فوتبال نوین

نویسنده: T.Vermaelen

وبلاگ من
نویسنده: T.Vermaelen
سلام دوستان عزیزم اسم من کورش مهرآیین، 25 ساله دانشجوی ارشد برق قدرت، از زمانی که عقلم میرسیده و فوتبال رو درک کردم طرفدار آرسنال و رئیس (استاد ونگر)بودم (شاید 13 سالی بشه( روش ونگر باب طبع من بوده و همه کسانی که معنی فوتبال و ورزش واقعی رو میفهمن, بازیکن سازی و کشف استعداد خاص مربیان بزرگ در هر رشته ورزشی ست, بخصوص فوتبال که کشف استعداد برابر با پیروزی و درآمدزایی ست . این روش مربیان بزرگی مانند ونگر، فرگوسن و ... مربیانی ست که در تیم های نه چندان مطرح لیگ جزیره دارن کار میکنن و خودشونو از خرید های چند ده میلیونی بی نیاز میکنن و در عوض همیشه فروشنده بازیکن به تیم های مثل بارسا و میلان(البته میلان داره روشه آرسنال و منچستر رو از امسال اجرا میکنه و جوون شده تیمش) و منچستر سیتی و چلسی و ... تازه به دوران رسیده های دیگه هستن. شما به هر تیم بزرگی نگاه کنید حداقل یک یا چند بازیکن آرسنال داره بازی میکنه واسش. کسب نتیجه و جام هم همه میدونن که آرسنال با بازیکنای ناشناس همیشه نتیجه خوب گرفته هم در لیگ جزیره هم در لیگ قهرمانان، سال های آینده آرسنال یک غول مالی و تیمی خواهد بود. آرسن ونگر با پول و بازیکنایی که تیم هایی مانند رئال و بارسلونا و چلسی و منچستر سیتی داره میتونه حتی با چشم های کور هم تمام جام های دنیارو بگیره ولی ونگر کاری که داره واسه آرسنال و فوتبال انگلیس و دنیا انجام میده, سال های آینده همه فوتبال دوستان درک خواهند کرد(همین طور که تا الان دیدن همه( پس ما باید ونگر و تیمشو هر لحظه حمایت کنیم چون فوتبال قشنگ و جوانمردانه و تماشاگر پسندو داره ارائه میکنه. *** عاشق آرسنال و ونگر باشیم ***
کل بازدید: 53,291 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

فوتبال نوین
امشب همه دیدم که اتلتیکو چه بلایی سر چلسی به
این گرونی آورد و پیش بینی خیلی ها اشتباه از آب دراومد.بازیکنان کوتاه قد و تکنیکی اتلتیکو با دریبل و
پاسکاری زیبا و سرعتی به همه فهماندن که لزوما ولخرجی در نقل انتقالات پشتوانه ای
برای قهرمانی و ارائه فوتبال زیبا نیست و فوتبال دیگه سبک چلسی و من سیتی رو نمی پذیره
 و تاکتیک مقدم بر قدرت فردی ست.تیم های اسپانیایی با پرورش بازیکنان جوان قد
کوتاه و تکنیکی و سرعتی در دوره زمانی مشخصی کم کم تبدیل به تیم های غیر قابل پیش
بینی و غیر قابل کنترلی شده و به راحتی بر تیم هایی با بازیکنان بلند قد و قدرتی
غلبه میکنند.بازیکنان بلند قد با قدرت بدنی بالا شاید برای
شرایط تدافعی و توپ های هوایی مناسب به نظر برسند اما هیچوقت سرعت کافی برای پاس
های کوتاه و دوندگی زیاد را ندارند و همچنان که میبینیم چنین تیم های نه در لیگ و
نه در اروپا موفق ظاهر نمی شوند و اگر هم موفق شوند با روش های ضد فوتبال مانع از
گل زنی حریف شده و به ضد حملات دل خوش می کنند.و همین دلیل ناکامی تیم های انگلیسی و ایتالیایی
و آلمانی در اروپاست ( تیم های آلمانی و آرسنال انگلیس در حال تغییر سبک بازیکن
سازی هستند )حال که ونگر زودتر از همه مربیان لیگ برتر دست
به تغییر تیم و فروش بازیکنان قدیمی زد و رو به بازیکنان تکنیکی و ساختن هافبک های
تکنیکی و کوتاه قد آورد ( خرید روسیچکی ... ساختن سسک، نصری  ، رمزی و ویلشر و ولکات.....) مورد انتقاد
بسیاری قرار گرفت و هنوز هم می گیره.... ونگر با ارائه فوتبال سرعتی و پاسکاری تند
توپچی ها زیباترین فوتبال رو در لیگ خشن جزیره ارائه کرده و همیشه هم در سال های
اخیر مقابل تیم های ولخرج چلسی و سیتی و تاتنهام نتیجه خوب گرفته, مگه یادمون رفته
که 2 فصل پیش ما تو هر 4 جام رقابت میکردیم با همین هافبک های وقت ؟ فقط ونگر و
توپچی ها همیشه با بدشانسی مصدومیت آواخر فصل مشکل پیدا میکردن و این هم بدلیل خشن
بودن بیش از حد تیم های پایین جدولی لیگ جزیره ست ( ادواردو یکی از بهترین
اکتشافات ونگر بوده و رمزی و ویلشر ....)حال کار ونگر زیباتر و آینده دار تره یا خرید
فروش های پر ضرر سیتی ، تاتنهام، چلسی ، رئال؟خداییش حال کردیم از بازی اتلتیکو و شکست چلسی
هازارد خریده...تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مجتبی هانری در 11/6/1391 | 10:54 گفت:

