نظر خود را بگویید

نویسنده: مهران کاظمی

وبلاگ من
نویسنده: مهران کاظمی
1
کل بازدید: 48,778 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نظر خود را بگویید

سلام


بازم ایران باخت.

این سایت آرسناله، درست، ولی خدایی مطمئنم همه هم نظریم که اگه اهمیت تیم ملی از آرسنال بیشتر نباشه کمتر نیست.

بدون هیچ برنامه، بدون هیچ تاکتیک، بدون یه ذره غیرت، آبروی هر چی ایرانی رو بود بردن، خدایی فقط کم مونده بود از سید حسن نصرالله ببازیم که اونم به لطف آقای کیروش میلیاردی نصیبمون شد.

محمد نوری: نیمکت نشین، علی کریمی: عامل ماجراهای پرسپولیس، هادی عقیلی: اصلاً کجا بازی می کنه؟؟ محمد قاضی: نیمکت نشین، شجاعی: دو سال مصدوم، انصاری فرد: داغون و افتضاح و نیمکت نشین، جواد نکونام: تموم شده دورانش، ماهینی: هیچی از دفاع نمی دونه و ............................ آخه یکی نیست بگه چرا اینا رو بازی می دی؟؟؟ بابا یکی مثل بهادر عبدی رو بازی بده، جلال رافخایی رو بازی بده، ایمان موسوی رو بازی بده، مهدی نظری رو بازی بده و چندین بازیکن خوب بی ادعای لیگ خودمون جای این بازیکنای پر مدعای میلیاردی که یه پاس سالم هم نمی تونن بدن احمقا. درشو تخته کنین بره به خدا، برن غیرت رو از این معلولین یاد بگیرن.


خاک بر سر صدا و سیمای ملی که حاضر نیست پول خریدن بازی رو بده و ما باید منتظر باشیم تا بازی رو از الکأس یا الجزیره بدزدن تا بتونیم ببینیم، دست الجزیره و الکأس درد نکنه که با 30 40 دقیقه تأخیر بازی رو پخش کردن تا اینا حساب کار دستشون بیاد. تازه الجزیره آخر بازی رو هم نشون نداد تا بسوزه این صدا و سیما.

در عوض من اون موقعی که بازی ایران رو نشون نمی دادن نشستم بازی کره و ازبکستان رو دیدم، عجب فوتبالی، عجب بازی قشنگی، جالبش اینجا بود بدترین بازیکن کره، پارک بازیکن خودمون بود که دقیقه 75 اومد داخل و یه پاس سالم هم نداد و دقیقه 92 یه تک به تک راحت رو خراب کرد، وگرنه کره بازم برده بود.


خلاصه اگه یه ذره عذاب وجدانی هم که داشتم که چرا به جای طرفدار سر سخت آرسنال بودن طرفدار تیم ایرانی مثل تیم شهر خودم فجر سپاسی نیستم هم به طور کامل از بین رفت، الان دیگه با خیال راحت موقع بازی ایران تلویزیون رو خاموش می کنم. حالا دیگه بابا و مامانمون هم نمی تونن ازمون ایراد بگیرن که چرا پوستر این خارجیه رو زدی رو دیوار اتاقت. (البته این حرف رو 5 6 سال پیش می زدن، الان دیگه از این خبرا نیست، بزرگ شدیم دیگه  ((:     )

آقا از الان هر وقت خواستی بازی تیم ملی ایران رو نگاه کنی بشین والیال نگاه کن، رفتن لیگ جهانی و از سال دیگه هر هفته والیبال داره، اعصابمون هم خورد نمیشه.تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

milad 14 در 22/6/1391 | 21:26 گفت:

