رفع سوء تفاهم

نویسنده: مهران کاظمی

وبلاگ من
نویسنده: مهران کاظمی
1
کل بازدید: 49,213 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

رفع سوء تفاهم

کی گفته اگه چلسی قهرمان لیگ قهرمانان بشه تیم چهارم نمیره لیگ قهرمانان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟فصل 2005-2004 که لیورپول قهرمان لیگ قهرمانان شد تو لیگ برتر بعد از اورتون پنجم شد، لیورپول اومد اعتراض کرد که مگه میشه قهرمان یه تورنومنت نتونه از عنوان قهرمانیش دفاع کنه.
یوفا هم حرفشون رو قبول کرد و اومد لیورپول رو جزء تیم های غیر انگلیسی قرار داد و از اولین دور مرحله مقدماتی وارد بازی ها کردش، لیگ قهرمانان سه مرحله مقدماتی داره که اون سال اورتون و منچستر یونایتد که چهارم و سوم شده بودن از دور سوم وارد بازی های مرحله مقدماتی شدن، آرسنال و چلسی هم مستقیم به مرحله گروهی رفتن.
تو مرحله سوم مقدماتی، یونایتد در مجموع 6-0 دبرسن مجارستان رو برد، اورتون در مجموع 4-2 به ویارئال باخت، لیورپول هم در مجموع 3-2 زسکا سوفیه رو برد.
اما همون طور که گفتم لیورپول به عنوان یه تیم غیر انگلیسی وارد لیگ قهرمانان شد و تو مرحله گروهی با چلسی تو یه گروه قرار گرفت که اتفاقاً تو گروهش اول شد و چلسی دوم شد، ولی تو مرحله 1/8 3-0 در مجموع به بنفیکا باخت و حذف شد، اون سال آرسنال رسید فینال.
حالا من نمیدونم چی شده بچه ها فکر می کنن اگه چلسی قهرمان بشه تیم چهارم به لیگ قهرمانان صعود نمی کنه، این خیلی منطقیه که تیم چهارم میتونه اعتراض کنه که ما بالاتریم تو لیگ پس ما باید بریم لیگ قهرمانان، اگه واقعاً قانون عوض شده لطفاً قانون رو با زبان انگلیسی برامون بذاره هر کسی که این طور فکر می کنه تا ما هم متوجه بشیم.

در مورد بازی های بعدی هم من می گم که هنوزم صعود آرسنال دست خودشه، تاتنهام که با استون ویلا تو ویلا پارک بازی داره، درسته ویلا این فصل ضعیف شده ولی هنوزم استون ویلاست، بعدش هم که با فولهام بازی داره، فولهام تیمیه که من تو انگلیس خیلی قبولش دارم، همیشه خوب بازی می کنن، پارسال یا دو سال پیش هم که رفتن فینال لیگ اروپا، الانم که بعد از لیورپول نهم هستن.
نیوکاسل هم که با سیتی بازی داره که مطمئناً سیتی هر چی داره رو می کنه، بازی بعدشون هم که با اورتون هست، اورتون داره تمام زورش رو میزنه تا بالای لیورپول لیگ رو تموم کنه، پس آرسنال اگه یه مساوی هم از وست بروم بگیره به احتمال زیاد چهارم میشه، من که اصلاً نگران نیستم. شما هم نباشید.

The top four teams in the Barclays Premier
League qualify for the UEFA Champions League.
English winners of the UEFA
Champions League finishing outside the top four places (but who qualify for the
UEFA Europa League through their domestic Barclays Premier League position) go
forward as Winners to the group stage along with domestic champions, runners-up
and third place.
No extra domestic place can be
gained by winning the UEFA Champions League, therefore the team finishing
fourth drops to the UEFA Europa League.
English winners of the UEFA Champions
League who do not qualify through their domestic position go forward as Winners
to the group stage, with the team finishing fourth dropping to the UEFA Europa
League. In this case, the national association of the title-holder is entitled
to one additional place in the UEFA Europa League.


