JACK Wilshere

نویسنده: T.Vermaelen

وبلاگ من
نویسنده: T.Vermaelen
سلام دوستان عزیزم اسم من کورش مهرآیین، 25 ساله دانشجوی ارشد برق قدرت، از زمانی که عقلم میرسیده و فوتبال رو درک کردم طرفدار آرسنال و رئیس (استاد ونگر)بودم (شاید 13 سالی بشه( روش ونگر باب طبع من بوده و همه کسانی که معنی فوتبال و ورزش واقعی رو میفهمن, بازیکن سازی و کشف استعداد خاص مربیان بزرگ در هر رشته ورزشی ست, بخصوص فوتبال که کشف استعداد برابر با پیروزی و درآمدزایی ست . این روش مربیان بزرگی مانند ونگر، فرگوسن و ... مربیانی ست که در تیم های نه چندان مطرح لیگ جزیره دارن کار میکنن و خودشونو از خرید های چند ده میلیونی بی نیاز میکنن و در عوض همیشه فروشنده بازیکن به تیم های مثل بارسا و میلان(البته میلان داره روشه آرسنال و منچستر رو از امسال اجرا میکنه و جوون شده تیمش) و منچستر سیتی و چلسی و ... تازه به دوران رسیده های دیگه هستن. شما به هر تیم بزرگی نگاه کنید حداقل یک یا چند بازیکن آرسنال داره بازی میکنه واسش. کسب نتیجه و جام هم همه میدونن که آرسنال با بازیکنای ناشناس همیشه نتیجه خوب گرفته هم در لیگ جزیره هم در لیگ قهرمانان، سال های آینده آرسنال یک غول مالی و تیمی خواهد بود. آرسن ونگر با پول و بازیکنایی که تیم هایی مانند رئال و بارسلونا و چلسی و منچستر سیتی داره میتونه حتی با چشم های کور هم تمام جام های دنیارو بگیره ولی ونگر کاری که داره واسه آرسنال و فوتبال انگلیس و دنیا انجام میده, سال های آینده همه فوتبال دوستان درک خواهند کرد(همین طور که تا الان دیدن همه( پس ما باید ونگر و تیمشو هر لحظه حمایت کنیم چون فوتبال قشنگ و جوانمردانه و تماشاگر پسندو داره ارائه میکنه. *** عاشق آرسنال و ونگر باشیم ***
کل بازدید: 53,483 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

JACK Wilshere

سلام
از وقتی که جکی اومد از جوانان همه دیدن این مرد چه اعجوبه ای هست....با اینکه 18 سال داشت درخشید و تو 19 سالگی کامل بودنش رو نشون داد تا جایی که تو بازی با بارسا جلو هیچکدوم از ستاره هاش کم نیاورد و غیرت آرسنالیشو نشون داد....
واقعا دوست داشتنی این بشر و متواضع
به امید کسب افتخارات جکی با آرسنال ...


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamid saadi در 11/12/1391 | 11:40 گفت:

ویلشیر هیچ جایی نمیره.

hamid saadi در 11/12/1391 | 11:40 گفت:

استایلش موقع دویدن رو هیچ بازیکنی نداره.
واقعا فقط باید سکوت کردو لذت برد.
به نظرم تونی آدامزه که دوباره متولد شده.با همون تعصب با همون روح ریاستش.
بازیکنی که ذاتا یک کاپیتانه.
امیدوارم بازوبند هرچه زودتر بهش برسه.
چون ورمائلن شرایط روحیش داره بهتر میشه.و وقتی کاملا خوب شد وقتشه که بازوبند رو به صاحب اصلیش پس بده

آریان در 11/12/1391 | 11:12 گفت:

چه بدنی داره این بشر

T.Vermaelen در 11/12/1391 | 00:59 گفت:

ehsan:
ژورو ؟ مگه تمرین بوده ؟
.....................
عزیزم بازی انگلیس با سوئیس بوده
عکسها رو یکبار دیگه نگاه کن احسان

ehsan zoola در 11/12/1391 | 00:04 گفت:

آره یکیش شماره 10 که ژورو احمق رو پاش تکل زده رو پاش

__________________________

ژورو ؟ مگه تمرین بوده ؟

suren porbaha در 10/12/1391 | 23:32 گفت:

و یادم رفت بگم. جک نمیره پس باید به بهترین بازیکن آرسنال عادت کنیم.

suren porbaha در 10/12/1391 | 23:28 گفت:

اگه تیم برگرده تو اوج جک میترکونه و میتونه به نامی بسیار بزرگ در جهان تبدیل شه.

T.Vermaelen در 10/12/1391 | 21:21 گفت:

آره یکیش شماره 10 که ژورو احمق رو پاش تکل زده رو پاش

امین در 10/12/1391 | 19:24 گفت:

به هیچکس اعتماد نکنید ... هر بازکنی جام میخواد ... تا 24 سالگی میمونه اگه جام نیاوردیم میره ... این حرفم یدتون بمونه

amir در 10/12/1391 | 16:27 گفت:

تا 29 سالگی تو آرسنال میمونه و با یه اتحادیه و 2 تا حذفی میره

farzam در 10/12/1391 | 16:27 گفت:

از اون بازیکنایی که امکان نداره طرفدار آرسنال باشی و دوستش نداشته باشی و میتونه بهترین بازیکن جهان شه اگه آرسنال بره رو اوج.
به نظر من تنها ایرادی که داره فقط بعضی اوقات زیاد تکروی میکنه که اونم برطرف میشه
منم میگم نمیره اون مصاحبش هم که گفته بود من نیازی به مدیر برنامه هام ندارم اینو اثبات میکنه مگر اینگه ونگر مثل سانگ اینو به زور بفروشه!

Farhad Rahbari در 10/12/1391 | 16:23 گفت:

ده روسی فوتبال انگلستان
legend jack

ehsan zoola در 10/12/1391 | 16:01 گفت:

جکی هرگز از ارسنال نمیره من به این قضیه ایمان دارم ... از عکسهات فقط یکیشون شماره 10 ارسناله ک اونم زیاد واضح نیست ... الان ابهتش با شماره 10 خیلی بیشتر شده

محمد مهدی در 10/12/1391 | 15:52 گفت:

خدایا از این که جک ویلشر رو به ما دادی ازت متشکرم.
عمرا عمرا اگه این بازیکن بره.

amir در 10/12/1391 | 15:26 گفت:

دمت گرم داداش کوروش

tofigh در 10/12/1391 | 15:15 گفت:

جلو هیچکدوم از ستاره ها کم نیورد???????گذاشت اینیستا و ژاوی ومسی چمن بخورن رید بهشون..

sepehr najafian در 10/12/1391 | 14:40 گفت:

فکر نکنم بره.ولي نميشه گفت 100 در 100

مهدی افسرده در 10/12/1391 | 13:57 گفت:

عاشقشم ولی خودمو برای رفتنش هم آماده کردم

ali در 10/12/1391 | 13:35 گفت:

اینم یه روزی میره فوشش میدیم