1/16 نهايي جام حذفي انگليس

نویسنده: T.Vermaelen

وبلاگ من
نویسنده: T.Vermaelen
سلام دوستان عزیزم اسم من کورش مهرآیین، 25 ساله دانشجوی ارشد برق قدرت، از زمانی که عقلم میرسیده و فوتبال رو درک کردم طرفدار آرسنال و رئیس (استاد ونگر)بودم (شاید 13 سالی بشه( روش ونگر باب طبع من بوده و همه کسانی که معنی فوتبال و ورزش واقعی رو میفهمن, بازیکن سازی و کشف استعداد خاص مربیان بزرگ در هر رشته ورزشی ست, بخصوص فوتبال که کشف استعداد برابر با پیروزی و درآمدزایی ست . این روش مربیان بزرگی مانند ونگر، فرگوسن و ... مربیانی ست که در تیم های نه چندان مطرح لیگ جزیره دارن کار میکنن و خودشونو از خرید های چند ده میلیونی بی نیاز میکنن و در عوض همیشه فروشنده بازیکن به تیم های مثل بارسا و میلان(البته میلان داره روشه آرسنال و منچستر رو از امسال اجرا میکنه و جوون شده تیمش) و منچستر سیتی و چلسی و ... تازه به دوران رسیده های دیگه هستن. شما به هر تیم بزرگی نگاه کنید حداقل یک یا چند بازیکن آرسنال داره بازی میکنه واسش. کسب نتیجه و جام هم همه میدونن که آرسنال با بازیکنای ناشناس همیشه نتیجه خوب گرفته هم در لیگ جزیره هم در لیگ قهرمانان، سال های آینده آرسنال یک غول مالی و تیمی خواهد بود. آرسن ونگر با پول و بازیکنایی که تیم هایی مانند رئال و بارسلونا و چلسی و منچستر سیتی داره میتونه حتی با چشم های کور هم تمام جام های دنیارو بگیره ولی ونگر کاری که داره واسه آرسنال و فوتبال انگلیس و دنیا انجام میده, سال های آینده همه فوتبال دوستان درک خواهند کرد(همین طور که تا الان دیدن همه( پس ما باید ونگر و تیمشو هر لحظه حمایت کنیم چون فوتبال قشنگ و جوانمردانه و تماشاگر پسندو داره ارائه میکنه. *** عاشق آرسنال و ونگر باشیم ***
کل بازدید: 53,503 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

1/16 نهايي جام حذفي انگليس

دیشب با صعود آرسنال و منچستر به مرحله بعدی جام حذفی تیم های صعود کننده، حریفان خود را در بازی های مرحله 1/16 نهایی شناختند!!!بازی های مرحله بعدی(1/16 نهایی) جام حذفی انگلیس که در روزهاي 26 م و 27 م ژانويه برگزار می شود به شرح ذیل می باشد:

برايتون (دسته دو)     -     آرسنال

ميدلزبورو ( دسته دو)    -     آلدرشوت (دسته چهار)

ميلوال (دسته دو)     -     تاتنهام

نورويچ    -     لوتون (غيرحرفه‌اي)

الدهام (دسته سه)     -     ليورپول

مک‌‌کلسفليد (غيرحرفه‌اي)    -     ويگان

دربي کانتري (دسته دو)    -     بلکبرن (دسته دو)

هال‌سيتي (دسته دو)     -     بارنزلي (دسته دو)

استوک سيتي    
-     منچسترسيتي

منچستريونايتد   
-     فولام

برنت‌فورد (دسته سه)    -     چلسي

ردينگ    -    شفيلد يونايتد (دسته سه)

هادرسفيلد( دسته دو)
    -      لستر (دسته دو)

کوئينز پارک رنجرز
    -   ميلتون کينس (دسته دو)

بولتون    -     اورتون

........................................................................
از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزادمنظره‌ای از شهر برایتونبرایتون (به انگلیسی:Brighton) نام بخش اصلی شهر برایتون اند هوو در ساسکس شرقی در سواحل جنوبی بریتانیای کبیر است.


قدمت این بخش از لحاظ باستانی با استناد به کتاب روز رستاخیز (۱۰۸۶ میلادی) به پیش از تاریخ یاد شده باز می‌گردد اما از قرن ۱۸ به عنوان یک اقامت‌گاه سالم و جایی برای حمام آفتاب مورد توجه قرار گرفته و در سال ۱۸۴۱ پس از وصل شدن به راه آهن، مسافرت‌های کوتاه زیادی به این محل می‌شود.

................................................................

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

amir در 29/10/1391 | 19:35 گفت:


داداش کوروش واقعا لطف کردی ی دنیا ممنون انشاالله روزی بشه زحماتتو جبران کنم
داداش بنظرت کدوم مطالبشو تو پروژه م استفاده کنم بهتره؟همونطور ک قبلا گفتم موضوع پروژه ترانس تکفازه-باز شما بهتر و بیشتر میدونید شمارمو هم تو میل براتون فرستادم ک گاهی بهتون اس بدم و اگه سوالی داشتم ازتجربیاتتون استفاده کنم البته اگه مایل باشد
شرمنده ب زحمت انداختمتون

amir در 29/10/1391 | 19:16 گفت:

شماره تلفنو کجا نوشتی داداش کوروش؟
واقعا شرمنده انداختمت زحمت
کوچیکتم

T.Vermaelen در 29/10/1391 | 18:54 گفت:

آره واقعا ما که عقبترین لیگ دنیاییم

HAMED toopchi در 29/10/1391 | 15:32 گفت:

خاك به سر ما. ورزشگاه يه تيم دسته دويي رو باش. اونوقت ورزشگاه تيماي ليگ برتري فوتبال ما رو هم باش
تف

T.Vermaelen در 29/10/1391 | 12:54 گفت:

باشه امیر واست میل میکنم
اگه تا عصر نفرستادم یادآوریم کن
شماره تلفن هم نوشتم

amir در 29/10/1391 | 11:47 گفت:

داداش کورورش مرسی از لطفت ک جواب دادی
چشم ایمیل زدم بهت

T.Vermaelen در 28/10/1391 | 23:39 گفت:

یه ایمیل کاری منظورم بود
چون این میل های ما فقط برا سایت های تبلیغاتی و ایناست

T.Vermaelen در 28/10/1391 | 23:38 گفت:

سلام امیر جان
آره چشم
برا درسای این ترم میخوایید یا پروژه پایانی؟
حالا دقیق بگید چه می خوایید و یه میل به من بدبد تا براتون بفرستم
پروژه خوب زیاد دارم امیر

amir در 28/10/1391 | 20:53 گفت:

داداش کوروش مرسی
امروز امتحان الکترونیک صنعتی دادم کارشناسی برق-قدرت پروندش بسته شد انگار به امید خدا
داداش کوروش در مورد ترانس تکفاز مطلبی حول و حوش 40صفحه ک بشه دهن استاد رو بست داری؟
شکل+فرمول+نمودار فیزور هم داشته باشه
خیلی واجبه لطف میکنی اگه جواب بدی

محمد مهدی در 28/10/1391 | 17:52 گفت:

مرسی.

مهدی افسرده جان یه لینک میدم برو اونجا هرچی از هرکی خواستی گزاشته
http://wallpaper.ladyarse.com/arsenal/category/first-team/

T.Vermaelen در 28/10/1391 | 16:19 گفت:

خواهش...
هادی همینا رو من پیدا کردم
2 تا تیم دیگش نمیدونم کجان

هادی در 28/10/1391 | 15:01 گفت:

مگه نباید 32 تیم باشه که بشه 16 بازی چرا 30 تا تیمه؟ باید زوج باشه اینجوری که مرحله بعد یه یکی بدون تیم میمونه

farzam در 28/10/1391 | 14:59 گفت:

مرسی کوروش جون اطلاعات جالب و مفیدی بود

مهدی افسرده در 28/10/1391 | 14:17 گفت:

بچه ها کسی والپیپر 1600*1200 از جکی داره

ممنون پستت عالی بود

ونگر و زیپه ناقولا(2)
http://media.lockerdome.com/uploads/27d9a7b1ab231d251eb1b8fc61790746_large

ناصر در 28/10/1391 | 14:01 گفت:

ممنون از اطلاعاتی که در مورد این شهر دادی.

1372hassan ayati در 28/10/1391 | 13:52 گفت:

باید دقایق اول بازی بشون گل بزنیم تا نرن تو لاک دفاعی بعد اعصابمونو...کنن

توپچی جنوب در 28/10/1391 | 13:31 گفت:

مرسی از این پست خیلی خوشم اومد به این میگن یه پست کامل در مورد یه موضوع هرچند میتونستی بازی های رودر رو هم بهش اضاف کنی ولی خوب من در مورد برایتون چیزی نمیدونستم ولی با خوندن این پست به اطلاعاتم اضاف شد مرسی بابات پستت.
خیلی جای قشنگیه اومیدوارم این بازی رو توهمون برایتون ببریم که به بازی تکراری نکشه.

arash در 28/10/1391 | 13:11 گفت:

بچه ها آواتارم رو داشته باشید

به امید اینکه تو بازی با چلسی هم اینجوری جک رو شاد ببینیم..!

ehsan zoola در 28/10/1391 | 12:39 گفت:

اقا این تیمای میزبان و میهمان چجوری مشخص میشن ؟ ما بازی قبلیمون با سوانسی (بازی اول) تو زمین حریف بوده این بازی هم تو زمین حریفه ؟؟؟ نامردیه بخداا


راستی ورزشگاه زیبایی دارن ولی جای تیر دروازه هاش خالیه

محمد مهدی در 28/10/1391 | 12:16 گفت:

لولشون که صد در صد میکنیم. مرسی کوروش

reza در 28/10/1391 | 11:23 گفت:

لولشون میکنیم

sepehr najafian در 28/10/1391 | 10:54 گفت:

همين برايتون پارسال 6 تا از ليورپول خورد

T.Vermaelen در 28/10/1391 | 10:28 گفت:

آره منشانستر رو نگاه چه شانسی داره

masoud mahmudpur در 28/10/1391 | 10:23 گفت:

خیلی بد شانسیم.همش میهمانیم

T.Vermaelen در 28/10/1391 | 10:22 گفت:

سمت راستی ها میزبان هستند

ali در 28/10/1391 | 10:20 گفت:

kia mizbannand

T.Vermaelen در 28/10/1391 | 10:03 گفت:

آره جام حذفی واقعا غیر قابل پیش بینی هست

HAMED toopchi در 28/10/1391 | 09:49 گفت:

به جون خودم دور بعد اين ميخوريم به آلدر شوت حذف ميشيم