دادش کجای کاریی!!!مکل از باشگاه هاس بابا.تا وقتی امثال رویانیان و فتح ا..زاده تو فوتبال ما هستن این لبوندنا هستن این باختای خفت بار هم هست دیگه همین مونده از افانیا ببازیم.
مرتیکه رویانیان شتر،به قول مایلی کهن، u تو سوخت مونده عین الاغ از فوتبال چی حالیته.جم کرده هر چی بازیکن مثلا خوبه لیگ و بدون هیج کاره کارشناسیی خریده بعد یه هفته مونده به شروع لیگ میره مربی میاره خاکبرسر.فکر کرده اومده فروشگاه لباس.
نتیجه ی بودن این جور آدمام تو فوتبال ما میشه نابود شدن استعدادا دیگه.کریم انصاری فرد خوب بود اومد پرسپولیس نیمکت نشین شد افت کرد یا مثه 1000 نفر دیگه که اومدن و رفتن.زنده باد آرسنال و آرسنالی

شایان در 22/6/1391 | 15:47 گفت:

وقتی حق پخش بازی هارو نمیخریم،وقتی به زور بعد چند دقیقه تاخیر بازی رو ازشبکه ماهوار ای بگیریم ،همه جوره نشون میدیم لایق هیچ چیز نیستیم!چه برسه اوج فوتبال جهان!جامجهانی فوتبال!‏..متأسفم..فقط همین

farshad khadem در 22/6/1391 | 14:53 گفت:

مهران جان بازی دیشب نه ارزش فنی داشت نه ارزش وقت گذاشتن ودیدن تیم ملی منتج وچکیده باشگاهاست کدام باشگاه ؟ کدام مدیر؟ کدام مربی؟ وخلاصه کدام بازیکن سراغ داری تا بیاد در تیم ملی برات حماسه بیافرینه انهم مقابل کدام تیم؟ لبنان؟ کجاست تیم ملی ایران در جشنواره یکصد سالگی باشگاه رئال مادرید (چهار جانبه 1978 ) تیمهای شرکت کننده رئال مادرید پاریسن ژرمن تیم ملی ایران وتیم ملی اَرژانتین . بروید searge کنید ملاحظه میکنید ایران چه کرد .بروید حماسه مرحوم ناصر حجازی در پیونیانگ کره شمالی را searge .کنید تاببینید غیرت وتعصب پولی نیست تا با ملیلرده بشه خریدش.زیاد راه دورهم نرید حماسه ملبورن استرالیا که یادتون هست جشن ملی 8اَذر جی؟ اونهم یادتونه.دوستان حرف وخاطره زیاد هست و وقت حوصله شما کم .دیشب در لبنان جشن ملی بود وبرای ما ایرانیها........بی خیال رفقا راستی اگه اینجارو نداشتیم از غصه من یکی دق میکردم .ما اینجا هستیم جون انجایی که باید باشیم نیستیم. پس عشق است ارسنالو

سالار لاری در 22/6/1391 | 14:13 گفت:

من خودم شاهین تهران بازی میکنم جایی که دلالان کیروش مالکش هستند!(تو برنامه 90 هم بهش اشاره شد)
والبته چند بازيکن لیگ برتری ديگه
شاهین هم با اون همه سابقه به گند کشیدند

سالار لاری در 22/6/1391 | 14:09 گفت:

لایک به نمای n

توپچی جنوب در 22/6/1391 | 13:04 گفت:

فقط تاسف میخورم اونم بسیار.
چی بودیم و چی شدیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Alireza در 22/6/1391 | 12:43 گفت:

عزیزان کل فوتبال ایران زد و بنده تمام.

حمید pires در 22/6/1391 | 11:34 گفت:

کیروش رو خیلی بزرگش کردن . فقط بازیهای تهران رو میبینه و تیمای شهرستانی که بازیکنای متعصب دارن دیده نمیشن.
بازی ایران - کره سرنوشت ایران رو مشخص میکنه .
مرسی از بلاگ خوبت آقا مهران.

محمد حسینی در 22/6/1391 | 03:29 گفت:

فقط آرسنال
تیم ملی! سیفون ُ باید بکشه بره!

