایشالله حج خوش بگزره....
دعا واسه آرسنال یادت نره از دعا واسه حامد توپچی هم واجبتره!!!!!!!!!!!!!

مصطفی کاظمی در 29/1/1391 | 21:39 گفت:

التماس دعا داریم مهران جان،اینو هم مطمئن باش ونگر مربی ای نیست که با یه باخت به ویگان نظرش برگرده.

milad foadiyan در 29/1/1391 | 21:26 گفت:

Agha mehran man yekio vije doa kon 2 mahh Dge konkur daram

علی ارشدی در 29/1/1391 | 21:14 گفت:

التماس دعا رفیق ما که بدی ندیدیم شما بدی های ما رو حلال کن :)

بله با حرفات موافقم به جز اون قسمتش که گفتی 90% سومیم واقعا کار این قدر ها هم ساده نیست به نظرم

arash در 29/1/1391 | 21:10 گفت:

اون وقت دیگه نونمون تو روغنه :) ! خوش بگذره دادا ! ايشالا به سلامتي برگردي.

vahid در 29/1/1391 | 21:02 گفت:

این رو من یکبار دیگه گفتم این شکست تو این بازی های پایانی که اختلاف امتیاز تیمهای پایین با ما کم به نظر منفایده ای نداره شاید به قیمت از دست دادن لیگ قهرمانان اروپا برای ما تمام شه...مارو دعا کن دادا به امید خدا به سلامتی بری و بیای

آرمان الهیاری در 29/1/1391 | 20:47 گفت:

أحسنت؛دستت طلا