آمار و تیم منتخب این هفته

نویسنده: T.Vermaelen

وبلاگ من
نویسنده: T.Vermaelen
سلام دوستان عزیزم اسم من کورش مهرآیین، 25 ساله دانشجوی ارشد برق قدرت، از زمانی که عقلم میرسیده و فوتبال رو درک کردم طرفدار آرسنال و رئیس (استاد ونگر)بودم (شاید 13 سالی بشه( روش ونگر باب طبع من بوده و همه کسانی که معنی فوتبال و ورزش واقعی رو میفهمن, بازیکن سازی و کشف استعداد خاص مربیان بزرگ در هر رشته ورزشی ست, بخصوص فوتبال که کشف استعداد برابر با پیروزی و درآمدزایی ست . این روش مربیان بزرگی مانند ونگر، فرگوسن و ... مربیانی ست که در تیم های نه چندان مطرح لیگ جزیره دارن کار میکنن و خودشونو از خرید های چند ده میلیونی بی نیاز میکنن و در عوض همیشه فروشنده بازیکن به تیم های مثل بارسا و میلان(البته میلان داره روشه آرسنال و منچستر رو از امسال اجرا میکنه و جوون شده تیمش) و منچستر سیتی و چلسی و ... تازه به دوران رسیده های دیگه هستن. شما به هر تیم بزرگی نگاه کنید حداقل یک یا چند بازیکن آرسنال داره بازی میکنه واسش. کسب نتیجه و جام هم همه میدونن که آرسنال با بازیکنای ناشناس همیشه نتیجه خوب گرفته هم در لیگ جزیره هم در لیگ قهرمانان، سال های آینده آرسنال یک غول مالی و تیمی خواهد بود. آرسن ونگر با پول و بازیکنایی که تیم هایی مانند رئال و بارسلونا و چلسی و منچستر سیتی داره میتونه حتی با چشم های کور هم تمام جام های دنیارو بگیره ولی ونگر کاری که داره واسه آرسنال و فوتبال انگلیس و دنیا انجام میده, سال های آینده همه فوتبال دوستان درک خواهند کرد(همین طور که تا الان دیدن همه( پس ما باید ونگر و تیمشو هر لحظه حمایت کنیم چون فوتبال قشنگ و جوانمردانه و تماشاگر پسندو داره ارائه میکنه. *** عاشق آرسنال و ونگر باشیم ***
کل بازدید: 53,239 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آمار و تیم منتخب این هفته

سلام دوستان
امیدوارم همیشه آرسنال برنده باشه و بازی قشنگ ارائه کنه که به جایگاهی که ارزششو داشته باشه برسه
بنابراین همه ی هوادارا خوشحال باشن چون واقعا آرسنالی ها یه چیز دیگه هستن.دوست عزیزم علی لطف کردن تیم منتخب هفته رو از سایت گل گذاشتن.
من هم یه ذره کامل تر می کنم پست علی جان و تیم منتخب رو از سایت های معتبر تر میذارم!!!

چند آمار از لیگ برتر  Sky Sportsتیم منتخب نیم فصل 2012-2013 از 5 لیگ معتبر از دید Sky Sports

آمار از دید سایت http://www.whoscored.com

تیم های برتر لیگ جزیره تا اینجای فصل 2012-2013

بازیکنان برتر تا اینجای فصل


تیم منتخب


بازیکنان منتخب از نظر سایت
http://www.premierleague.com و  EA Sports

این هم تیم منتخب از نظر سایت
http://www.premierleague.com و  EA SportsReFrens:
Sky Sports.com
http://www.premierleague.com و  EA Sports

http://www.whoscored.com


این هم پولدی که مثل من خوشحال شد از ضربه توپی که اشلی ویلیام زد به سر ونپرسی بی غیرت که تمارض میکرد تو بازی...:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

بدون شرح...


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

soroosh در 5/10/1391 | 22:07 گفت:

خیلی خوب بود خصوصا ویرا

amir در 5/10/1391 | 12:51 گفت:

عالی بود دمت جیز کوروش جان

T.Vermaelen در 5/10/1391 | 12:27 گفت:

خواهش سید

سید محمد رضا در 5/10/1391 | 10:52 گفت:

دمت گرم شدیدا

واقعا پست فوق العاده ای بود
ممنون

سید امین هاشمی در 5/10/1391 | 09:55 گفت:

عالی بود مرسی

farzam در 5/10/1391 | 00:46 گفت:

اون دمبابای بدبخت تو اون جدول داره تباه میشه چی میشه این دیلاق رو بیاریم آخه چراغ سبزم نشون داده چرا این ونگر اینو نمیخواد

arash در 5/10/1391 | 00:01 گفت:

آفرین پولدی..بازیش اصلا به چش نمیاد ولی تا اینجا 5 تا گل زده و 5 تا پاس گل داده!!!!
ولی جدا امسال خط دفاع از لحاظ ساختار خیلی بهتر شده!! فقط سوتی های وحشتناک باعث میشه نا امید شیم ازشون..ولی بازم خیلی بهتر شدن..خط هافبکمونم با فصل پیش قابل مقایسه نیست اصلا..فقط کاش رابین میموند، به خدا خیلی حرفا واسه گفتن داشتیم!! تازه اون موقع میفهمیدیم کازولا و ویلشر چه نعمتایین!! اون قدر پاساشون رو بیشتر میدونست..به هر حال از سانگ که بهترن اینا یادتونه چنتا پاس گل داد به رابین؟؟!!!

T.Vermaelen در 4/10/1391 | 22:35 گفت:

خواهش حمید
بله هر تیمی که هافبک های قوی داشته باشه و حفظ توپ خوبی داشته باشن قدرت دفاعی تیم بالا میره... ما م اگه دیابی مصدوم نمیشد این فصل بهترین خط دفاعی رو داشتیم تا الان...این آمار هم نشون میده که دفاع ما بد نبوده ما یک تموم کننده خوب تو نوک حمله لازم داریم که تیم رو نجات بده در لحظات حساس ... این رابین اگه نرفته بود راحت قهرمان بودیم با کازورلا و ویلشر

masoud mahmudpur در 4/10/1391 | 22:33 گفت:

مرسی.معلومه که خیلی زحمت کشیدی.دم کازورلا گرمم واقعا ترکونده

حمید pires در 4/10/1391 | 22:26 گفت:

مرسی کوروش جان آمار جامعی بود.
ورتونگن مدافع خوبیه اما چیزی که خیلی آمارش رو خوب کرده وجود گرت بیل جلوشه . بیل با سرعت و توان بدنی بالاش به کمتر کسی اجازه نفوذ از سمت چپ تاتنهام میده و این کار رو برای هر مدافع چپی راحت میکنه.