فواید فن پرسی

نویسنده: مهران کاظمی

وبلاگ من
نویسنده: مهران کاظمی
1
کل بازدید: 49,521 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

فواید فن پرسی

سلام

هـــــــــــــــــــــی
اول یه آه حسرت بار، اگه بری خیلی نامردی !

حالا بریم سراغ اصل مطلب


فواید فن پرسی در این فصل:

1- بعد از سال ها بازیکنی از آرسنال عنوان آقای گلی لیگ برتر را کسب کرد.

 2- بعد از سال ها بازیکنی از آرسنال عنوان برترین بازیکن فصل را از ورزشی نویسان انگلیس دریافت کرد.

 3- بعد از سال ها بازیکنی از آرسنال عنوان برترین بازیکن لیگ برتر را از اتحادیه بازیکنان حرفه ای جزیره کسب کرد. این دومین عنوان شخصی ون پرسی در این فصل بود.

 4- کسب رتبه سوم لیگ توسط آرسنال با گلزنی های این ماشین گلزنی، با وجود مدعی های بیشمار برای این رتبه در این فصل.

 5- یادآوری دوباره این نکته به ونگر که وجود حتی یک فوق ستاره تأثیر بسیار بیشتری نسبت به وجود 3 یا 4 ستاره دارد.

 6- بازگردان غرور از دست رفته در ورزشگاه استمفوردبریج.

 7- فراموشی رفتن ستارگانی همچون فابرگاس و نصری( حتی دلم نمی خواد عکس ازشون بذارم).


8- تداوم وجود کاپیتان های شایسته در آرسنال حتی در سال های بی جامی.

 9- نمایان شدن این نکته که رکورد های آنری نیز قابل شکستن است( به دلیل احترام به آنری کبیر از تأکید بر این نکته و آوردن عکس خودداری می شود).


10- درخشش بازیکنان دیگری همچون ولکات و سونگ.

 11- یادآوری دوباره این نکته به ونگر که حفظ بازیکن های فعلی تیم مهم تر از خرید بازیکن جدید است.

 12- یادآوری این نکته به ونگر که بدون ستاره قابل اتکاء قهرمانی دور از دسترس است.

 13- تلنگر به ونگر برای خرید ستاره و بازیکن های جدید.

 


14- و در آخر این نکته که من مطمئنم خیلی از دوستان بهش توجه نکردن درخشش فن پرسی در این فصل باعث شده که توی نقل و انتقالات، بازیکن های دیگه آرسنال زیر سایه فن پرسی برن و تیم های دیگه فقط به دنبال خرید فن پرسی باشن و حتی فوق ستاره این فصل آرسنال یعنی الکس سونگ هم طالب نداشته باشه. جالبه نه؟

 
حالا با این همه کاری که فن پرسی در فصل گذشته برای آرسنال انجام داده به نظر شما آرسنال بهتره که فن پرسی رو نگه داره و ریسک مفتی از دست دادن فن پرسی در آخر فصل بعد رو قبول کنه و امید داشته باشه که با قهرمانی در فصل آینده فن پرسی رو مجاب به تمدید قرارداد کنه( با توجه به اینکه به نظر نمیرسه این فصل قرارداد فن پرسی تمدید بشه) یا اینکه فن پرسی رو به یه باشگاه دیگه بفروشه و با پولش 2 3 تا بازیکن بخره؟ خود فن پرسی هم به نظر میرسه چندان از فروشش ناراضی نیست.

مرسی از توجهتون.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

nima در 12/3/1391 | 12:49 گفت:

عالی بود وکامل،دستت درد نکنه!

مصطفی کاظمی در 12/3/1391 | 01:12 گفت:

مرسی مهران جان،همونجوری که گفتم اگه از نظر فنی 1% تاثیر داشته باشه از نظر روحی 85 % تاثیر داره.

(Hooman sam (Dark metal در 12/3/1391 | 00:42 گفت:

مرسی...
خیلی کامل بود...
---------
اگه بره چند تا بدی داره : 1> دوباره رهبر تیم رو از دست دادیم
2> عمرا اینقدا هم واسش پول نمیدن که چندتا بازیکن بخریم !!!
3> بقیه هم سال دیگه همین راه پیش میگیرن
4> دیگه ستاره ای جرات پیدا نمیکنه بیاد آرسنال
و
5 و 6 و ...و....و.... که خودتون میتونید بذارید....

like like

M o o r I در 12/3/1391 | 00:09 گفت:

واقعا تاسف داره که ما هر سال باید اینقد استرس داشته باشیم که یکی از بازیکنای کلیدیمون نره

آخرم میبینیم میره و باید منتظر 1 بازیکنی باشیم که معلوم نیس کی ستاره خواهد شد !

و این داستان همچنان ادامه دارد ....

احسان در 11/3/1391 | 23:59 گفت:

تنها دلخوشیمون تو این فصل عناوین شخصی رابین بود

باید هرجوریه نگهش داریم

محمد اصغری در 11/3/1391 | 21:36 گفت:

اگه رابین از تیم بره تجربه از تیم ما میره.
حفظ ستاره ها یعنی پیشرفت جوون هامون.
اگه بازیکن با تجربه ای نداشته باشیم بازیکن های جوونمون خیلی سخت پیشرفت می کنن.

محمد على(اباى) در 11/3/1391 | 21:34 گفت:

موافقم مرسى

ehs در 11/3/1391 | 21:22 گفت:

مرسي عالي بود كاملا با حرفات موافقم!!

علی ارشدی در 11/3/1391 | 21:05 گفت:

یادآوری دوباره این نکته به ونگر که حفظ بازیکن های فعلی تیم مهم تر از خرید بازیکن جدید است

حفظ بازیکنای فعلی خوبه ولی نه همشون!

مرسی مطلبت عالی بود

یکی از بهترین پستای چند روز اخیر

محمد حسینی در 11/3/1391 | 20:53 گفت:

7 , 9 عالی بود
ایشالا که سنت شکنی کنه بمونه

soroosh در 11/3/1391 | 20:38 گفت:

عالی و بسیار زیبا بود
اگه رابین بمونه واسه باشگاه میشه یه اسطوره ولی اگه بره از سگ کمتره

مهران کاظمی در 11/3/1391 | 20:15 گفت:

خواهش می کنم، آره بارسا یه جورایی اظهار تمایل کرده که سونگ رو بخره ولی کسی با پیش نمیذاره

محمد جویبار در 11/3/1391 | 20:00 گفت:

سونگ تو یه برهه مرود توجه رئال وبارسا بود.
درکل باهات موافقم،امسال با اینکه سوم شدیم اما ون پرسی تونست با گرفتن خیلی از این عنوان ها تونست کاری کنه ما سرمون رو بالا نگه داریم،ون پرسی رو از دست بدیم کمر تیم میشکنه وبرای فصل بعد دوباره همین آش وهمین کاسه شایدم بدتر.
مرسی از بلاگ جالبت

سید محمد رضا در 11/3/1391 | 19:57 گفت:

چقدر قشنگ نوشتی منون!!
البتهنکته آخر اشتباه هست و تیم یووه ستاره تیم ، یعنی ژورو رو میخواد!!!