عکسی در پروفایل ون پرسی

نویسنده: مهران کاظمی

وبلاگ من
نویسنده: مهران کاظمی
1
کل بازدید: 49,226 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

عکسی در پروفایل ون پرسی

رابین ون پرسی ماه پیش یعنی در تاریخ 14 آپریل با دو نفر شامی خورد که شاید بعضی ها خبر نداشته باشند.
رابین و این دو نفر اون شب یه عکس هم با هم می ندازن و رابین این عکس رو تو صفحه شخصی خودش تو تو*ییتر قرار می ده و زیرش هم مینویسه "Dinner with great comany#sushi" معنی جمله که نیازی به ترجمه نداره.
حالا این دو نفر کی هستن؟
نفر سمت چپ که آقای Kees Vos هستن که ایجنت تشریف دارن.
نفر وسطی هم که فرد مورد نظر تشریف دارن فرد مشکوکی هستن.


 
این عکسی هست که این آقا رو تو ورزشگاه اتحاد و موقعی که بازی من سیتی رو میدیده نشون میده، یکشنبه همون هفته ای که رابین باهاشون شام خورده . یه عکس جالب تر هم هست که البته طرف توی عکس کچله ولی خوب کم شباهت به فرد مورد نظر نداره.حالا قضاوت با شما، آیا این سه عکس یه نفرن؟ برای چی ون پرسی اصلاً باید با یه ایجنت و کسی که احتمالاً نماینده من سیتیه شام بخوره؟
من قبلاً هم گفتم احتمالاً ون پرسی میره البته نه به خاطر این عکس، حالا اگه خدا بخواد و نره یه وقت نریزید رو سر من بگید دیدی نرفت، این عکس خیلی مشکوکه، یعنی نشون میده لااقل به فکر رفتن هست، اگه تکراریه و قبلاً یکی تو این سایت این عکس رو گذاشته واقعاً معذرت می خوام، چون تاریخ این عکس و خبر مال وقتیه که من نبودم.
راستی سه روز پیش یعنی 21 می 2012، 7 سال از آخرین جامی که آرسنال کسب کرد و ویرا بالای سر برد می گذشت، یادش بخیر.فینال FA Cup با منچستر
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

شایان در 4/3/1391 | 23:56 گفت:

یک چیز خیلی بدتر!! این آقا Kees Vos (میدر برنامه های رابین) مدیر برنامه های ورمائلن هم هست!! گفته میشه سران سیتی از لسکات ناراضی هستند و دنبال یک زوج خوب برای کمپانی هستند!!!!!

مهران کاظمی در 4/3/1391 | 21:53 گفت:

با تشکر از شما آقا رضا

reza در 4/3/1391 | 20:26 گفت:

راستی حالا قاتل کیه ؟؟؟؟

reza در 4/3/1391 | 20:25 گفت:

به نظر من هم میره ولی اگه نره میریزیم سرت و میگیم دیدی نرفت

توپچی جنوب در 4/3/1391 | 17:34 گفت:

ونپر سی میمونه چون
چند تا خرید خوب می کنیم مثل جیرود و هازارد و ورتونگن و یا چند تا امثال این نوع بازیکن ها.....
اونوقت اگه ونپرسی مرده و سر حرفش وایمیسته و میمونه وگرنه اگه رفت از نصری و فابرگاس و یه حیون هم پست تره

یادش به خیر من اون سال تو مدرسه بودم خوابگاه با منچیستری ها شرط بستیم که اگه منچستر قهرمان شد اونا به ما سرکوفت نزنن و اگه آرسنال قهرمان شد ما کاری به کارشون نداشته باشیم
ینس لمن مرد اول زمین شد تو اون بازی به اندازه مو های سرش توپ گرفت و وقتی کاپیتان پت پنالتی آخر رو با آرامش تبدیل به گل کرد من بعدش دهن منچستری ها رو سرویس کردم ای چه حالی داشت
سید سجاد حسینی در 4/3/1391 | 15:22 گفت:

این جریان مثل فیلمای پلیسی شده!

یونس در 4/3/1391 | 14:32 گفت:

می دونم مثل اینوری هست نه اینطوری (مصل) i:

یونس در 4/3/1391 | 14:29 گفت:

بازیکنی که اینقدر ناز میاره همون بهتر که بره. بهتره به فکر یه جانشین خوب براش باشیم که مصل فصل قبل به فاک نریم. تو 5 ساعت 5 تا بازیکن بخریم

ehs در 4/3/1391 | 14:10 گفت:

من نديده بودم!!ملت چه قدر دقيقا!!!ولي منسيتي!!!واقعا فكر نكنم بره اونجا!!

