بدون شرح اضافی

نویسنده: Farhad Rahbari

وبلاگ من
نویسنده: Farhad Rahbari
از حوالی ۲۰۰۰ عاشق آرسنال شدم و این عشق همچنان پابرجاست
کل بازدید: 215,729 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بدون شرح اضافی

هرجور دوست دارین برداشت کنیدپسر یک شیخ عرب برای تحصیل به آلمان رفت.یک ماه بعد نامه ای به این مضمون برای پدرش فرستاد:برلین فوق العاده است مردمش خوب هستند و من واقعا اینجا را دوست دارم ولی یک مقدار احساس شرم میکنم که با مرسدس طلاییم به مدرسه بروم در حالی که تمام دبیرانم با ترن جابجا می شوند
مدتی بعد نامه ای به این شرح همراه با یک چک یک میلیون دلاری از پدرش برایش رسید: بیش از این ما را خجالت نده تو هم برو و برای خودت یک ترن بگیر!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

آرمان امیراحمدی در 28/10/1390 | 15:10 گفت:

برداشت من .... ما باید از عرب ها بسیار پوا دار تر باشیم ! باشگاه های اروپا باید در دستان ما ایرانی ها باشد ! چرا نیست ؟!

علی ارشدی در 28/10/1390 | 11:41 گفت:

برداشت فوتبالی من:
اگه عربایی مثل مالک سیتی پاشون به فوتبال باز نمی شد خیلی بهتر بود خیلی

محسن آزاده در 28/10/1390 | 01:08 گفت:

برداشت فوتبالی من از داستان :
عربا خیلی دوست دارن هر چی که بقیه دارن ( تازه حتی چیزایی که واقعا بقیه هم ندارن ) رو داشته باشن ، از جمله تیم فوتبال ، که این شد شروع به قهقرا رفتن فوتبال . . .

محسن آزاده در 28/10/1390 | 01:05 گفت:

به نظر میرسه بار سیاسی این موضوع به و بار ورزشیش می چربه!! حالا واسه اینکه پیشاپیش از شیلتر شدن سایت جولوگیری کنیم ، شروع کنیم برداشتای فوتبالیمونو از این داستان بگیم !!!

علی ارشدی در 27/10/1390 | 23:25 گفت:

دوست عزیز همون طور که گفتم اگه یک ایرانی سر منو ببره ولو نا حق برام بهتر از اینه که مثل عربا جلوی بیگانه خم بشم

Farhad Rahbari در 27/10/1390 | 22:39 گفت:

قابلی نداشت داش حمید توپچی
فقط یکی بگه کی میتینگ داریم؟!؟!
تو این فضای مسموم به میتینگ احتیاج داریم
آخرین میتینگی که اومدم تو گیشا بود(دکترصدرم بود)

حمیدرضا در 27/10/1390 | 22:35 گفت:

چه لبنانیا چه فلسطینیا همشون به خونه ایرانیا تشنه هستن

حمیدرضا در 27/10/1390 | 22:34 گفت:

چه کنیم که با قاتل اماما همسایه شدیم. بخدا قسم به خون ایرانیا تشنه هستن ولی مسوولین الکی بهشون بها میدن. فلسطینی ها نمیزارن که هشون خون ایرانی تزریق بشه.

♥Arsenal♥ در 27/10/1390 | 22:31 گفت:

نامش نه زبونش:)
آفرین خوشم اومد

حمید فرازی در 27/10/1390 | 22:30 گفت:

اهل شعارو این حرفا نیستم ولی ما هنوزم یه پارسی هستیم.عربا چیزی ندارن که بخوایم خودمونو باهاشون مقایسه کنیم.من خودم از وضعیت جامعه راضی نیستم اما واقعا ما هم اون مردمی بودیم که بخوایم کشورمونو سربلند کنیم؟ دقیقا ما مصداق هوادارای یه تیم هستیم که فقط تو خوشی هوادار تیمن."در کشوری زندگی میکنم که نامش پارس هست اما چون زبان عربی پ ندارد به آن فارس میگویند"

♥Arsenal♥ در 27/10/1390 | 22:26 گفت:

بابا با فرهاد بودما:)

حمیدرضا در 27/10/1390 | 22:05 گفت:

کدوم داستان؟

♥Arsenal♥ در 27/10/1390 | 22:04 گفت:

داستانت با حال بود نافهمیه عربای اونور خلیج فارس رو نشون میده!!