ArSeNaL در 22/6/1391 | 00:58 گفت:

بابا دیابی مصدوم نیست اینو گفتن که بازی نکنه چون ونگر به دشام گفته بود

محمدرضا در 22/6/1391 | 00:46 گفت:

بچه ها آبو دیابی رو نیمکت فرانسه هست پس فکر نکنم مصدومیتش شدید بوده !!! خدا رو شکر

Morteza Bauer در 21/6/1391 | 23:51 گفت:

اول خاکبر سر صداو سیما کنن.که حاظر نیستن این همه پولی که از تبلیغات و ........... دستشون میاد خرج کنن.یه مشت مفت خور افتادن تو این سازمان هر غلطی میخوان میکنن.
خاکبرسر بی غیرتشون.چرا باید امثال ابراهیمی.رافخایی.حقیقی به تیم ملی دعوت نشن.چرا.حقیقی تو فجر فوق العادس.بهتر ازاین نوری اسکل نیست.این مردک پرتغالی فقط به اسم ها نگاه میکنه.ازاولشم اومد چون تو پرتغال هم خوب نتیجه نگرفته بود مخالف بودم.
حالا اگه مربی ایرانی معلوم نبود بدبخت چه بلایی سرش میاوردن.
این تیم اگه بخوادهمینجور پیش بره به هیچ جا نمیرسه.باید بازیکنای بهتر و جوون تر و اونایی که لیاقت دارن دعوت شن.نه این پیرها.دوران کریمی و نکونام و عقیلی تمام شد.اون مرتیکه مفت خور انصاری فر که فقط ادعاش میشه هیچی سرش نمیشه بدبخت.حرف خیلیه که بزنم.ولی نزنم بهتره.شاید به قول بچه ها به فحش کشیده بشه.فقط باید گفت متاسفم برای این فوتبال ایران
زنده باد معلولین با غیرت.زنده باد اونایی که تو المپیک خوش درخشیدند.زننده باد والیبایست های با غیرت ما که به لیگ جهانی رفتنو انشالله موفق باشن.

Hossein Y در 21/6/1391 | 23:49 گفت:

یکی از یکی بدترن!!!!
همون علی دایی سرمربی تیم ملی میموند جوون هارو مثل مسلمان رو تو ترکیب میذاشت خیلی بهتر بود!!!

سید محمد رضا در 21/6/1391 | 23:49 گفت:

خیلی وقته به جز بازی آرسنال بازیه دیگه ای رو نمیبینم!
برای مثال موقع الکلاسیکو و استقلال پیروزی با دوستام بیرون بودم
امروز هم که تمرین داشتم کلا خونه نبودم!!
شما هم بی خیال بشید ، به خدا خیلی حال میده
فعلا فقط دارم با والیبال حال میکنم ، این بنده خدا کی روش ( درست نوشتم؟؟؟) هم اومد ما رو درست کنه ، خودش هم شکل ما شد!!!

علی در 21/6/1391 | 23:47 گفت:

ایول نیما
اول تیم ملی
هرچند حاضرم همین الان همه بازیکناشو برکنار کنن

nima در 21/6/1391 | 23:37 گفت:

حسین دقیقا منم میخواستم بگم،اون مدافع احمق بی شعور که نمیدونم کدوم یکی از 4 تا احمقا بود،نمیدونم رفته بود در ک... اون یارو چی میخواست!!!احمق به جای این که وایسه جلو بازیکنه رفته وایساده در ک... یارو!!!!!!!

nima در 21/6/1391 | 23:33 گفت:

اگه اهمیت تیم ملی از آرسنال بیشتر نباشه کمتر نیست.
-----------------------------------------------
این که اصلا موافق نیستم و واقعا آرسنال و صدبرابر تیم ایران دوست دارم و واقعا از صمیم قلبم بازی هاشو دنبال میکنم!!!واقعا دیگه باید ایران و لیگشو جام حذفی شو(که اگه داشته باشه یا نداشته باشه،نمیدونم آخر چه خاکی تو سرشون ریختن)هم رو گذاشت کنار من که این کارو کردم،به شما هم پیشنهاد میکنم زودتر این کارو بکنین و خلاص!!!
من از امسال که دیدم بازیکنا اینجوری پول گرفتن و به تیمای بزرگ پیوستن حالم از هر چی فوتبالیست ایرانیه بهم خورد!!!سال های قبل هم بودن این افرادی که میلیاردی بودن ولی تعدادشون کم بود،شاید یکی دوتا ولی امسال که دیگه خیلی زیاد شدن،فک کنم پرسپولیس 20 میلیاردی داد به این بازیکنای بی غیرت که انشالله گیر کنه تو حلقومشون و آب خوش از گلوشون پایین نره،آشغالای عوضی حرام خور!!!!
خلاصه،باید دیگه دور ایران و خط بکشیم!!!

masoud mahmudpur در 21/6/1391 | 23:30 گفت:

کلا اگه کیروش ادم حسابی باشه یه تیم ملی نو با بازیکنای جوون میسازه.چرا باید کریمی بازی کنه ولی پیام صادقیان حتی دعو هم نشه؟چرا باید نکونام بازی کنه ولی مسلمان نه؟و خیلیای دیگه.اخه چرااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا؟واقعا اگه کفاشیان استعفا نده خیلی بی شرفه

حسین در 21/6/1391 | 23:28 گفت:

فقط صحنه گلل لینان رو ببینید بخندید...

اون مدافع احمق به جای اینکه بیاد جلوی مهاجم توپ رو دفع کنه معلوم نیست رفته اون زیر داره چه غلطی میکنه.

دوستان یک هفتاد میلیونیم اون پولی که به اینا توی باشگاهاشون میدن حق من و شما هست.شما رو نمیدونم ولی واقعا من این پول و این حق رو حلالشون نمیکنم.

بازیکنی که بلد نیست یه کنترل ساده بکنه...یه پاس سالم بده...یه توپ معمولی رو دفع کنه به درد لای جرز میخوره.

حسین در 21/6/1391 | 23:24 گفت:

رنفتنش=نرفتنش

رئال ماردید=رئال مادرید

معملومه=معلومه

دوسیتان=دوستان

parsa در 21/6/1391 | 23:24 گفت:

دارم دیوانه میشم
از لبنان باختیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!وای خدااسم ها فقط دارن تو تیم ملی بازی میکنند
کریمی که تاآخر بازی وسط زمین راه رفت.اون از ماهینی گاو که بلد نیست بپره توپ سر بزنه.ممد نوری که نگو
اونوقت میگن میریم جام جهانی
خاک برسرشون
خاک برسر صداوسیما که حاضر نشدند بازی تیم ملی بخرند
خاک برسر ما که پولمون ور داریم میدیم به این بازیکنا که میلیار میلیار پل گرفتند ولی هیچ گهی نمیخورند
خاک برسر من که نشستم بازی رو دیدم و همش داشتم حرص میخوردم

حسین در 21/6/1391 | 23:20 گفت:

تف به روی این ملی پوشای بی غیرت.لعنتی ها اعصاب مردم رو خورد میکنن.صدا و سیما هم که عرضه نداره بازی ای که می دزده رو درست و کامل پخش کنه.

حاضرم قسم بخورم این چهارتا و نصفی ادم که تحت عنوان ملی پوش!!!!میرن 90 دقیقه زیر توپ میزنن از نظر فنی هیچ فرقی با یه آدم معمولی ندارن.فقط فرقشون اینه که میتونن 90 دقیقه تو زمین بدون.والا بلا هیچ فرق دیگه ای ندارن.