متن قانونش رو پیدا کردم تو سایت premierleague.com . مثل اینکه واقعاً تیم چهارم میره لیگ اروپا، پس فکر کنم الان باید نگران باشیم.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید محمد رضا در 17/2/1391 | 13:49 گفت:

اگه اینطوری باشه که خوبه

علی ارشدی در 17/2/1391 | 12:45 گفت:

راستش کلا دیشب زیاد رو کامنتا دقت نکردم :)) منگ بودم امتحان و مساوی و...

ولی آره مثل اینکه من وتایید کردین :دی

مهناز پرتوی در 17/2/1391 | 11:54 گفت:

الکی استرس ایجاد میکنن...

مهران کاظمی در 17/2/1391 | 02:33 گفت:

بله آقای ارشدی دیدیم، منم به تأیید حرف شما اومدم قانونشو گذاشتم، اگه چلسی قهرمان بشه و ما 4 بشیم میریم لیگ اروپا

سعيد توپچي در 17/2/1391 | 01:19 گفت:

بله علي آقا اين خبرو چند هفته پيش ديده بودم. و جاي هيچ ابهامي هم نداره. کلا مطلب تکراري بود که قبلا بحثش شده بود

علی ارشدی در 17/2/1391 | 00:54 گفت:

الان کسی لینک منو دید؟؟؟؟؟؟؟؟

همه چیز خیلی واضحه ها

خدایش بیامرزاد

مصطفی کاظمی در 17/2/1391 | 00:48 گفت:

مرسی مهران با این انرژی مثبتت.
.
اگه بریم جام باشگاه ها فکر کنم یه سری چیزا داره عوض میشه چون گونر نوشته بود که امسال بدهیای باشگاه خیلی کم شده،ولی مبلغش رو ننوشته بود.
.
خدا بیامرزدش.

♥Arsenal♥ در 17/2/1391 | 00:44 گفت:

از ماست که بر ماست....!!

توپچی جنوب در 17/2/1391 | 00:40 گفت:

مرسی مهران جان بابت اطلاع رسانیت مطمئنم ما 4رم نمیشیم و چلسی هم تیمی نیست که از پس بایرن مونیخ تو اریانس ارنا بر بیاد............
خیالتون راحت رئیس مثل همیشه میره لیگ قهرمانان اروپا......

HOSSEIN در 17/2/1391 | 00:38 گفت:

میگن قانون عوض شده.اصل این قانونه که الآن برقراره

مهران کاظمی در 17/2/1391 | 00:23 گفت:

بچه ها متأسفانه چند دقیقه پیش ایرج قادری دار فانی رو وداع گفت، روحش شاد، مرد بزرگی بود.

مهران کاظمی در 17/2/1391 | 00:13 گفت:

آقای شرافتیان من میدونم چی میگم، اون وقتی که ونگر مصاحبه کرده من اینجا نبودم که ببینم چی گفته، الانم میتونی متن انگلیسی قانونش رو بخونی

شایان در 17/2/1391 | 00:11 گفت:

سعید توپچی حرفت متین اما لیورپول رو ببین!! اگه یک فصل نری چمپیونز خیلی رو اقتصاد باشگاه تاثیر داره

شایان در 17/2/1391 | 00:09 گفت:

چی میگی؟؟ مصاحبه ونگر رو نخوندی؟؟ گفت ما مجبوریم مقابل قوانین زانو بزنیم اگر چهارم شویم و چلسی قهرمان چمپیونز بشه ما باید قببول کنیم که به چمپیونز نمیریم!!!!!!! این قانون اصلاح شده! دعا کنید فردا تاتنهام خراب کنه فقط همین

مهران کاظمی در 17/2/1391 | 00:09 گفت:

زبانش سادست، فکر کنم همه بچه ها میتونن متوجه بشن منظورشو، پس باید دعا کنیم چهارم نشیم، یا لااقل چلسی قهرمان نشه، ولی من که به شخصه چشمم آب نمیخوره چلسی بتونه تو آلینس آرنا بایرن رو شکست بده!!

