گروه آرسنال - یورو 2012

نویسنده: مهران کاظمی

وبلاگ من
نویسنده: مهران کاظمی
1
کل بازدید: 47,208 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

گروه آرسنال - یورو 2012

سلامیه گروه موسیقی بلژیکی هست به نام Arsenal که از سال 99 تو کار موسیقی هستن. پاپ و راک کار می کنن، آهنگ های قشنگی دارن، فکر نکنم به تیم آرسنال ربطی داشته باشن اما خوب اسمشون آرسناله. 
آدرس سایتشون: www.arsenal-music.com
یه آهنگ از جدیدترین آلبومشون رو هم می تونید از سایت 4shared دانلود کنید، آهنگ قشنگیه: http://www.4shared.com/mp3/fz6ds2aB/arsenal_-_melvin_original_hq.html


لطفاً بگید که طرفدار چه تیمی تو یورو 2012 هستید؟
من خودم همیشه طرفدار فرانسه بودم، دلیلشم آرسنال و آنری بود ولی بعد از این اتفاقات اخیر و رفتن بازیکنای فرانسوی از آرسنال یه جورایی دوست دارم هرچه زودتر اوت بشه، خدایی خودتون قضاوت کنید: اون جور رفتن نصری، گالاس، کلیچی از آرسنال، رفتن ویرا به سیتی در حالی که ونگر به عنوان دستیار می خواستش( من بازی های فرانسه رو به خاطر ویرا و آنری نگاه می کردم)، خداحافظی آنری، مصدومیت سانیا و خیلی چیزای دیگه. هیچ وقت اون گلی که آنری تو یورو 2008 به هلند زد رو یادم نمیره، چه قدر جلوی خانواده و دوستان سرافرازمون کرد، با اینکه 4-1 فرانسه باخت. ولی الان به یه همچین چیزی هم نمیشه امید داشت.
من خودم امسال دوست دارم هلند قهرمان بشه، طرفدارشون نیستم ولی دوست دارم به خاطر ون پرسی هلند قهرمان بشه.
شما دوست دارید کی قهرمان بشه؟؟؟

این هم چند تا عکس از تیم های با شانس قهرمانی در یورو 2012.      
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

رضاشاماخ چوک بندر در 21/2/1391 | 20:51 گفت:

مهران جان باهات شوخی کردم داداش به دل نگیر.ببخشیدمن اشتباه کردم نوکرتم هستم .اگه ناراحتت کردم ببخش داداش .ازهمینجاپیشونیتومیبوسم داداش.

مهران کاظمی در 21/2/1391 | 20:04 گفت:

آخه به تو چه که من طرفدار کیم رضا شاماخ؟؟؟ بی تعصب خودتی عزیز من، از کی تا حالا طرفدار تیم ملی دیگه ای به جزء ایران تعصب می خواد؟ از کی تا حالا باید رو فرانسه تعصب داشت؟ نه که خیلی به دردت می خورن، دفعه آخرت باشه اینجا میای به راحتی به یکی دیگه میگی بی تعصب، نمی دونستم باید رو تیم ملی های دیگه هم تعصب داشته باشیم جالبه، عجب آدم پررویی هستی، جای آدم هایی مثل تو بین طرفداران آرسنال نیست، بهتره وقتی شاماخ رفت انجیر خشک کنی پاریس تو هم بری طرفدار اون تیم بشی

hamid farazi در 21/2/1391 | 19:25 گفت:

فقط اسپانیا

morteza در 21/2/1391 | 19:08 گفت:

فرانسه

مهدی بحری در 21/2/1391 | 18:35 گفت:

just germany

رضاشاماخ چوک بندر در 21/2/1391 | 18:17 گفت:

مهران جون همین هلندبمون برای همیشه داداش گلم.باشه

رضاشاماخ چوک بندر در 21/2/1391 | 18:16 گفت:

زنده بافرانسه.فرانسه ازسال2000جام نبرده الان 13ساله ولی مابهش تعصب داریم .فوتبال جای باتعصباست.البته دوست عزیزسعی کن طرفداریه تیم باشی اینجوری بی تعصب نمیمونی

رضاشاماخ چوک بندر در 21/2/1391 | 18:12 گفت:

