ژاوی ضایع می شود

نویسنده: مهران کاظمی

وبلاگ من
نویسنده: مهران کاظمی
1
کل بازدید: 47,494 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ژاوی ضایع می شود

سلام، بعد از مدتی غیبت.


"سطح جام ملت های اروپا از جام جهانی بیشتره چون تیمایی مثل هندوراس و عربستان توش نیستن"

اول یه دعا: ای خدا یعنی اگه یه روزی خواستی من رو هم ضایع کنی اینجوری مثل ژاوی سنگ رو یخم نکن. الهی آمین

جمله بالا رو که حتماً یادتون هست، آقای ژاوی سلطان پاس جهان قبل از شروع جام ملت های اروپا فرمودن، ولی مثل اینکه خدا بدجوری تو کاسشون فرمودن.

حتماً میدونید که دیروز اسپانیا 0-1 به هندوراس باخت و از المپیک حذف شد ((((((((((:
چند روز قبل هم درسته که به عربستان نباخت ولی بازم به یه تیم آسیایی یعنی ژاپن باخته بود.

الان از اون وقت هایی که واقعاً ژاوی به دوستان انار فروشش به خصوص فابرگاس برای دلداری نیاز داره.

خدایا یه وقت اینجوری حال من رو نگیری.

راستی وقتی که اسپانیا از تیمی مثل هندوراس می بازه، هندوراسی که کاپیتان تیم ملی اسپانیا می گه خدا رو شکر که قرار نیست با یه تیم ضعیف مثل هندوراس تو جام ملت ها بازی کنیم شما چه فکری می کنید؟ من که فکر می کنم تیم ملی آینده اسپانیا تشکیل شده از یه مشت نخاله که نتونستن هندوراس رو ببرن، البته این حرف من با توجه به تحلیل ژاوی هستا، یه وقت توهین نشه.
""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""راستی بچه ها کسی هست که اطلاعات درست و حسابی درباره شبکه ورزش داشته باشه؟؟ این شبکه های ورزشی عربی یا فقط فوتبال میذارن یا مسابقات زنان رو، ولی من دلم می خواد والیبال و بسکتبال رو نگاه کنم، شنیدم شبکه ورزش والیبال و بسکتبال رو میذاره.

هنوزم مثل هفته های قبل شبکه ورزش فقط تو تهران پخش میشه؟؟ هنوزم فقط با گیرنده های دیجیتال میشه دیدش یا با ماهواره هم میشه؟؟

لطفاً اگه کسی اطلاعی داره بگه، مخصوصاً فرکانسی چیزی.

مرسی
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

alireza 9 در 11/5/1391 | 01:32 گفت:

وی چه با حال بود کلی خندیدم

فرزین سلامي در 11/5/1391 | 01:31 گفت:

من تهران نيستم ولي امروز با گيرنده ديجيتال تونستم شبكه رو پيدا كنم.واليبال و بسكتبال و شنا و سواركاري و .... رو تقريبا زنده ميذاره.بدك نيست.كارشناسي شون هم خوبه. ولي 3شنبه عصر قرار بود بوكس رو نشون بده ملت رو سركار گذاشت .به هر حال از اين بدقولي ها هم هست .الان هم داره واليبال روسيه.برزيل المپيك رو زنده ميذاره

محمد على(اباى) در 10/5/1391 | 17:44 گفت:

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

parsa در 10/5/1391 | 14:28 گفت:

باحال گفتی
از ساعت 1به بعد سراسری میشه

♥Arsenal♥ در 10/5/1391 | 14:11 گفت:

اسپانیا از ژاپن هم باخت..!!

مهران کاظمی در 10/5/1391 | 14:02 گفت:

خیلی ممنون El Pistolero ، درباره اونی هم که گفتی که نمیشه نظر داد و فقط برای گرفتن مدال اومده بودن باید بگم منم موافقم ولی چون فقط سه تا از بازیکنای این تیم که اگه بخوایم ذکر کنیم دخه آ و آلبا و ماتا بودن باید بگم غرور همیشه کار دست آدم میده، اسپانیا همین تیم المپیکش هم خیلی قوی بود ولی به خاطر غرور الکی بازیکناش حذف شدن، حرف من اینه که آدم باید همیشه حرف دهنش رو بفهمه، حالا تو فرض کن ژاوی اسم ایران رو آوردن بود جای هندوراس، مطمئناً هممون خیلی خیلی ناراحت میشدیم

علی ارشدی در 10/5/1391 | 13:42 گفت:

ژاپن واقعا تیم خوبیه تازه ریو هم نبوده

M o o r I در 10/5/1391 | 12:46 گفت:

مشکلشون اینه که زیادی مغرور شدن

خدا زد به کمرشون

El Pistolero در 10/5/1391 | 12:08 گفت:

این اسپانیایی رو هم که تو گفتی فقط میخواست مدال بگیره و نمیشه اونو به آینده تعمیم داد.چون توی رده های سنی هر نسلشون یه قهرمانی رو دارن جدیدن و معمولن هم بهترین بازیکن تورنومنت هم یه اسپانیایی میشه .

انصافا دارن توی ورزش سرمایه گذاری میکنن و با این کار حداقل یه روحیه ای به مردمشون توی این وضعیت بد دنیا توی کل دنیا میدن.

El Pistolero در 10/5/1391 | 12:02 گفت:

همه رشته های قابل پخش در ایران هم پخش میشن.

قبلا یه قانون بود که توی سیما ، پخش زنده ی بوکس ممنوعه ولی دیشب پخش کردن .البته از شبکه سه.

من خودم کرج هستم و امروز با دیجیتال میتونم بگیرمش و دقیقا نمیدونم که 24 ساعته چی پخش میکنه.

El Pistolero در 10/5/1391 | 11:58 گفت:

تا اونجایی که من میدونم شبکه ورزش فقط مختص دیجیتاله و لفظ سراسری هم به خاطر اینه که فقط توی تهران با آنتن دیجیتال میشد گرفتش ولی بعد از ساعت 13 کل کشور با آنتن دیجیتال بهش دسترسی دارن.در مورد ماهواره هم اصلن چون در اون صورت نمیتونن فوتبال دزدی پخش کنن.

رضا توپچی در 10/5/1391 | 11:43 گفت:

این شکست ها طبیعیه وقتی پای ،دی ان ای اسپانیایی ومدرسه فوتبال بسیار قدرتمند بارسلون وسط باشه

شبکه ورزش هم به گفته مسئولین امروز(3شنبه)ساعت13 به همراه شبکه پویانمایی سراسری میشه