میلاد کشوری در 17/2/1391 | 00:07 گفت:

شاید من اشتباه کنم، اما دقیق یادمه که اون سال تیم چهارم نرفت بالا و سهمیش رو به لیورپول پنجمی دادن

علی ارشدی در 16/2/1391 | 23:44 گفت:

http://arsenal.ir/Newsdetails.aspx?NewsId=5822&title=%D9%86%D8%AD%D9%88%D9%87%20%D8%B5%D8%B9%D9%88%D8%AF%20%D8%AA%DB%8C%D9%85%D9%87%D8%A7%DB%8C%20%D9%84%DB%8C%DA%AF%20%D8%A8%D8%B1%D8%AA%D8%B1%DB%8C%20%D8%A8%D9%87%20%D9%84%DB%8C%DA%AF%20%D9%82%D9%87%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86%D8%A7%D9%86

این خبر سایت رسمیه

هیچ حرفی توش نیست

علی آقاشاهی در 16/2/1391 | 23:41 گفت:

سلام بعد از مدت ها
مهران جان در این مورد قبلا به طور کامل من توضیح دادم که متاسفانه لینکشو پیدا نمی کنم
فقط اینو بگم که با توجه به اینکه چلسی (احتمالا) رتبه پایین تر از چهارم داره و سهمیه لیگ اروپا رو کسب کرده (مهمه این مسئله) اگر در لیگ قهرمانان اول بشه به عنوان مدافع عنوان قهرمانی مستقیما به مرحله گروهی لیگ قهرمانان راه پیدا می کنه (بر خلاف زمانی که لیورپول قهرمان شد) و تیم چهارم لیگ به بالاترین مرحله ممکن لیگ اروپا راه پیدا می کنه.

دلم هم تنگ شده بود برای همه
good luck

soroosh در 16/2/1391 | 23:35 گفت:

البته می ترسم شاید این بن بست بشه سقوط نهایی تیم :(

سعيد توپچي در 16/2/1391 | 23:26 گفت:

سروش! لايک لايک
واقعا قبول دارم که اين تيم پرنوسان بايد به يه بن‌بست برسه تا مسيرشو عوض کنه همين پرسپوليسو ببينين! تو ليگ که 4تا 4تا مي‌خوره آسياهم که ول معطلن! يعني واقعا به بن‌بست رسيدن. يه تيم ((البته با اصالت)) وقتي اينجور مي‌شه زير فشار هوادارا و مطبوعات دچار يه انقلاب مي‌شه که تيم رو تکون مي‌ده

(Hooman sam (Dark metal در 16/2/1391 | 23:10 گفت:

همه گفتن...
خود ونگر هم تو یکی از مصاحبه هاش گفت خیلی سخته یه تیم 4ام شه ولی نره جام باشگاه ها...

unlike \\m// unlike

فرهاد در 16/2/1391 | 23:08 گفت:

قوانین تغییر کرده عزیز من

masoud mahmudpur در 16/2/1391 | 23:04 گفت:

مشکل اینه که احتمال داره ماچهارمم نشیم

مهران کاظمی در 16/2/1391 | 22:16 گفت:

نمی دونم شاید درست می گی سروش، اگه بشه قانونش رو دید خیلی خوبه، ولی من که ترجیح میدم آرسنال بره لیگ اروپا تا اینکه دوباره همین تیم رو بفرسته لیگ قهرمانان، آرزو به دل موندیم آرسنال یه تیم بزرگ رو حذف کنه، اینقدر اون سالی که آرسنال میلان رو حذف کرد تو دبیرستان برای بچه ها کری می خوندم که نگو

محمد على(اباى) در 16/2/1391 | 22:12 گفت:

tnx a lot dadash........

soroosh در 16/2/1391 | 22:11 گفت:

مهران جان عزیزم همه حرفات به فرض درست (هر چند اشتباه میگه... الن پاردو و ردنپ هم خودشون رو جر دادن از بس گفتن امیدواریم چلسی قهرمان نشه ... کم کم ما هم باید دعا کنیم :( )
ولی این حرفا مارو آروم نمیکنه
به فرض شدیم سوم
ونگر باز میگه بازیکن نمی خواییم ( که قبل از بازی گفته بود )
تو رو خدا فقط به فکر سال بعد نباشید ... این آرسنال واقعا بد داره بازی می کنه :((

parsa در 16/2/1391 | 22:05 گفت:

مهران جان دمت گرم
داشتم از استرس پاره میشدم