دلیل فروش سانگ

نویسنده: مهران کاظمی

وبلاگ من
نویسنده: مهران کاظمی
1
کل بازدید: 49,212 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

دلیل فروش سانگ

سلام 
می دونم که تو این چند روز حتماً کلی از این جور مطالب گذاشته شده اما امیدوارم لطف کنید و این رو هم بخونید. مرسیپارسال همین موقع ها بود که من تو مسافرت بودم و وقتی برگشتم دیدم بـــــــــــــــلــه نصری و فابرگاس رو فروختن، امسال هم بازم امروز از مسافرت برگشتم و دیدم بازم بــــــــــــــلــه سانگ و ون پرسی رو فروختن (نمی دونید چه قدر شوکه شدم مخصوصاً از خبر فروش سانگ)، من یکی که اصلاً دوست ندارم سال دیگه برم مسافرت و برگردم ببینم بـــــــــــــلـــه ورمالن و ژسنی رو فروختن، اصلاً من که می خوام به سران باشگاه پیشنهاد بدم که چرا خرد خرد می فروشن بیان یه دفعه به صورت عمده بازیکنا رو بفروشید تا هوادارا هم تکلیف خودشونو بدونن دیگه.

اول که میان پودولسکی و ژیرو و کازورلا رو می خرن و کلی آدم رو به این فصل امیدوار می کنن، یه جوری که آدم به خودش می گه امسال دیگه قضیه فرق می کنه، امسال دیگه باشگاه واقعاً می خواد قهرمان بشه ولی بعد دوباره با فروش دو ستاره اصلی تیم در  فصل قبل گند می زنن به سر تا پای هوادارا (کسی هست که احساس نکنه به شخصیتش به عنوان هوادار آرسنال از سوی مدیران این باشگاه توهین شده؟؟؟؟)

اما این وسط یه نکته هست که نباید فراموش کنیم، تمام ستاره های آرسنال به جز آنری در روزها و ساعت های پایانی نقل و انتقالات به تیم های دیگه می رن، این یعنی باشگاه تمام تلاش خودش رو برای حفظ اون ها می کنه اما این خود بازیکن هست که علاقه ای به موندن نداره (البته در مورد سانگ قضیه فرق می کنه که حالا در ادامه می گم چرا).

حالا چرا بازیکن ها دوست ندارن تو آرسنال بمونن، کاملاً مشخصه: این باشگاه نمی خواد قهرمان بشه.
از کجا این رو می فهمن: حتماً یادتون هست که یان رایت چند ماه پیش تو یه مصاحبه گفته بود ونگر باید برای خرید ستاره های تیم های سیتی و یونایتد و بارسا اقدام کنه تا اونا بفهمن آرسنال فروشگاه اونا نیست، اما این بازیکنایی که دیگه دوست ندارن تو آرسنال بمونن کاملاً می دونن وقتی آرسنال یه ستاره رو می فروشه هیچ تلاشی برای خرید ستاره از باشگاه های دیگه انجام نمی ده.

 خدا وکیلی خودتون قضاوت کنید، درسته که کازورلا و ژیرو و پودولسکی بازیکن های با کیفیتی هستن اما کدومشون توی تیم بزرگ بودن و با اون تیم به افتخارات مهمی رسیدن، کازورلا که تو تیم ملی اسپانیا همیشه نیمکت نشین بوده و هروقت هم به بازی اومد به عنوان ذخیره میومد، پودولسکی رو تو بایرن مونیخ رو هم که همه یادمون هست.

غیرت و این صحبت ها تو ورزش حرفه ای همش حرف چرته، مگه چندتا بازیکن مثل دل پیرو می شن؟؟؟ تازه دل پیرو و مالدینی و گیگز و پویول جام های زیادی با تیم هاشون گرفتن، حتی جرارد هم با لیورپول قهرمان لیگ قهرمانان شده، حالا فابرگاس و ون پرسی چی بردن؟؟؟ چه طور به تیمی وفادار بمونن که هیچ تلاشی برای بازگردوندن غرور از دست رفتش جلوی رقبای همیشگیش نمی کنه؟؟؟؟ چه طور به تیمی وفادار بمونن که تنها افتخار مدیرانش ساخت یه ورزشگاهه که حتی از اسمش هم راضی نیستن؟؟؟؟

