یه خواهش از مدیر سایت

نویسنده: مهران کاظمی

وبلاگ من
نویسنده: مهران کاظمی
1
کل بازدید: 47,508 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

یه خواهش از مدیر سایت

سلاممن نمیدونم اینو قبلاً بچه ها از آرمان خواستن یا نه ولی چون دیگه واقعاً به این نتیجه رسیدم وجود یه همچین چیزی تو سایت لازمه گفتم بگم شاید آرمان یه کاری کنه.

آرمان جون لطفاً برای قسمت اخبار اصلی سایت هم بخش نظرات کاربران رو بذار. قبلاً لااقل like و dislike داشتیم الان دیگه اونم نداریم.

آقا مثلاً خبر 5 بازیکن برتر فصل رو می خونیم یا همین خبر آخر که گازیدیس گفته کلی خبر خوب تو راه هست رو می خونیم ولی نمیتونیم هیچ نظری بدیم، مطمئناً خیلی ها در مورد همین انتخاب 5 بازیکن برتر که 15 16 تا خبر در موردش تو سایت رفت نظر داشتن. جالبش اینجاست اگه کسی بیاد همون خبر رو تو قسمت بلاگ بزنه تا بچه ها بتونن نظرشون رو بنویسن بلاگ پاک میشه، کلاً یه فکری هم درباره این رفتار پدرمآبانه هم بکنی بد نیست آرمان جون. البته خدایی مدتی هست که روند بلاگ ها خوب شده ولی هنوز خیلی جا کار داره.

خلاصه اگه این امکان رو هم برای بخش اخبار بذاری من که به شخصه خیلی خوشحال و ممنون میشم البته شاید بعضی ها مخالف باشن.

در هر صورت آرمان جون به خاطر همه تلاشات متشکریم.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مهران کاظمی در 27/3/1391 | 18:38 گفت:

منم همین نظرو دارم آقا محمد متأسفانه

محمد حسینی در 27/3/1391 | 12:42 گفت:

بنده هم فک نکنم اصن بشه با شما بحثی کرد
چشم حمید جان منتظرم

حمید فرازی در 27/3/1391 | 02:45 گفت:

راستی در مورد پست شما آقا مهران یه چیزو یادم رفتم بگم:

در واقع این چیزی که پیشنهاد دادی به همین داستان ربط پیدا میکنه که ان شاالله در همون بحثی که گفتم در این باره هم حتما بحث میشه بنابراین با توجه به توضیحاتی که دادم امیدوارم قبلش این بحث ادامه پیدا نکنه.

حمید فرازی در 27/3/1391 | 02:43 گفت:

چه گردی و خاکی کردین

دوستان ظاهرا یه بحثی بین تفاوت های بلاگ ها و هایبوری شده که من از همینجا خواهش میکنم فعلا ادامش ندین چون رو این مساله داره کار میشه. البته خود اشکان هم در جریان هست و به همین خاطر یه سری توضیحات مختصر داد که قطعا هنوز ابهاماتی هستش و بهتره فعلا قضاوت نکنید.

با توجه به اینکه الان فصل امتحانات مدارس و دانشگاه هست و به همین خاطر خیلی از بچه ها نیستن این توضیحات رو گذاشتیم تا در یه فرصت مناسب وقتی بیشتر کاربرا هستن به صورت کامل همراه با جزئیات ارائه بدیم و البته بحث خیلی خوبی در این مورد خواهد شد که خود کاربران سایت به صورت مستقیم در جریانش قرار خواهند گرفت و میتونن نظراتشون رو بگن.

بنابراین بازم تاکید میکنم فعلا در این باره بحث نکنید و هرکس نظراتش رو بعد از اون توضیحات کاملی که در مورد این دو محیط داده شد بگه. مرسی

علی ارشدی در 27/3/1391 | 02:35 گفت:

محمد حسینی@ البته بحث در مورد بلاگ نویسی نبوده ها!!!

