تسلیت

نویسنده: T.Vermaelen

وبلاگ من
نویسنده: T.Vermaelen
سلام دوستان عزیزم اسم من کورش مهرآیین، 25 ساله دانشجوی ارشد برق قدرت، از زمانی که عقلم میرسیده و فوتبال رو درک کردم طرفدار آرسنال و رئیس (استاد ونگر)بودم (شاید 13 سالی بشه( روش ونگر باب طبع من بوده و همه کسانی که معنی فوتبال و ورزش واقعی رو میفهمن, بازیکن سازی و کشف استعداد خاص مربیان بزرگ در هر رشته ورزشی ست, بخصوص فوتبال که کشف استعداد برابر با پیروزی و درآمدزایی ست . این روش مربیان بزرگی مانند ونگر، فرگوسن و ... مربیانی ست که در تیم های نه چندان مطرح لیگ جزیره دارن کار میکنن و خودشونو از خرید های چند ده میلیونی بی نیاز میکنن و در عوض همیشه فروشنده بازیکن به تیم های مثل بارسا و میلان(البته میلان داره روشه آرسنال و منچستر رو از امسال اجرا میکنه و جوون شده تیمش) و منچستر سیتی و چلسی و ... تازه به دوران رسیده های دیگه هستن. شما به هر تیم بزرگی نگاه کنید حداقل یک یا چند بازیکن آرسنال داره بازی میکنه واسش. کسب نتیجه و جام هم همه میدونن که آرسنال با بازیکنای ناشناس همیشه نتیجه خوب گرفته هم در لیگ جزیره هم در لیگ قهرمانان، سال های آینده آرسنال یک غول مالی و تیمی خواهد بود. آرسن ونگر با پول و بازیکنایی که تیم هایی مانند رئال و بارسلونا و چلسی و منچستر سیتی داره میتونه حتی با چشم های کور هم تمام جام های دنیارو بگیره ولی ونگر کاری که داره واسه آرسنال و فوتبال انگلیس و دنیا انجام میده, سال های آینده همه فوتبال دوستان درک خواهند کرد(همین طور که تا الان دیدن همه( پس ما باید ونگر و تیمشو هر لحظه حمایت کنیم چون فوتبال قشنگ و جوانمردانه و تماشاگر پسندو داره ارائه میکنه. *** عاشق آرسنال و ونگر باشیم ***
کل بازدید: 53,497 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تسلیت

كسي كه نشسته است هميشه خسته نيست...

شايد جايي براي رفتن نداشته باشد..!


تصادف مرگبار اتوبوس هواداران فوتبال در شيلي

سقوط يک دستگاه اتوبوس حامل طرفداران يک تيم فوتبال شيلي به دامن دره‌اي عميق و باريک، جان 16 تن را گرفت.


مسئولان آتش‌نشاني اظهارداشتند که بيشتر قربانيان اين سانحه 13 تا 18 ساله بوده‌اند.

بنابر گزارش آسوشيتدپرس، در بين کشته شده‌ها يک نوزاد چند ماهه نيز بود. به علاوه 21 تن در اين حادثه زخمي شده‌اند.

مقامات
محلي مي‌گويند اين اتوبوس تا عمق 150 متري داخل دره‌اي عميق در يک منطقه
کوهستاني حدود 470 کيلومتري جنوب پايتخت شيلي سقوط کرد.

يک شبکه
تلويزيون دولتي شيلي گزارش داد اين اتوبوس ساخت چين براي هيچ يک از 27
صندلي مسافر کمربندايمني نداشته و قرار بود فقط براي حمل و نقل مسافران
درون شهري استفاده شود.

http://www.varzesh3.com

...............................................
این واقعه تاسف بار رو به همه ورزش کاران و ورزش دوستان و جامعه فوتبال تسلیت عرض می نماییم.