البته این ها دلیل بر پشت کردن به تیمی که اون ها رو به جایی رسونده نمیشه، در واقع تفاوت انسان ها -علی الخصوص تو این مورد خاص ورزشکار ها- اینجا ها مشخص میشه، کسی که احترام و عشق و وفاداری براش مهم تر از پول و جام هست. اما باز هم هیچ کس نمی تونه به خاطر انتخاب این ستاره ها برای ترک باشگاه اون ها رو سر زنش کنه. (البته در مورد ون پرسی بگم که یک کلام: یک خائن به تمام معناست چون رفته یونایتد)

اما حالا دلیل فروش سانگ: با توجه به اینکه سانگ تمایلی به ترک باشگاه نداشت به نظر میرسه ونگر به خاطر این سانگ رو فروخته که به این نتیجه رسیده آرسنال چندین هافبک خوب داره و از این هم مطمئن بود که شاهین به آرسنال میاد برای همین با فروش سانگ می تونه با پول حاصل از فروش ون پرسی و سانگ یه مهاجم سطح اول در حد یورنته بخره (البته خدا کنه ونگر بره برای خریدن هیگواین).

خلاصه دوستان امسال هم امیدی به کسب جام نداشته باشین، حتی اگر شاهین و یورنته هم به تیم بیان تا بخوان جا بیافتن و در حد ون پرسی و سانگ ظاهر بشن کلی زمان می بره، تازه اگــــه بتونن. در ضمن به نظر من خرید یورنته کاملاً اشتباست چون سه بازیکن با خصوصیت هایی کاملاً مشابه تو خط حمله داریم یعنی شاماخ و ژیرو و یورنته.

مرسی از توجهتون

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

soroosh در 30/5/1391 | 11:05 گفت:

مهران یاده منم بیار ولی شک ندارم اگه تو این چنر روز امویلا + یه مهاجم گمنام ولی خوب به تیم اضافه بشه همه چی حله
فقط کافیه از شر پارک و شاماخ و اسکیلاچی و بنتنر خلاص شیم

مهران کاظمی در 30/5/1391 | 08:19 گفت:

آقای ehs در مورد این نظرت که می گی باشگاه برای نگه داشتن سانگ تلاش نکرده موافقم اما این که می گی به مهاجم نیاز نداریم برام عجیبه، ما ون پـــــرســـــی رو از دست دادیم، آقای گل فصل پیش !!!!! الان کی می خواد جاشو بگیره؟؟؟ آرسنال صد در صد به یه مهاجم نیاز داره

آقای فرازی نمی دونم شما چه طور به این نتیجه رسیدی که من از آرسنال نا امیدم، من اصلاً نا امید نیستم، فقط واقع نگرم، سیتی که از همون اول مدعی اول قهرمانی بود، منچستر هم بدون ون پرسی مدعی دوم بود، تازه الان ون پرسی اقای گل فصل پیش رو هم داره، چلسی هم که پوکونده با خریداش، وقتی که واقعیت ها رو بذاری کنار همدیگه میبینی که تصور رتبه ای بالاتر از سومی برای آرسنال خیلی خوشبینانه هست. حالا آخر فصل یادت میارم این حرفی رو که الان زدم

ehs در 30/5/1391 | 03:14 گفت:

مهران جان اگه میشه دیگه تو تابستون مسافرت نرو!!
فروش سانگ به نظر من واقعا حماقت بود ما تو این پست فصل پیش بازیکن تخصیصی نداشتیم و حالا هم تنها بازیکن پست رو فروختیم !!به هر دلیلی این قضیه نشون می ده ارسنال دنبال یه مشتری می گشت که از دست سانگ راحت بشه!و با توجه به سابقه ونگر و ارسنال اصلا قبول نمی کنم که اونها سعیشون رو برای حفظ سانگ کردن!!شاهین می تونه هافبک دفاعی باشه ولی تخصصش نیست ما مجبوریم ام ویا رو بگیریم وگرنه وسط زمین رو از دست می دیم!!
اما انصافا امسال با بقیه سالها فرق می کرد! درسته که ما باز ستاره هامون رو فروختیم ولی برای اولین بار ارسنال از قبل به فکر جانشینانشون بود و همین تفاوت بزرگیه!ما امسال نیازی به قهرمانی لیگ نداریم حتی قهرمانی جام حذفی هم می تون به ما کمک عجیبی بکنه!!و این طلسم و نا امیدی رو از نیمکت در بیاره
اما من هم به نظرم نیازی به مهاجم ندایم و از اون مهمتر به یه هافبک دفاعی تخصیصی و مدافع کنار نیازمندیم و با خرید دو بازیکن دیگه من به شدت امید به کسب جام دارم!