اشکان در 27/3/1391 | 02:12 گفت:

محمد حسینی: هر جور فک می کنم پست گذاشتن و تاپیک زدن در مورد مسائل فوتبال بی موردِ.

پس دیگه بحثی نمیمونه! چون مهمترین یکی از مهمترین اهداف جمع شدن کاربرا کنار هم برای تبادل نظر پیرامون مسائل تیمه نه صحبت های آزاد. کاربر جدید و قدیمی هم نداره٬ کما اینکه کاربر جدید تو هایبوری اصلا کم نیست.

پس اینی که شما از فروم خوشت نمیاد٬ اون یه مسئله دیگست. شما هم میتونی به بلاگ نویسیت ادامه بدی. البته در آینده ای نزدیک قوانین جدیدی وضع خواهد شد که کاملا با کاربری بلاگ نویسی آشنا بشی. h-:

محمد حسینی در 27/3/1391 | 01:47 گفت:

کاربری بلاگ توی سایت توسط چه کسی تعیین شده؟اصن هنوز قانونی نوشته شده؟
میگید موفق نبوده میشه میانگین بازدید رو تو این فصل کابوس وار نسبت به سال های قبل ارزیابی کنید؟
جذب کاربر های تازه رو چی میگید؟
چرا نباید به کسایی جذب وبلاگ نویسی در سایت شده احترام گذاشت؟
من الان تو 3 فروم فعالم ولی هر جور فک می کنم پست گذاشتن و تاپیک زدن در مورد مسائل فوتبال بی موردِ حداقل برای من جذابیتی نداره هر چند بحث هایی شده که جاش تو فروم اما در کل به نظرم وبلاگ نویسی بسیار مثبت بوده مثلا محمد جویبار میاد و سرخط خبرها رو می ذاره بیایم سرِ چی بحث کنیم ؟ برای من فعالیت در آرسنال.آی آر منحصر به وبلاگ نویسیه چون فروم رو تو این موضوع نمی پسندم
مشکل قدیمی و جدید ها توی خیلی از سایت ها وجود داره و خودم تجربه قرار گرفتن در هر دو دسته رو دارم و فهمیدم باید به هر دو احترام گذاشت
امیدوارم مدیریت بهتر عمل کنه

اشکان در 27/3/1391 | 00:23 گفت:

اشتباه از همون اول انجام شد. اصلا کاربری بلاگ اینی نبود که الان هست. قرار بود تمام بحث ها تو فروم باشه٬ مثل همه سایت های ورزشی و غیر ورزشی که تو همه جا معموله. ولی بلاگ از چهارچوبش خارج شد وگرنه برای تمام و حتی بیشتر از بحث ها و پست هایی که تو بلاگ مطرح میشه٬ تو هایبوری تاپیک هست.

کلا ۲تا بحث تو سایت میشه مطرح کرد٬ یا صحبت آزاد یا فنی٬ که بچه های بلاگ٬ آزاد رو انتخاب کردن و فنی ها تو هایبوری مطرح میشه. منظورم صحبت همون پیرامون اخبار و مسائل فوتبالیه.

مهران کاظمی در 26/3/1391 | 23:53 گفت:

اصلاً قضیه ثبت نام و این چیزا نیست، همین الان مطمئناً همه بچه ها عضو 15 16 تا سایت هستن حداقل، چون یه چیز کوچیک می خوای تو اینترنت دانلود کنی حتماً باید عضو بشی، ولی مسأله اینه که خیلی از بچه ها نمیخوان به صورت هم زمان تو دو تا سایت به صورت فعال حضور داشته باشن، چون که وقتشو ندارن، قضیه اینه وگرنه کسی منکر استدلال شما نیست

اشکان در 26/3/1391 | 21:17 گفت:

آقا مهران همه سایت ها این شرایط رو دارن نه فقط اینجا! حالا اینکه یه ثبت نام که کلا شاید ۲ دقیقه هم وقت نمیگیره چرا باعث میشه بیایم بگیم هایبوری آدرسش جداست٬ ترافیک رو میگیره و چندین دلیل عجیب دیگه! من نمیدونم.

