فیلپ سندروس

نویسنده: Sajad

وبلاگ من
نویسنده: Sajad
...
کل بازدید: 3,971 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

فیلپ سندروس

http://www.shafaqna.com/persian/component/k2/item/15887.html
روایت خواندنی مسلمانی فیلیپ سندروس و درسهای همسر ایرانی او در گفت وگوی شفقنا با امام مرکز اسلامی منچستر/ نقش اولین مسلمان در مواجهه با غربی ها، تحصیلات بالای تازه مسلمانان، اسلام آوردن مخفی شخصیت های مشهور و .


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

moeinem در 5/4/1391 | 14:17 گفت:

دوستان ما چی میگیم!خودشون میگن اتحاد و وحدت پس چرا نمیزارن تو تهران سنیا مسجد داشته باشن!چرا ب سنیا کوچکترین احترامی نمیزارن!چرا ب بزرگان ما توهین میکنن!چرا ب مطالب کتاب فقه های دوره های ابتدایی و راهنمایی و دبیرستان ما دخیل میشن!چرا 1 شبکه وا3 سنیا راه اندازی نمیکنن ک مردم سوالاتشون رو ازشون بپرسن!چرا تو tvهای سیما ب بزرگان ما توهین میکنن و ادعای بزرگی و برتری خودشون و دارن!اینو همه میدونن و خود شیعه ها قبول دارن ک مذهبشون ساختگیه و طرف مقابله عمر(رض) هستش!کل کشورای اسلامی جهان سنی مذهبن بعد ایران و قسمتی از عراق و افغانستان شیعه مذهبه و بعد میگن ک حرفه ما درسته!اسمه خودشون رو مسلمون میزارن درحالی ک خلفای راشدین رو قبول ندارن!میگن از عمر(رض)متنفریم چون ایرانو نابود کرد!شمایی ک دم از نابودی ایران توسط اعراب میزنین چرا از یونان و انگلیس و روسیه و فرانسه رو .... متنفر نیسین!شما میگید اعراب اومدن ایران و نابود کردن الان اگه چشاتون را باز کنید میفهمید ک کی کشورمون را داره نابود میکنه!مردم خودمون آواره هستن بعد باید بیاییم ب چین پوله مفت بدیم تا سوریه(!)رو سرپا نگه داریم!باید ب عراق کمک غذایی برسونیم!استان خوزستان ک واقعا بهترین استانه ایرانه بعد گذشت 30 سال از جنگ باید در این حالت (در حالت جنگ و خرابی و ویرانی)بمونه ولی باید بیاییم افغانستان رو آباد کنیم؟!شما ک روشن فکرید بگید اعراب کشورمون رو نابود کردن یا ........!

علی آقاشاهی در 4/4/1391 | 23:08 گفت:

مجمع فقه اسلامي در سودان سجده کردن ورزشکاران بر روي زمين را پس از شادماني بخاطر پيروزي، به عنوان نوعي شکر براي خداوند جايز دانسته است.

اين مجمع در ادامه خاطر نشان کرد: «پس از سجده شکر، بجا آوردن سلام واجب نيست و براي انجام آن نيازي به رو به قبله بودن نمي باشد.» اين مجمع فقهي، سجده اي که بازيکنان فوتبال پس از رسيدن به گل يا پيروزي در زمين فوتبال انجام مي دهند را در انتشار و تبليغ اسلام سهيم مي داند. اين در حالي است که عده اي از علماء با انتقاد از اين حرکت پرسيده بودند که مگر گل زدن يک نعمت است تا به خاطر آن شکر خدا بجا آورده شود؟ در همين راستا، دو عالم سعودي نيز، تمارض بازيکنان فوتبال براي گول زدن داور به جهت گرفتن پنالتي يا گرفتن ضربه آزاد به منظور رسيدن به گل، حرام دانستند.

"عبدالله مطلق" يکي از اين دو عالم سعودي گفته است که اين کار يک نوع گول زدن و دروغ گفتن است و حرام شرعي به حساب مي آيد و بازيکن زماني که اين کار را انجام دهد مرتکب گناه مي شود مخصوصا زماني که بازيکن به خدا سوگند ياد کند که در اينجا بازيکن مرتکب يکي از گناهان کبيره اي شده است که بر هر مسلماني واجب است از آن اجتناب کند.