علی قاسمی در 4/3/1391 | 11:57 گفت:

در ضمن سبک بازی ون پرسی اصلا به منچستر سیتی نمیخوره

علی قاسمی در 4/3/1391 | 11:55 گفت:

تو این فوتبال به هیچ کس نمیشه اعتماد کرد
این عقیده منه
ون مصطفی هم راست میگه
ون پرسی موندنش خوبه چون از نظر روحی خیلی به کار آ رسنال میاد

در کل خیلی بهش ایمان ندارم اما یه چی فقط میدونم

ون پرسی میتونه تو این برهه زمینه ای باشه برای خریدن بازیکن های بیشتر

رضا توپچی در 4/3/1391 | 10:55 گفت:

ممنون از پستت...
ولی اگه این عکس قرار بود به منظوری که شما میگین باشه بنا به توصیه ی باشگاه که قراره تا پایان جام ملت ها رابین چیزی درباره تمدید یا عدم تمدید قرار داد نگه حتما" پاکش میکرد...

مصطفی کاظمی در 4/3/1391 | 10:44 گفت:

وایییییییییییی،چه سوتی ای دادم،واقعا معذرت میخوام...
.
این سروش واسه آدم اعصاب نمیزاره که...
.
مرسی حاج مهران.

مصطفی کاظمی در 4/3/1391 | 10:42 گفت:

مرسی فرهاد،بچه ها قبلا گفتن که ظاهرا یه مهمونی بوده که این طرفم توش بوده ولی به هر حال قضیه مشکوکه.
.
اما در جواب سروش:
ببین حرف تو از لحاظ منطقی بودن کاملا درسته اما اینو بدون که رابین از لحاظ روحی و شخصیتی در حال حاضر بیشتر تاثیرگذاره تا فنی،اگه الآن رابین بره امکان داره پشت سرش تئو و سونگ هم برن و بازیکنای سایر تیمها نیان چون به تیمی که بازیکنه بزرگی نداشته باشه توجه نمیکنن و ممکنه سیر نزولیه عجیبی رو طی کنیم،رابین اگه بره تیم دوباره یه رهبر و میدون دارشو از دست میده و تا ساختن یه بازیکن محوری جدید ممکنه نتایج دوباره شبیه اول فصل بشه.

ناصر در 4/3/1391 | 10:39 گفت:

احتمالا از گارسون های خوشبخت رستورانه ((=

ناصر در 4/3/1391 | 10:33 گفت:

احتمالا از گارسون های خوشبخت رستورانه =((

محمد على(اباى) در 4/3/1391 | 10:31 گفت:

با دبش سوروش کاملا موافقم...حرف منم اینه اگه می خواد بره خوب بزاریم بره با پولش راحت می تونیم کاوانی یا فالکاو رو بخریم....بازیکنایی که همیشه خوبن

soroosh در 4/3/1391 | 10:24 گفت:

راستش رو بخواید من چه رابین بمونه چه نمونه اونو مهاجم قابل اعتمادی واسه آرسنال نمی دونم
مهاجمی که همش مصدوم باشه و کلا یه فصل مصدوم نشه اعصاب واسه آدم نمیزاره
به هانری نیگا کنید
تقریبا 4-5 فصل بالای 20 گل در هر فصل زده
اون وقت هانری رو با رابین مقایسه کنید
به نظرم بفروشیمش و به جاش یه مهاجم خوب بخریم !!!!
ببخشید اکه سنگ دلانه بود

(Hooman sam (Dark metal در 4/3/1391 | 09:34 گفت:

مرسی... دیده بودمش ، تو هایبوری خیلی دربارش بحث شد... اما کار خوبی کردی تو این موقع گذاشتیش(این باعث میشه زبون ژورو لال وقتی رابین رفت بعضیا دپرس نشن!!! )
------
عکس اخرم که داغ دل ملت رو تازه میکنه....
------
like like

مجتبی هانری در 4/3/1391 | 07:25 گفت:

من که قبلا ندیده بودم!!!
ولی من میگم احتمال زیاد با آمدن لوکاس پودولوسکی دیگه میمونه.

مهران کاظمی در 4/3/1391 | 01:55 گفت:

تو عکس سوم یارو سمت چپی رو که میشناسید که احیاناً؟ همون آقا پولداره، آقا پول دوسته