حمید فرازی در 30/5/1391 | 01:18 گفت:

در مورد ونپرسی فکر نمی کنم بحثی باشه و توجیهی در مورد کارش وجود نداره؛ در واقع حرکتش اینقدر وقیحانه بود که فقط و فقط خودش مقصر بود.

در مورد سانگ برخی از خبرگزاری ها یه کم شیطنت کردن و سر این موضوع خیلی جو دادن اما منابع نزدیک به باشگاه خبر داده بودن که ونگر حتی تا روز آخر هم از سانگ درخواست تمدید قراردادش رو داشته اما خودش تمایل داشته به بارسا بره؛ به نظر من تصمیم درستی بود چون بازیکنی که دلش با تیم نباشه و آخر فصل امکان اینکه باشگاه رو تو موضع ضعف قرار بده وجود داشته باشه بهتره فروخته بشه. سانگ تواناهایی منحصر به فردی داشت اما ضعف های زیادی هم داشت و میشه جانشینش رو راحت خرید. تو خط میانی هم واقعا بازیکنای خوبی داریم و تعدادشون هم کم نیست که میشه با خرید یکی دو بازیکن دیگه اون قسمت رو به نقطه قوت تیم تبدیل کرد.


در مورد مهاجم باید اول ببینیم چند مهاجم نوک خوب تو دنیا وجود داره که شرایط خریدش وجود داشته باشه؛ واقعا من هرچی فکر میکنم گزینه ای رو پیدا نمیکنم. هیگواین نیمکت نشین شده درست اما چند هفته پیش قراردادش رو تمدید کرد و گفت میخوام برای جایگاهم بجنگم و جایی نمیرم. یا بازیکنی مثل تور دستمزد هفتگیش 200 هزار پونده که این رو فقط تیمی مثل سیتی یا پاریسن ژرمن میتونه پرداخت کنه.

اما باشگاه در مورد مهاجم نوک چه کار کرد؟ به نظر من خیلی باهوش عمل کردیم. دو مهاجم تراز اول که هر دو میتونن تو اون قسمت بازی کنن رو جذب کردیم که دیگه نگران اینکه یه وقت مهاجممون مصدوم بشه و جانشین نداشته بشه نباشیم.


مهران جان این سه بازیکن در تیم های خیلی بزرگی نبودن اما آیا ورمالن، کوشلنی، سانیاو ... در تیم های بزرگی بودن. این سه میتونن از همون خریدهای ونگری باشن که قابلیت های خودشون رو اینجا نشون بدن. هیچ وقت نا امید نباش و سعی کن مثل همیشه به تیمت امید داشته باشی و میدونم که ته دلت همین حس رو داری!

hani در 30/5/1391 | 01:08 گفت:

درود بر همه دوستان من تازه عضو شدم

مریم تجدد در 30/5/1391 | 01:05 گفت:

کاملا با نظرت موافقم .دربازه هر بازیکنی فکر میکردم بره ولی اصلا سانگگگگگگگگگگگگگگ رو نه .فاجعه ای بود واسه ما

مهران کاظمی در 30/5/1391 | 00:02 گفت:

دبوشی رو من از پارسال تا حالا خیلی دوسش دارم حتی همین جا به بچه ها معرفیش هم کردم اما امسال تو یورو واقعاً ضعیف بود، به علاوه فکر نمی کنم خریدن دبوشی در حالی که همراه سانیا جفتشون مدعی پوشیدن پیراهن تیم ملی فرانسه تو پست دفاع راست هست کار درستی باشه، چون بالاخره یکیشون مجبوره بشینه رو نیمکت و اونی هم که میشینه رو نیمکت آرسنال تیم ملی فرانسه رو هم از دست میده، اما با ام ویلا صد درصد موافقم، ولی خوب ونگر حرکتی نمی کنه، اما بازم می گم از همه مهمتر خریدن مهاجمه، یکی در حد هیگواین. ولی بازم به هیچ عنوان آرسنال در کنار سیتی و یونایتد مدعی اول قهرمانی نیست. این حقیقت تلخیه که من قبولش کردم.

♥Arsenal♥ در 29/5/1391 | 23:49 گفت:

ببینید نمیخوام مقایسه کنم که میدونم کار مسخره ای هست......!!