مهران کاظمی در 26/3/1391 | 21:10 گفت:

عزیز من آقا اشکان من میدونم highbury چی هست، قبل از اینکه من با این سایت آشنا بشم هم با highbury آشنا شده بود، ولی من نمیفهمم این چه اتحادی هست که اگه بخوای یه جمله تو یکیشون بگی باید جدا عضو بشی؟؟؟؟؟؟؟

اشکان در 26/3/1391 | 21:05 گفت:

- Soroosh: مشکل اینه که ما دوست داریم واسه بعضی خبرا کامنت بزاریم و نظرمون رو بگیم ولی نه میشه بلاگ گذاشت نه میشه زیر خبر نظر داد.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اوایل تاسیس سایت میشد زیر خبر نظر داد٬ چون فروم نداشت سایت. همه سایت ها فروم دارن و فروم جای بحثه٬ نه زیر خبر! ماهیت هایبوری بحث روی اخبار سایته. همونطور که حمید گفت تو صفحه خبرها هم گزینه ش هست. این پیشنهاد از اونجایی مطرح شده که اصلا نمیدونن چیزی به نام هایبوری هستو اصلا کارش چیه!

- عجیبه که بعضی دوستان میان میگن هایبوری جدائه از سایت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اگه فقط arsenal.ir رو وارد کنید میبینید که همه سایت ها زیر مجموعه هستن. دلیل تفاوت اسم هم علاقه آرسنالی ها به هایبوری ـه! خیلی سادست!

-محمد حسینی: وبلاگ نویسی تو سایت بسیار موفق بوده.

البته فقط از نظر کاربراش!

soroosh در 26/3/1391 | 13:43 گفت:

آخه هایبری کل ترافیک آدم رو میخوره از بس حجیمه

soroosh در 26/3/1391 | 13:34 گفت:

آره منم یادمه زیر خبرا یه زمانی کامنت میشد داد :دی
من با اسم soroosh_reyes میومدم

soroosh در 26/3/1391 | 13:31 گفت:

میدونی بدیختی اینه که وقتی هم یه نفر خبر از سایت رو می زاره سریع پاک میشه
مشکل اینه که ما دوست داریم واسه بعضی خبرا کامنت بزاریم و نظرمون رو بگیم ولی نه میشه بلاگ گذاشت نه میشه زیر خبر نظر داد

parsa در 26/3/1391 | 10:08 گفت:

باهات شدید مهافقم

♥Arsenal♥ در 26/3/1391 | 08:08 گفت:

آقا به نظر من این لایک و دیزلایک یا خراب عمل میکنه یا بازم خراب عمل میکنه؟؟؟!!!

برا همه منفی میشه در آخر؟؟

مثلا کجای این بلاگ مشکل داره که -22تا دیس لایک خورده تازه غیر از اونایی که بابت صفر کردن لایک ها به کار برده شدن

محمد حسینی در 26/3/1391 | 02:28 گفت:

وبلاگ نویسی تو سایت بسیار موفق بوده و به نظرم باید به کاربرایی که جذب این جنبه از سایت شدن هم احترام گذاشت و یکی از مصادیقش هم نظر دادن به خبرها در خودد سایتِ!!!
فروم باز ها هم می تونن به فعالیت خودشون ادامه بدن و به سابقه طولانی ترشون افتخار کنن!!!
مهران هزار تا لایک

مصطفی کاظمی در 26/3/1391 | 01:06 گفت:

اِ اِ اِ ...
.
ظاهرا عوض نشده!!!