تیمهای ملی هم مثل تیم های باشگاهی تعصب میخوادکه شمانداری.مابه خاطرنفرطرفداره تیمی نیستیم مابه خاطرعلاقمون داداش.
پس بهتره وقتی فان پرسی ازآرسنال رفت توهم باهاش بری.

hosein-gunner در 21/2/1391 | 17:24 گفت:

اول هلند اگه چمبرلین هم انگلیس دعون بشه دوم انگلیس و سوم بلژیک و چهارم فرانسه

sadegh در 21/2/1391 | 17:12 گفت:

1_فرانسه 2_هلند

(Hooman sam (Dark metal در 21/2/1391 | 16:30 گفت:

اول هلند بعدش انگلیس...
هلند بخاطر رابین و انگلیس هم واسه والکات و جکی ... که مصدوم تشریف دارن...


like \\m// like

El Pistolero در 21/2/1391 | 16:26 گفت:

به نظرم اسپانیا قهرمان نمیشه چون هم بازیکنای با تجربش پا به سن گذاشته و توی این مقطع فرسوده شدن. فکر میکنم آلمان قهرمان شه.لهستان پدیده(به خاطر شزنی و لواندوفسکی).هلند هم احتمالا پدیده هایی معرفی کنه مثل کوین استروتمن و ...
البته امیدوارم توی انگلیس با این که از تیم ملیش خوشم نمیاد ولی الکس چمبرلین موفق بشه چشم کل اروپا رو خیره کنه که جه جواهری رو آرسنال داره و اونو از دست فرگی درآورده.فرگوسن هم افسوس بخوره و حالش گرفته شه تا جیگرم حال بیاد

sepehr najafian در 21/2/1391 | 16:08 گفت:

ايتاليا.
بابام هلند
داداشم اسپانيا

محمد حسینی در 21/2/1391 | 15:58 گفت:

راستش منم مث تو قبلا طرفدار فرانسه بودم
از بازیای2010 بازی به بازی به هلند بیشتر علاقه مند شدم
و یک قاعده ام دارم هر تیمی که توپچی داره طرفدارشم!
به نظرمم هلند بیشترین پتانسیل رو واسه قهرمانی داره

سید سجاد حسینی در 21/2/1391 | 15:56 گفت:

فقط برزیل بعد آلمان بعد فرانسه بعد هلند بعد انگلیس و بعد.....

امیرعباس در 21/2/1391 | 15:37 گفت:

انگلیس از گروهشون بالا بیان، هنر کردن! :)

امیرعباس در 21/2/1391 | 15:37 گفت:

من از بچگی عاشق آلمانم، الان هم انصافا بهترین تیم 20سال اخیرشون رو دارن!

رضا توپچی در 21/2/1391 | 15:23 گفت:

هلند قهرمان میشه،خدا میدونه که حقشه،به لطف رابین وبچه ها،هلند قهرمان میشه....
البته آلمان ها هم همیشه دوست داشتنی هستن(آلمان ها هم دوم میشن)

HOSSEIN در 21/2/1391 | 15:20 گفت:

هلند یا آلمان.اسپانیا هم از گروهش نمیاد بالا

محمد على(اباى) در 21/2/1391 | 15:15 گفت:

هلند ,آلمان

مهران کاظمی در 21/2/1391 | 15:10 گفت:

قهرمانی بین اسپانیا، آلمان و هلند هست. انگلیس که هیچی، با این همه حاشیه اگه بتونن بیان نیمه نهایی هنر کردن، ایتالیا که تازه داره نسل عوض می کنه، پرتغال هم اگه رونالدو کاری کنه، فرانسه رو هم واقعاً نمیشه الان پیش بینی کرد، باید بازی هاشون رو تو جام دید تا بشه نظر داد، فرانسوی ها یا هیچی نیستن یا اونام جزء مدعی های اصلین.

مصطفي اكرامي در 21/2/1391 | 15:04 گفت:

من خودم علاقه شدیدی ب هلند دارم
اما ب نظرم آلمان قهرمان میشه

soroosh در 21/2/1391 | 15:02 گفت:

من خودم از بچگی طرفدار هلندم ولی باید قبول کرد که آلمان ضمن این که بسیار زیبا بازی می کنه تیم فوق العاده قوی داره
دلم میگه هلند قهرمانه
ولی فکر می کنم آلمان قهرمان شه :)

سعيد غلامي در 21/2/1391 | 14:50 گفت:

فقط المان