لطفا همه شرکت کنن

نویسنده: Farhad Rahbari

وبلاگ من
نویسنده: Farhad Rahbari
از حوالی ۲۰۰۰ عاشق آرسنال شدم و این عشق همچنان پابرجاست
کل بازدید: 214,394 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

لطفا همه شرکت کنن

از همتون میخوام مثل سیاوش شاهنامه راستشو بگید
واسه عوض شدن جو سایت بد نیست1)چرا طرفدار آرسنال شدید؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!
2)قبلش طرفدار کدوم تیم بودین؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!
3)فرض میکنیم ونگر سرمربی یکی از تیمهای ایران شده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
طرفدار اون تیم میشید یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Farhad Rahbari در 27/10/1390 | 13:16 گفت:

فرض محال که محال نیست حمیدرضا!!!!!!!!!

حمیدرضا در 27/10/1390 | 12:49 گفت:

بخاطر بازی زیباش طرفدار آرسنال شدم. پیش از این هم طرفدار هیچ تیمی نبودم. شماره ی 3 فرض محال چون ونگر به ایران نمیاد ک مربی گری کنه

محسن شعبانی در 27/10/1390 | 10:16 گفت:

12 سال پیش بود فقط یادمه بازی آرسنال با بلکبرن بود و ما لباس زرد و آبی داشتیم همین
اون موقه ها بازی های آرسنالزیاد پخش می شد و بازی فوق العاده تیم منو مجذوبخودش کرد. ایرانم نمی یاد

مجید در 27/10/1390 | 03:21 گفت:

از وقتی یادم بود فقط ارسنال بودم
بعد از اون باخت 4به 1به منچستر تو امارات تو لیگ قهرمانان اینقدر داغون شدم که رسما اعلام کردم که دیگه هیچ کسی حق نداره اسم ارسنال رو پیش من بیاره و من دیگه بارسایی هستم و بارسا هم به این خاطر که تقریبا شبیه ارسنال بازی میکرد ولی دقیقا بعد از دو هفته که از شروع لیگ جدید گذشت دوباره توبه کنان به جمع هواداران ارسنال برگشتم فقط به امید اینده

مصطفي اكرامي در 27/10/1390 | 02:33 گفت:

1. چون وقتی از یه عاشق بپرسی چرا عاشق معشوقت شدی ، هیچ جوابی نمیتونه بده،میگه عاشق شدم
2. من اول راهنمایی بودم آرسنالی شدم .اولین تیم اروپاییه ک عاشقش شدم آرسناله
3. من استقلالیم . ب غیر استقلال، تو لیگ ایران باشه ،خیر ،حتی اگه ونگر مربیش باشه ،اگه هم استقلال باشه من طرفدار تیمم نه مربی.
4. من عاشق آرسنالم

El Pistolero در 27/10/1390 | 01:06 گفت:

راستش من تاده سال پیش که فقط رئالو میشناختم فکر میکردم که لیگ باشگاه ها همون لیگ قهرمانانه و رئال چند وقت میره ایتالیا بازی میکنه و از این قبیل چیزایی که الن وقتی فکرشو میکنم خندم میگیره.
اما الان به واسطه عشق ارسنال و تحمل سختی هاش و شادی پیروزی هاش درکم از فوتبال خیلی بهتر شده و اطلاعاتم انقدر خوبه که همه به چشم فردوسی پور بهم نگاه میکنن.
من سال سوم ابتدایی رو که تموم کردم از تهران به کرج اومدیم چون اینجا یه باغ داشتیم و به خاطر نزدیکی راه خونمونو آوردیم اینجا.
سال تحصیلی که شروع شد بعد از چند روز توی زنگ ورزش با یکی اشنا شدم که خیلی فوتبالی بود عشق آرسنال.
تا قبل از اون حتی نمیدونستم تیمی با این اسم هم وجود داره.از انگلیس فقط منچستر رو میشناختم.
اون سال سالی بود که آرسنال بدون باخت قهرمان شد و منم عاشقش شدم و تا ابد عاشقش خواهم بود . عشقی که خیلی حفظش پیش این باسایی ها و رئالی ها و منچستری هایی که نفهمن و همه چیزو توی برد میدونن.
راستی با اون دوستم یه تیم داشتیم که اسمشو آرسنال گذاشتیم و کل سال درست مثل ارسنال به تیم حریفمون نباختیم.
من به رفیقم بیشتر پاس گل میدادم و حس میکردم رابرت پیرس کوچک هستم واقعا هیچ تیمی حتی بارسلونا هم جای عشق آرسنالو برام نتونست بگیره.
من معتقدم بهترین تیم تاریخ رو داشتیم و تا پارسال بهترین فوتبال رو هم بازی میکردیم ولی فروش نصری و فابرگاس و مصدومیت های بسیار زیاد مانع از ادامه راهمون شد ولی میتونیم با یه کم شانس که برگشتن مصدومینمون باشه به اون دوران برگردیم.
توی ایران هم فقط تراکتور چه ونگر باشه چه نباشه.