مصطفی کاظمی در 26/3/1391 | 01:06 گفت:

راستش مهران جان من قبلا اینو گفته بودم آرمان این جواب رو به من داد :
http://153.1.img98.net/out.php/i373003_2012-06-15-010452.png
.
حالا نمیدونیم نظرش عوض شده یا نه؟!؟

آرمان امیراحمدی در 26/3/1391 | 00:58 گفت:

شرمنده .... نمیشه ! همین بلاگ ها بچه های طرفدار هایبوری رو شاکی کرده

اونجا 90 برابر امکانات بیشتر هم دارید ... برین اونجا نظر بدید عزیز دلم

مهران کاظمی در 26/3/1391 | 00:26 گفت:

والا آقا حمید این چیزی که من میبینم اینه که اکثریت چیز دیگه ای می گن

حسین در 26/3/1391 | 00:17 گفت:

نمیتونم بگم چقدر با حرفت موافقم!

فقط میگم که چند ماه پیش یه بار رفتم تو قسمت اخبار و به نظرم جالب بود ولی وقتی دیدم امکان دیدن کامنت ها و نظرات دیگران وجود نداره و امکان کامنت گذاشتن هم وجود نداره دیگه توی اون قسمت نرفتم...کلا!

فرهاد در 26/3/1391 | 00:13 گفت:

من از همون اوایل که سایت شروع بکار کرد اینجا میام ولی واقعا اوایل یه چیز دیگه بود یادش بخیر
با مهران موافقم باید بخش نظرات تو خود سایت فعال شه

حمید فرازی در 25/3/1391 | 23:56 گفت:

ببین عزیز جان از این لحاظ میگم یکی هستن که هر دو روی یه دامین ثبت شدن و اتفاقا آدرس همه Arsenal.ir هستش که این دو سایت هم زیر مجموعه Arsenal.ir هستن اما با توجه به اینکه یه کم مسیر بلاگ ها منحرف شد یه مدته بعضی از کاربرای تازه وارد با محیط هایبوری آشنایی ندارن و به همین دلیل این تفکر به وجود اومده که این دو محیط از هم جدا هستن.

در مورد عضو شدن هم واقعا کار سختی نیست، وقتی هم نمیگیره تازه اینجوری آرسنالی های بیشتری هم میبینید و حتی میتونید از امکانات متفاوتی هم که داره در صورت تمایل استفاده کنید.

در مورد این کار واقعا روش خیلی بحث شده و دیگه با نظر اکثریت تصمیم گیری شده که با توجه به چیزی هم که طی این مدت دیدم اینجوری بهتره.

در مجموع مرسی بابت پیشنهادت.

مهران کاظمی در 25/3/1391 | 23:35 گفت:

حمید جون حرفات درست ولی واقعاً نمیشه گفت که هایبوری و این سایت در واقع یکی هستن چون واقعاً نیستن، دو تا از دلایلش هم اینه که اول اسم و آدرسشون فرق می کنه، دوم هم اینکه اگه واقعاً یکی هستن پس هر کس اینجاست به صورت خودکار باید اونجا هم عضو باشه ولی اینجوری نیست، در کل این حرفی که میگی هر کسی می خواد نظرشو درباره خبر بگه بره عضو هایبوری بشه برای من یکی که قابل قبول نیست، حالا این نظر منه، دلیل نمیشه درست باشه.

آقا رضا من یادم نمیاد درباره شما چیزی گفته باشم، فقط یه بار تو یکی از بلاگ های "پخش زنده بازی آرسنال با فلان تیم فقط در اینجا"هایی که میذاشتی بود که خودتم می دونی چرا. درضمن این کامنتت که ربطی به من نداشت

حمید فرازی در 25/3/1391 | 23:21 گفت:

البته مهران جان رو این کار خیلی بحث شد و در واقع هایبوری انجمن همین سایت هستش نه اینکه این دوتا، دو سایت مختلف باشن و هدفشون یکی باشه. هایبوری هم از اول بودش و محل اصلی بحث ها و نظرات آرسنالیه که یه محیط کامل و آزاد هست.