یه عده مفت خور بی لیاقت که فیس و افاده هاشون موقع امضای قرارداد و مصاحبه با روزنامه هست.کثافتای بی شرف اعصاب یه ملتی رو بهم میریزن.

اون از جادوگر!!!!! تیم ملی که سر هم تیمیش داد میزنه و اون صحنه ها رو به وجود میاره.اون از لژیونر لالیگاییمون که 1 ماه سر رفتن و رنفتنش به استقلال دعوا بود!!!اونم از اقای گل لیگ که ارزو داره توی رئال ماردید بازی کنه!!!!معملومه دیگه وقتی بازیکن خارجی رو توی بازی آخر اخراج میکنن تا این بچه سوسول بشه اقای گل اینم وضعیت خط حمله تیم ملیمون میشه.

دوسیتان واقعا اعصابم بهم ریخته اگر یکم تند رفتم ببخشید.هیچ امیدی به این تیم نیست و به نظر من لیاقت جام جهانی رفتن رو هم نداریم.

sadegh در 21/6/1391 | 23:16 گفت:

فقط باید غـــــــــــــیـــــــــــــــــــرت و تـــــــــــــــــعصــــــــــــــــــــــب باشه.

حامد نوری در 21/6/1391 | 23:05 گفت:

خدا وکیلی می دونیین چه آرزوی دارم ، اونم اینه که هواپیمای تیم ملی سقوط کنه و یک تیم ملی دیگه درست کنیم و از دست این آدمای پول حروم خور راحت بشیم .!!!!!
به قرآن تو خارج ، قرون قرون پولی که بازیکنا می گیرن تلاش و کوشش می کنن ولی توایران شبا تا ساعت 2 شب تو کاواره های نامرئی تهران پلاس اند ، بدن فوتبالیستهای ایرانی به حروم خوری و حروم بازی عادت کرده !!!!!!!!!!!!

میلاد در 21/6/1391 | 22:50 گفت:

اومدم ادامه حرفامو بزنم!!! البته اینجا جاش نیس بحث تیم ایران رو بکنیم ولی واقعا دارم منفجر میشم. به نظرم یکی دیگه از دلایل افت فوتبال ما برنامه 90 هستش .میونید چرا ؟؟ چون ما اصلن جنبه انتقاد رو نداریم؛ نفس کار برنامه نود عالیه ولی به درد این مملکت نمیخوره شاید تو آلمان و ایتالیا جواب بده ولی اینجا وقتی همه مشکلات رو به گردن هم میندازیم و خودمون هیچی رو قبول نمیکنیم،به هیچ دردی نیخوره!!از 12 سال پیش که 90 شروع شد دوران افول فوتبال ما هم شروع شد،همش پسرفت و عقبگرد،فقط یه مقطع کوتاه با برانکو موفق بودیم که به نظرم شانسی بود(نظر شخصیه منه)،اگه دوستان مایل بودن میام ادامه حرفامو میزنم.بازم میگم چون اینجا جای این بحثا نیس

پیروز در 21/6/1391 | 22:27 گفت:

بابا این همه بازیکن خوب تو لیگ داریم، آخه اگه بازیکن ها خوب لیگمون واسه تیم ملی انتخاب نشن، دیگه چرا لیگ برگذار می کنیم؟ این همه بازیکن جوون، با انگیزه، دودنده، مجتبی شیری که اون همه شوت های از راه دور قشنگ زد تو این چند هفته چرا نباید باشه؟ یعقوب کریمی؟ امید ابراهیمی؟ بازیکن جوون از سایپا؟ صبا؟ ملوان؟ سپاهان؟ بازیکن های فجر سپاسی؟ این همه بازیکن دونده، سرعتی؟ پس این لیگ لعنتی رو واسه چی برگذار می کنن؟
علی کریمی چه کرده؟ شجاعی خو 15 ماهه فوتبال بازی نکرده!!!!!! نکونام راه میره، به خدا وای میسته تا توپ بیاد واسش..........