از اونجا که مراجع مذهب سنی هیشه کامل به همه موارد توجه نمی کنند مراجع شیعه احکام کامل رو صادر کردند

الف - سجده

سجده برای شکر زمانی جایز است که بازیکن تیم میزبان گل زده باشد در غیر این صورت به دلیل غصبی بودن زمین سجده باطل است

قبل از ورود به زمین برای بازیکنان مستحب است وضو بگیرند این وضو برای رونالدو و مسی پس از اسلام آوردن (ان شاء الله) واجب است

داور موظف است قبل ازسجده بازیکن تکبیر بگوید

ب - تمارض

تمارض برای گرفتن ضربه آزاد غیر مستقیم مکروه است

در صورت واضح بودن تمارض برای داور علاوه بر نشان دادن کارت زرد به بازیکن ، بازیکن باید 8 ضربه شلاق دریافت کند (به همین منظور علاوه بر کارت زرد و قرمز شلاق باید به همراه داور باشد) و به بازی ادامه دهد
.
ج - هند

هند از روی عمد مصداق بارز دزدیدن موقعیت گل از حریف است و بازیکن بایستی فورا قطع ید شود در این مورد بهتر است حمل شمشیر توسط کمک داور باشد

اگر دروازه بان در خارج از محوطه جریمه مرتکب هند شود قطع ید بعد از پایان مسابقه باید انجام شود

د - خطا

اگر بازیکنی ضربه ای به بازیکن دیگر وارد کند بازیکن حریف می تواند درخواست قصاص کند ، قصاص توسط بازیکن صورت میگیرد و اگر خود بازیکن فاقد توانایی لازم بود توسط کاپیتان تیم و یا سرپرست تیم انجام می شود

اگر بازیکنی بازیکن دیگری را بترساند حرام است

کشیدن پیراهن حریف مکروه بوده و در صورت پاره شدن پیراهن بازیکن خطاکار بایستی پیراهن خود را به حریف بدهد

ه - نتیجه بازی

اگر تیمی از بلاد اسلام پیروز بازی باشد بازیکنان حریف برده بازیکنان پیروز خواهند بود

اگر تیمی از بلاد کفر مقابل تیمی از بلاد اسلام پیروز شود آن مسابقه باطل است و نتیجه از نظر شرعی مساوی است


good luck

علی آقاشاهی در 4/4/1391 | 23:03 گفت:

واقعا پستفوتبالی پر باری بود )
جدی حالتون از اینکه دین رو به هر چیزی ربط بدید به هم نخورده؟

یک بار من خواهش کردم مسائل دینی تو سایت بیان نشه چون امکان داره کار به جاهای خیلی باریک کشیده بشه

good luck

توپچی جنوب در 4/4/1391 | 20:45 گفت:

در مورد این مسئله بنده هیچ نظری نمیدم...
آخه سندروسم شد بازیکن!!!!!!!!!!!!!!!!!

HAMED toopchi در 4/4/1391 | 20:08 گفت:

خداي همه يكيه. وگرنه سنيا سه تا گوش داشتن. شيعه ها 4 تا دست داشتن. مسيحيا يه شكل ديگه داشتند. انسانها همه مثل همند. خالق يكيست. بقيه ش ابزار سلطه ست

رضاشاماخ چوک بندر در 4/4/1391 | 18:13 گفت:

بازیکنان سنی جهان فوتبال:
مروان شاماخ
مروان فلاینی
زیدان
مونتاری
دیابی
مسعودازیل
خدیرا
کانوته
یونس کابل
وبقیه بازیکنان جهان فوتبال

moeinem در 4/4/1391 | 14:18 گفت:

توپچی جان تو مجلس هم گفتن1نمایندگان مجلس(سنی مذهبا)ب رهبری نامه نوشتن و خواستار ساخته مسجدبرای سنی مذهبا شدن ک................ نشد!

راسی معاویه کاتب قرآن بوده و آدم قابل احترامیه!البته برای سنی مذهبان!

2باره میگم هیچ سنی مذهبی نمیتونه پشت 1 شیعه وا3 نماز خوندن وایسه!

♥Arsenal♥ در 4/4/1391 | 14:14 گفت:

راستی مثله اینکه فقط توی تهران اینجوریه؟؟؟؟احتمالا جاهای دیگه اینجوری نباشه؟؟؟

مثلا طرفای شرق استان ما که شیعه به زحمت پیدا میشه.....!!حتی جزایر خلیج فارس......!!!

منم که گیجیدم ولی حتما پیجور بشید این کلا حلاف حقوق بشر......!! نه پیغمبر اینو قبول داره نه حضرت علی و نه پیشوایان شما و نه هیچ آدم فهمیده ی دیگه ای......!!!

♥Arsenal♥ در 4/4/1391 | 14:12 گفت:

به نظر من به مقامات بالا برسونید حتما کمک میکنند.......!!