الان رئال مادرید با مساوی شروع کرد لیگ رو اما هواداراشون با توجه به این حریفشون بارسا هست 100% خودشونو صاحب لیگ اسپانیا میدونند.....!!

پس ما هم میتونیم.....!!من که با حرف های ونگر امیدوار شدم...!!


فقط 2تا حرکت تا قهرمانی فاصله داریم 1ام ویلا 2 دبوشی......!!

این دوتا حکم قهرمانی ما رو امضا میکنند.....!!

milad 14 در 29/5/1391 | 23:44 گفت:

ببخشد همونی که تو میگی.
اون موقعی که تیم ما این سبکو داشت بارچلونا تازه داشت یار واسه خودش جم میکرد حالا میگن تیکی تاکا تیکی تاکای ما...

soroosh در 29/5/1391 | 23:40 گفت:

میلاد حرفات درست و خوب ولی اون تیکی تاکا
تیکی تاکه سیخی چنده
ونگر بال عزیز ونگر بال

milad 14 در 29/5/1391 | 23:39 گفت:

والا ما با قصه ی اومدن رفتنای بازیکنا دیگه کنار اومدیم و یه جوریایی واسمون یه چیز عادی شده یا واسه ونگر دوس داشتنی...
به هر حال
ازاین که بتونیم جام بگیریم منطقی باشیم احتمالش کمه شاید بتونه...
ولی چیزی که میخام از پرفسور این که یه بازی قشنگو روون ارائه کنه،یه بازی دوس داشتنیه آرسنالی،چیزی که سالهاست دلم واسش تنگ شد واقعا.
تیکی تاکای تیم 2004 یادش بخیر...

Vishka در 29/5/1391 | 23:29 گفت:

من که دیگه حسی به هیچ بازیکنی ندارم خسته شدم از بس عادت کردم به یکی و اون
راحت گذاشت رفت

مهران کاظمی در 29/5/1391 | 23:28 گفت:

حالا سندرسون یا هر کس دیگه ای از اخبار باشگاه خبر داره یا نه مهم نیست مهم اینه که منم موافقم پول خوبی از فروشش دست ارسنال اومده، جانشینش هم که مشخصه: شاهین، ولی از اون مهم تر خرید مهاجمه

soroosh در 29/5/1391 | 23:22 گفت:

مهران همه این حرفایی که زدم از طرفه جیمی سندرسون هست
کسی که حدوده 10 روز قبل از رفتنه فن پرسی خبرش رو گفت
کسی که خبر کازورلا رو اول از همه گفت
کسی که خبر ژیرو رو قبله همه گفت
همه این حرفام رو ایشون زدن
حرفه دیگه ایشون هم داره به حقیقت می پیونده یعنی مذاکره با شاهین و آوردنش
داستان این بوده
حتی به نظرم حتی اگه سانگ هم دوست نداشته بره مهم نیست !!! مهم اینه که با یه قیمت خوب به فروش رفت و ونگر تضمین داده جانشینش خریده میشه

مهران کاظمی در 29/5/1391 | 23:22 گفت:

the_gunner تو pes نمی دونم ولی تو فیفا که من Rodwell یا N'zogbia رو میذاشتم جاش

مهران کاظمی در 29/5/1391 | 23:19 گفت:

راستش آقا سروش من هرچی فکر می کنم نمی تونم قبول کنم سانگ دوست نداشته تو آرسنال بمونه، یا حداقل اینقدر تمایل داشته که به بارسا بره

the_gunner در 29/5/1391 | 23:18 گفت:

عجیبه!از رفتن سانگ نه ناراحتم، نه خوشحال!حسی ندارم نسبت بهش!!
از رفتن ون پرسی ناراحت شدم(البته می دونستم میره ولی نه به دشمن درجه یکمون توی جزیره!!)
در رابطه با جام باید بگم که: کیه که جام دوست نداشته باشه؟؟ولی واقعاً اگه با این وضعیت جام بگیریم بیشتر می چسبه تا این که با یه تیم بی نقص و کامل جام بگیریم.
دوست دارم استرس توی فصل زیاد باشه، چون اینطور لذتی که توی بردن جام هست بیشتره!
البته تیم باید انگیزه پیدا کنه.حالا دیگه نمی دونم چه کسی و چطور می خواد این انگیزه رو تزریق کنه به تیم،ولی واقعاً لازمه.
فقط یه معضلی هست الان.من توی ترکیب pes، جای سانگ کیو بذارم آخه؟

sepehr najafian در 29/5/1391 | 23:03 گفت:

چي بگم

soroosh در 29/5/1391 | 22:49 گفت:

نه من مساله اصلی حرفام این بود
سانگ رفت چون دوست داشت بره پیشه بارسا جونش
چون ایجنتش خیلی اذیت کرد و ونگر خیلی از دستش سر این مسائل ناراحت شد

مهران کاظمی در 29/5/1391 | 22:44 گفت:

یعنی منظورم از این دلیلی که می گم منطقی نیست اینه که می گی سانگ رو به دلیل ضعف فنی فروختن

مهران کاظمی در 29/5/1391 | 22:40 گفت:

آقا سروش من اصلاً در مورد سانگ ناراحت نیستم، اتفاقآً با توجه به دلیلی که گفتم به نظرم کاملاً کار درستی رو انجام داده ونگر، این دلیل هایی که شما گفته اصلاً تناقضی با چیزی که من گفتم نداره، در ضمن فکر نمی کنم ونگر که خودش یه زمانی دفاع بوده اینقدر سطح دانش پایینی داشته باشه که خودش این جور مسائل رو متوجه نباشه، در ضمن ونگر دیده که سانگ پارسال 14 پاس گل داده خوب می تونست با خرید یه هافبک دفاعی سانگ رو یه خط جلوتر ببره، به نظر من این دلایلی که شما آوردی منطقی نیست، به نظر من دلیلش همین چیزی بود که گفتم

آقا حمید من نا امید نیستم، دقیقاً احساسی دارم که فصل پیش داشتم، این تیم با این وضعیت به جایی نمی رسه منم با این قضیه کنار اومدم

soroosh در 29/5/1391 | 22:37 گفت:

در مورد اون فن پرسی بی شرف هم خود شخصه بی شرفش علاقه به رفتن داشته
حتی گفته شد پارسال به سسک گفته بوده اگه جام نگیره میره منچستر
در ضمن بیشترِ چیزی که رابین دنبالش بود پول بود !!! آره پول ... تو منچستر معادله رونی یعنی هفته ای 220 هزار پوند می گیره
کسی که انقد بی شرفه به منچستر فک کنه همون بهتر که بره
میدونم چه حسی داری ولی مطمئن باش تیم می تونه خودش رو جمع و جور کنه
مطمئن باش ولی تو این مورد بهت حق میدم
حتی ورما هم از این انتقال شوکه شده بود

حمید pires در 29/5/1391 | 22:34 گفت:

مهران عزیز ناامید نباش و دیگران رو ناامید نکن اگه شانسمون برای جام 1 درصد هم باشه و خدا بخواد جام می بریم ولی اگه نخواد صغیر و کبیر هم بیان تو تیم فایده نداره.

soroosh در 29/5/1391 | 22:34 گفت:

ببین مهران جان
در مورد سانگ یه سری مسائل خیلی سریع به وجود اومد
اول از همه گفته میشه پیشنهاد رد کردنش رو بولد داده چون ضعفِ شدیدی تو ساختار دفاعی داشته
حتی بازی اول لیگ رو هم اگه دیده باشی متوجه میشی که ورما هم جرات نداشت دفاع رو ول کنه بره
دوم این که سانگ یه مصاحبه کاملا متناقض انجام داد !!!
اول گفت از بودن در آرسنال خوشاله و بعد گفت بارسا بهترین تیم جهانه !!!
سوم اینکه قرار شد آرسنال یا باهاش تمدید کنه یا بفروشتش ... حتی پیشنهادِ تمدید هم بهش داده شد ولی این ایجنتش سرویس کرده بود ما رو ... در خواستِ حقوق هفتگی 120 هزار پوند در هفته رو داشت !!! (در حالی که پیشنهادی که به رابین داده شده بود 130 هزار پوند بود )
اینا به کنار پارسال هم سسک فابرگاس پیشنهاد کرده بود بارسا سونگ رو بخره و امسال اومدن پیشنهاد دادن و به نظرم هم قیمت خیلی مناسبی بود
تیم هم الان دنبایه جانشینش هست
امروز یا فردا شاهین میاد
یه هافبک دفاعی تخصصی رو هم ونگر قول داده
در مورد سانگ ناراحت نباش من حق رو به رئیس میدم