.................................تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

amir در 24/11/1391 | 21:36 گفت:

اره داداش کوروش لطفتو هیچوقت فراموش نمیکنم
کوچیکتم

توپچی جنوب در 24/11/1391 | 00:10 گفت:

منم تسلیت میگم خدا به بازماندگانشون صبر بده

نیما در 23/11/1391 | 13:33 گفت:

تسلیت

Vishka در 23/11/1391 | 12:54 گفت:

منم تسلیت میگم

امیدوارم صانحه ی آخر باشه

Mohamad Taran در 23/11/1391 | 02:07 گفت:

یه سوال دارم بچه ها
من از هواداران بایرنم تا حالا دو بار بلاگ گذاشتم اینجا جفتش حذف شده میشه بگین چیکار کنم حذف نشه؟ یا اصلا شاید قانونی باشه که میگه فقط هواداران آرسنال میتونن اینجا بلاگ بذارن؟

Mohamad Taran در 23/11/1391 | 02:02 گفت:

وای

mohsen abbasi در 23/11/1391 | 00:58 گفت:

رفته بودن راهیان نور

علی در 22/11/1391 | 22:29 گفت:

تسلیت

خدا ب خانوادشون صبر بده واقعا آخرشه ه ه ه

T.Vermaelen در 22/11/1391 | 20:42 گفت:

فرهاد تقدیر چیه
بابا این bus شهری بوده بردنش تو گردنه بچه ها مردم رو کشتن
این قتل هست نه تقدیر خدا
مثه شرکت سایپا که با پراید سالانه 10000 ایرانی رو میکشه

Farhad Rahbari در 22/11/1391 | 20:32 گفت:

تسلیم تقدیر خداوندیم

T.Vermaelen در 22/11/1391 | 20:16 گفت:

این ونپرسی گل دوم رو برا من یو زد

T.Vermaelen در 22/11/1391 | 20:10 گفت:

سلام امیر جان
آره 11 بهمن ماه تموم شد
بد نبود امتحانا خدارو شکر خوب بود
الان دارم واسشون مقاله میفرستم
شما چه خبر؟ کارت رو راه انداخت پروژه ترانس ها

amir در 22/11/1391 | 20:08 گفت:

سلام داداش کوروش گلم
چ خبرا داداشی؟امتحانا تموم شد؟
منم تسلیت میگم

sepehr najafian در 22/11/1391 | 18:58 گفت:

کاشکي يکي ديگه جاشون ميمرد

tofigh در 22/11/1391 | 18:45 گفت:

انا لالله وانا الیه راجعون.. تسلیت ولی هیچ کار خدا بی حکمت نیست..

محمد مهدی در 22/11/1391 | 18:35 گفت:

تو کشوره لعنتیه خودمون هم همینه. راهیان نور شده بود راهیان گور یه مدتی.
خدا بهشون صبر بده.

سید محمد رضا در 22/11/1391 | 17:44 گفت:

هیچی چیزی نمیتونم بگم...

masoud mahmudpur در 22/11/1391 | 15:47 گفت:

خدا بیامرزه.لعنت به چین عوضی

nima در 22/11/1391 | 15:22 گفت:

خیلی ناراحت کنندس!!!بیچاره ها...

jafar در 22/11/1391 | 14:53 گفت:

واقعاً جای تاسف داره وقتی فهمیدم 13 تا 18 سال بودن اشکام در اومد

ehsan zoola در 22/11/1391 | 14:23 گفت:

وااااااای

این همه ادم زورگو و فاسد تو دنیا هستن هیچ مرگیشون نمیشه بعد این نوجوانان ورزشی باید اینجور بشن اخه چرا

T.Vermaelen در 22/11/1391 | 14:08 گفت:

واقعا تاسف همه نوجوان و کودک بودن

T.Vermaelen در 22/11/1391 | 14:07 گفت:


واقعا تاسف همه ناجوان و کودک بودن

آریان در 22/11/1391 | 14:06 گفت:

ای داد بی داد