اصلا این کار توهین امیز و زشته که اجازه ساخت مسجد برا سنیا ندن؟؟!!!

به من که شیعه هستم بر خورد چه برسه به شما.........!!!!

ببین من مطمئنم شما با مقمات بالا صحبت کنید 100% میزنند براتون این کارا و این حرفا از طرف یه مدیر خر مغزه.....!!! نه یه وزیر یا رئیس جمهور یا شخص های بلند پایه.....!!

♥Arsenal♥ در 4/4/1391 | 14:10 گفت:

اهــــــــــــــه؟؟؟

بابا پس مصلحت چی میشه؟؟؟!!!!!!!!!!!!

بابا رویت داریم حضرت علی میرفته پشت معاویه نماز جمعه میخونده؟؟؟!!!!!

ولی شما هردوتون سنی هستید این حرفو میزنید؟؟؟


من که مشکلی نمیبینم یه شیعه پشت سنی یا یه سنی پشت شیعه نماز بخونه؟؟؟!!!

حالا جدی سراغ گرفتید یا از دهن اینو اون شنیدید؟؟

moeinem در 4/4/1391 | 13:37 گفت:

توپچی جان سنیا نمیتونن پشت 1 امام شیعه واستن!این باید های مذهبمونه!

moeinem در 4/4/1391 | 13:36 گفت:

راس میگه تو تهران اجازه ی ساخت مسجد وا3 سنیا نمیدن!

♥Arsenal♥ در 4/4/1391 | 13:29 گفت:

البته طرفای کنگان و عسلویه که به سختی میتونی مسجد شیعه پیدا کنی؟؟

البته این ربطی هم نداره به نظر من هیچ فرقی نمیکنه من که تا حالا مفتخر به نماز خوندن پشت سر امام جماعت سنی نشدم ولی اگه نیاز باشه میخونم برام مشکلی نیست.......!!


هیچکی نگفته باید پشت سر ما نماز بخونید تو دین و مذهب همه مسلمانان چیزی به عنوان "باید" وجود نداره....!!
شما میتونید پشت سر باباتون بخونید و یا حتی پسر همسایتون:دی

مثلا همین امام جماعت محل خودمون شیخ نیست توی دفتر امام جمعه ساق بوشهر کار میکرده و جز برنامه خمس و زکات بوده....!!


دوستان این حرفا رو بزارید کنار خب برید مسجد شیعه ها.......!!
همونطور که شیعیان دیگه به مسجد سنی ها میرند چیزی که من به چشم خودم دیدم.......!!

بهتره توی یه شهر یا همه مسجدا به شکل تسنن باشه یا شیعه که دو دستگی نشه.....!!!

♥Arsenal♥ در 4/4/1391 | 13:20 گفت:

کی میگه نمیزارن مسجد بزنن؟؟؟؟

داری یه چیزی میگی داش حبیبا.......؟؟؟

شما سی هستید؟؟؟

من بوشهرم اینجا جدیدا مسجد سنی ها هم زدن

moeinem در 4/4/1391 | 13:16 گفت:

آخ آقا حبیب گفتیا!چرا نباید اهل سنت تو تهران مسجد داشته باشه؟!ما چیمون از شیعه ها کمه؟!بعد میگن اتحاد مهمترین چیزه!
کلا اهل سنت خیلی تو کشور مذهب مظلومیه!

habib در 4/4/1391 | 11:50 گفت:

واقعا دم انگلیسی ها گرم تقریبا تو تمام شهر های انگلیس مسجد هست
و تو تمام مرکز کشور ها مسجد اهل سنت هست ولی متاسفانه تو تهران اجازه نمیدن مسجد بسازن
و الان هم اصلا اجازه نمیدن تو خونه نماز بخونن میگن باید بیایید پشت ما نماز بخونید
توتهران کلیسا هست چرا نباید اهل سنت مسجد داشته باشند!!!!!!!!!

مصطفی کاظمی در 4/4/1391 | 08:01 گفت:

باز دم همون انگلیسا گرم که به یه مسلمون اونم ایرانی اجازه میدن دفتر داشته باشه و دینش و عقایدش رو ترویج کنه،شما (بدیعی) چی؟!؟ اجازه میدید الآن یه یهودی یه بهایی یه مسیحی یا زرتشت و حتی کلیمی تو ایران دفتر داشته باشه و حالا فرض کنید اون طرف آمریکاییم باشه،همین جوریش بدون دفترو اینا سالی چند نفر زرتشت تو یزد و یا بهایی تو اصفهانو دارید میکشید،علاوه بر اون شما خیلی مردید ملت خودتونو مسلمون کنید البته نه به زور.