حمید فرازی در 26/10/1390 | 23:57 گفت:

سال 2002 بود که تو بازیای کامپیوتری برگکمپو شناختم.بعد فهمیدم باشگاهش آرسناله.دیگه کم کم نمک گیرش شدیم والان یه توپچی هستم.قبلش هوادار تیم خاصی نبودم و فقط از سبک بازی یووه خوشم میومو اما هوادارش نبودم.تیم من آرسناله و ونگرو با اینکه دوست دارم تا وقتی در آرسناله هوادارشم و برام شخصیتا فرقی نمیکنه.از فوتبال ایرانم چیزی ندیدم که بخوام هوادارش باشم فقط بعضی وقتا از سر مجبوری بازی ... نگاه میکنم

محسن آزاده در 26/10/1390 | 23:09 گفت:

1- خیلی وقتا پیش بود ، حدود 10 سال پیش ، دادشم طرفدار لیورپول بودو هی در مورد لیورپول می گفت و پسرخاله هام بحث می کرد ، خوب منم حسودیم می شد ، داییم بهم گفت که خوب تو هم بگو من طرفدار آرسنالم باهاشون کل کل کن، این جوری شد که این شد و الان عاشقشم ، در حقیقت من خودمو مدیون داییم می دونم : دی
2- شاید اگه بخام یه تیمو بگم، می گم میلان ، اونم چون یکی از فامیلامون ، -یادم نیست کی- واسه تولدم یه لباس میلان خریده بود ، ولی یه بچه 7-8 ساله که این چیزا رو نمی فهمه ، در حقیقت بیشتر لباسرو دوست داشتم تا میلانو ، البته الانم تو ایتالیا باهاش حال می کنم
3- بازیها و نتایج اون تیمو حتما دنبال می کنم ، ولی هیچ وقت خودم رو طرفدار اون تیم نمیدونم ، البته فرض محال اگه پرسپولیس یا ابومسلم بیاد ، عشقم به این تیمایی که طرفدارشونم بیشتر میشه !

علی ارشدی در 26/10/1390 | 22:26 گفت:

1)داستان من مفصله فقط بدون اول اول از لوگو باشگاه خوشم اومد بعدا دیدم چیزای خوب دیگه ای هم به جز لوگو هست :))
2)قبلش اصلا نمی دونستم فوتبال چیه!!!!!!!!
3)بستگی داره که چه تیمی باشه

Hossein Y در 26/10/1390 | 22:13 گفت:

1)من از بچگي فوتبال رو خيلي دوست داشتم وچيزي از آرسنال نميدونستم و وقتي براي اولين بار رفتم يه پيرهن ورزشي بخرم كه كلاس سوم دبستان بودم فقط لباس شاره 7 آرسنال يعني پيرس رو داشت و خريدم!اولا چيزي از آرسنال نميدونستم و بارسا رو هم دوست داشتم به خاطر رونالدينيو بعد كم كم تصميم گرفتم ببينم اصلا آرسنال چي هست فقط بازياشو ميديدم و خيلي هم علاقه نداشتم تا اون فينال تاريخي جام باشگاه ها بازي آرسنال و بارسا!با اين كه بارسارو دوست داشتم ولي بيشتر ميخواستم كه آرسنال ببره و وقتي اونجوري 2 بر يك باختيم شبش كلي گريه كردم!!!از اون به بعد عاشقش شدم.
2)هيچ تيمي فقط بارسا به خاطر رونالدينيو
3)عمرا

Hossein Y در 26/10/1390 | 22:08 گفت:

1)به شما ربطي نداره!
2)ايزن
3)ايزن!!!
D:

kimia ketabchi در 26/10/1390 | 21:39 گفت:

arsen wenger mage ali daeiie ke be khateresh tarafdare ye team beshim?

hamidarsenal در 26/10/1390 | 21:34 گفت:

فوتبال زیبا؛آرسنال و فقط آرسنال؛آره

davood در 26/10/1390 | 21:24 گفت:

دلیلش رو مطمئن نیستم ولی فکر کنم بخاطر سیاست تیم
قبلش طرفدار چلسی بودم البته الان هم چلسی رو دوست دارم و اون سالهایی که ارسنال تو اوج بود از ارسنال به شدت بدم میومد
کلا فوتبال ایران ارزش طرفداری نداره ولی احتمالا میشم

محمودرضا معینی در 26/10/1390 | 21:20 گفت:

اولش به خاطر داداشم بود!دروازه بانی خوب بود بهم میگفت سیمن،خودش برگکمپ،پسر عموم اورمارس،پسر خالم پتیت! یه چیزی حدود 11-12سال پیش!کم کم بازیهای آرسنال رو دیدم! عاشقش شدم!بعد کم کم شدم لیونبرگ! بعدشم بازیکن مورد علاقم شد dna و حالا آرتتا و ویلشر بازیکنای مورد علاقمن!قبلش فوتبال نمیفهمیدم!به لیگ ایران علاقه ای ندارم حتی اگه ونگ مربیش باشه

محسن در 26/10/1390 | 21:16 گفت:

1. به خاطر بازی های زیباش
2.تو اروپا هیچ تیمی.،الانم فقط طرفدار آرسنالم
3.ایران فقط پرسپولیس.

hamid mehdizadeh در 26/10/1390 | 21:06 گفت:

فقط میتونم بگم ارسنال اخه خیلی عادتکردم شب و روز فقط ارسنال و این چند تا خاطر هاست که منو ارسنالی نگه داشته البته تا اخرعمربیشترخاطراطم بمیگرده به فصل 2009-2010 اینبازیها : باتیم لیورپول تو انفیلد و امارات با تیم منچستر تو امارات با تاتنهام تو لندوایت هارت باچلسی توامارات وتوسال 2008-2009 باتیم رم توامارات در شامپیون لیگ بازیکه 1-0 شد و تو سال 2010-2011 با تیم بارسلونا در امارات و نوکمپ فقط این بازیها منو تا اخر ارسنالی نگهمیداره البته اینبازیها جریاناتی دارن تو ذهن من دوستدارهمه ارسنالیها
جواب سوال دوم :من لیگ ایران رو نگاه نمیکنم این سوالو بیخیال