حمیدرضا در 27/10/1390 | 22:03 گفت:

علی ارشدی جون پس خیلی دوست داری سرتو به نا حق ببرن آره؟ همون جوری که سر خیلیرو به نا حق بریدن

♥Arsenal♥ در 27/10/1390 | 22:02 گفت:

با علی موافقم اینجارو!!
ز شیر شتر خوردن سوسمار عرب را به جایی رسیده است کار
که تاج کیانی کند آرزو تفوبر تو ای چرخ گردون تفو
عربا بعد از نفت از صنعت بزرگ تورسیتیشون استفاده میکنن!!
امارات ، قطر و به خصوص عربستان که 2تا شهر داره به اسم مکه و مدینه و 1صحرا که سالانه میلیون ها مسلمان میرن به اونجا!!

علی ارشدی در 27/10/1390 | 22:00 گفت:

ایول خوشم اومد

ضمنا من ترجیح میدم یک هم وطن سرمو ببره بذاره رو سینه ام ولی زیر یوغ بیگانه نرم اسمشو هر چی دلتون می خواد بذارین

Farhad Rahbari در 27/10/1390 | 21:49 گفت:

داش علی بالاخره شیمیستیم دیگه
یکی از کارایی که میشه کرد واسه انجام بهتر واکنش شیمیایی بالا بردن دماست
منم واسه حل شدن بیشتر تو حلالم که آرسناله نوشتم دمارو ببر بالا(محلول آرسنالم)

حمیدرضا در 27/10/1390 | 21:46 گفت:

حلقه به گوش بیگانه نیستیم نه. ولی بازیچه ی دست مسولینیم. یازیچه ی دست اون که سر قدرته تا اونی که خیابون ها رو تمیز می کنه

علی ارشدی در 27/10/1390 | 21:43 گفت:

راستی فرهاد دمای چی رو باید ببریم بالا؟

علی ارشدی در 27/10/1390 | 21:43 گفت:

عزیزم ما هر چی باشیم نوکر حلقه به گوش بیگانه ها نیستیم

ali در 27/10/1390 | 21:07 گفت:

عربا بعد از نفت می خوان چی کار کنن؟ سیتی چطور؟
*************************************
همون کاری که شما ایرانی ها میکنید؟!!
بنده خدا کشور ما که خیلی بیشتر از این اعراب به نفتش وابسته هست.بعد توی میخوای به اینا متلک بندازی!؟
برو کشور خودت رو به ببین به چه اشغال دونی تبدیل شده بعد شروع کن به مسخره کردن اینا.
اینا خوب میدونن چکار میکنن اما مسئول های کشور ما!؟!
حیف که نمیشه 30یاسی حرف زد و گرنه برات توضیح میدادم که مابدبختیم یا این اعراب

حمیدرضا در 27/10/1390 | 20:30 گفت:

من باور میکنم. چون از وضع مالیشون خبر دارم. همینجوری هم هست.علی جا فدات شم بازم از اون حرفا زدی ها. خوب اونا اینقد پول دارن و اینقد برای خودشون جم کردن که بعد از نفت هم سود پول های داخل بانک های سوییسشونو میگیرن. فک کردی مردم اونجا مثل ایجا برای نون شب دغدغه دارن هه زرشک. تف به این مسولین کشور که این همه زندگی رو برای ما سخت کردن. طوری که عربایی که ما ایرانیا که چشم دیدنشونو نداریم. به جز غیرت تو همه چی از ما سرن. تف به مسولین تف

علی ارشدی در 27/10/1390 | 20:15 گفت:

عربا بعد از نفت می خوان چی کار کنن؟ سیتی چطور؟

mostafaa در 27/10/1390 | 19:46 گفت:

چه جالب.مرسی