اگه دقت کرده باشید متن خبرو که باز میکنید توی کادر اطلاعات نویسنده خبر یه چیزی به نام HB TALK هست که اگه رو اون کلیک کنید به قسمت نظرات این خبر میرید و در صورتی که توی هایبوری عضو باشید میتونید در نظرات پیرامون اون خبر شرکت کنید و فقط در این صورته که بین این دو محیط جدایی نمیوفته. اگه فقط قصدتون نظر دادن در مورد خبرا باشه و تمایل ندارین از سایر قسمت های هایبوری استفاده کنید به همین شکل عمل کنید و قطعا این وقت زیادی هم نمیگیره.

من خودمم اوایل همین نظر شما رو داشتم که خود آرمان به همون دلایلی که گفتم مخالف بود و بقیه مدیرا هم مخالفت کردن.

شایان در 25/3/1391 | 23:13 گفت:

بله داش مهران چرا که نه!! شما هم تو پست سید امین کامنت ماندگار درباره من گذاشتی

توپچی جنوب در 25/3/1391 | 23:08 گفت:

با کامنت اولی علرشدی رو من هم تایید میکنم چون تو هایبری همچین کاری داره انجام میشه

اما حرف فرهاد رهبری را بیشتر تایید میکنم

رضا هم واقعا کامنت ماندگار میزاریا!!!!

مهران کاظمی در 25/3/1391 | 22:59 گفت:

ای بابا رضا شرافتیان، کامنت های ماندگاری میذاری بعضی وقتا

شایان در 25/3/1391 | 22:51 گفت:

قبلا که هیچکدومتون اینجا نبودید(مخصوصا همین علی صورتی خودمون که آرمان فرت و فرت واسش نوشابه پپسی رو صدا دار باز میکنه!!) این حالت تو سایت وجود داشت!! شاید دقیقا یادم نیست 4 سال پیش بود!! زیر هر خبر که میذاشتند میشد نظر بدی... خیلی خوب بود نمیدونم چرا به یکباره یهو جمع شد!! حقیقتا این سایت همش دست خوش تغیرات شده! گاه سازنده گاه ...!!

علی ارشدی در 25/3/1391 | 22:49 گفت:

Farhad Rahbari@ یک مسئولی هم که می خواد پاسخگو باشه هی بزنید تو ذوقش

مهران کاظمی@ هدفشون یکیه و البته خودشونم یکین(یک روح در دو بدن)

تا جایی که من می دونم دلیل این که این کارو نمی کنن اینه که میگن اینطوری دیگه هایبوری و اینجا کاملا از هم جدا میشن

بازم من نمی دونم خود آرمان انشالله می بینه دقیق تر جواب میده

روح الله نظری در 25/3/1391 | 22:47 گفت:

موافقم.من قبلا شخصا بهش گفته بودم.

Farhad Rahbari در 25/3/1391 | 22:44 گفت:

بشین سر جات علی صورتی
حاجی با آرمان طرفه نه تو

nima در 25/3/1391 | 22:43 گفت:

منم میخواستم اینو بگم،میترسیدم!!!ولی به نظرم بد نیست اگه بذارن...

مهران کاظمی در 25/3/1391 | 22:41 گفت:

خوب حالا من که نمیتونم همزمان تو دو سایت باشم چی کار کنم؟ درسته که این دو سایت هدفشون یکیه ولی این حرف تو مثل اینه که برای 206 کولر نذاری و بگی هر وقت کولر خواستید سوار mazda 3 بشید.

علی ارشدی در 25/3/1391 | 22:35 گفت:

قبلا این پیشنهاد مطرح شده

ولی آرمان گفته بود که برای بحث پیرامون اخبار سایت به هایبوری مراجعه کنید

راستش من خودم اون اوایل اصلا نمی رفتم هایبوری ولی به واسطه ی اینکه عضو تحریریه سایت شدم مجبور شدم برم هایبوری و بعد از مدتی فهمیدم که نه تنها جای بدی نیست که خیلی هم محیط فوق العاده ای داره