میلاد در 21/6/1391 | 22:11 گفت:

سلام دوستان-هیچ کدوم از این سایتای بی شرف نظرمو چاپ نمیکنن!!! گفتم موقع دربی بریم استادیوم به جای 6تایی و 4 تایی ، سعید عبدولی این شیر بچه ایران با غیرت رو تشویق کنیم شاید به این بی غیرتا بربخوره ولی هیچ جا چاپ نشد نتیجه اش این شد که میبینیم-خودم پرسپولیسیم ولی آخه کجایی دنیا از تیم 16 جدول 8 بازکن میارن؟؟؟ حیف یعقوب کریمی که دعوت نمیشه.البته به نظر من کیروش یا خیلی بی شعوره یا خیلی تیز و زرنگه!!!! البته فک کنم دومی باشه،چون حساب کار دستش اومده که تو این فوتبال چه خبره داره در جهت منافع کفاشیان نادون ابله پیش میره که با هم مشکل پیدا نکنن!!!فقط ادعا داریم که ما ال هستیم و بل هستیم،،،بیشتر از این نمیتونم بنویسم

علی در 21/6/1391 | 22:11 گفت:

کی روش رو من خیلی دوس دارم خیلی
بخدا اینقد کنف شدم که نگو
همش تقصیر بازیکناس،کریمی که فقط بلده غر بزنه پژمان و عقیلی هم فقط بلدن موهاشونو فر بدن از این مو قشنگ های شبیه زن بدم میادددددد..ددد بازیکن ملی باید تیپشم مث سرباز باشه تا حساب دسته همه بیاد

کجایی تیم 98 که دلم واستون یه زره شده
دایی باقری ...و عابدزاده که تا حد جنون عاشقشم


داداش مرسی

masoud mahmudpur در 21/6/1391 | 22:05 گفت:

یعنی عمرا دیگه بازی کثیف و قاطی سیاست تیم ملی رو ببینم.کم مونده سکنه کنم از دست این بازیکنا.همشون وسط زمین راه میرفتن.خودمونم دیگه ناراحت نکنیم بهتره.اون کفاشیانی که این همه داره پول میگیره باید ناراحت باشه نه ما.
کلا از این به بعد فقط ارسنال حداقل وقتی میبازه ادم میدونه هم تلاش خودشون رو کردن

ArSeNaL در 21/6/1391 | 21:55 گفت:

داداش حرفه دلمو زدی با تک تک حرفات موافقم

سید امین هاشمی در 21/6/1391 | 21:50 گفت:

دل مارو خون کردن.فوتبال ایران ب جایی نمیرسه داداش

مهران کاظمی در 21/6/1391 | 21:42 گفت:

دم خبرنگارای ایرانی گرم، بعد بازی نرفتن با بازیکنا مصاحبه کنن، کثافتا تو مجارستان برای خبرنگارا ادا و اطفار در می آوردن

the_gunner در 21/6/1391 | 21:41 گفت:

با سروش موافقم.
فعلاً فقط سکوت!الان نظر بدم احساسی میشه!بذار واسه فردا بهتره.

soroosh در 21/6/1391 | 21:38 گفت:

اعصابم خیلی خورده
ترجیح میدم چیزی نگم چون احتمالا همه اش فحش خواهد بود

amir در 21/6/1391 | 21:37 گفت:

داداشم کلشو کپی زد دمت گرمamir در 21/6/1391 | 21:36 گفت:

تازه آلان قدر علی دایی رو می فهمیم((=

اميرحسين اباذري در 21/6/1391 | 21:32 گفت:

فوتبالمون نابود شده.غیرت نمونده که همش شده پول.متاسفم

مهدی افسرده در 21/6/1391 | 21:29 گفت:

می خوام صد سال سیاه این بازیکنا مصاحبه نکنن و لال شن با این دسته گلشون