همیشه درحسترم چرا مهاجمی مثل فالکائو را نداریم واقعا فوق العاده ست کار گلزنیش را به خوبی بلده اگه میومد آرسنال عالی میشد ولی کو خرید؟
صد تا مثل او فان پرسی را می ارزه

ehs در 11/6/1391 | 04:42 گفت:

اول اینکه ما هم خوشحالیم این چلسی می بازه!!
دوم اینکه با این فکر که بازی رو زمین و بازیکنهای کوتاه قد و ظریف و فانتزی بهتر از بازیکنهای قد بلند و قوی اند اصولا مخالفم!!
اما قبلش نوشتی تیمهای انگلیس و ایتالیایی و المانی تو اروپا نا کامن!!! داداش پارسال کی قهرمان جام باشگاها شد!!؟با کی فینال ر و برگذار کرد!!؟ قبول دارم سیتی و یونایتد فصل اروپایی بدی داشتن ولی انصافا فصول قبلش یونایتد عالی بود! و اینکه تیمهای اسپانیایی همه فانتزی و قد کوتاه نیستن نمونش رئال که یه تیم سرعتی فیزیکیه که خیلی هم خوب تو هوا کار می کنه!! اما مسئله دیگه کیفیت لیگها و اصولا سبک بازیهاست مثلا تو انگلیس هنوز خیلی از تیمها(مثل همین استوک که دیدیم ) هنوز عاشق سانتر کردنن و به دنبال بازیه فیزیکین این دقیقا مشکله سیستمه بازیکنهای کوتاه و ظریف و تکنیکیه و شاهدیم که ما خوب نمی تونیم جلوی این تیمها بازی کنیم ولی ونگر همیشه به بازیکنهایی با قدرت سر زنی و قدرت بدنی در خط دفاع و حمله اعتقاد داشته و بازیکنها رو اینجوری انتخاب می کنه(مرته ساکر بنتنر شاماخ ادبایور و..) مشکل دیگه هافبکهای ظریفمنون مصدومیتهای عجیب و غریبشونه که اون هم همیشه مهمترین مشکل تیم ماست!! در کل به نظرم!خوبه تیم از هر دو سبک بازیکن تو ترکیب داشته باشه!
مرسی به خاطر پستت! کلا کم پیدایی!!!

میعاد در 11/6/1391 | 02:40 گفت:

درسته منم همینو میگم بخداااا

میعاد در 11/6/1391 | 02:40 گفت:

درسته منم همینو میگم بخداااا

حاکم 26 در 11/6/1391 | 02:11 گفت:

موافقم