رویای من

نویسنده: Farhad Rahbari

وبلاگ من
نویسنده: Farhad Rahbari
از حوالی ۲۰۰۰ عاشق آرسنال شدم و این عشق همچنان پابرجاست
کل بازدید: 214,570 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

رویای من

رویای من


تو ورزشگاه آرسنال نشسته بودم! جو وحشتناکی حاکم بود.قبلافکرمیکردم هایبوری پرسروصداتره! دقیقه 80 بود و به نتیجه روی اسکوربورد نگاه میکردم:آرسنال 3 میلان 0

میلان ضدحمله زد!!! توپ رسید به زلاتان.جورو مقابلش بود...

Arsenal..............Pass the ball

از خواب پریدم! صدای زنگ گوشیم بصورت آزاردهنده ای بهم تلنگر میزد از رویا بیام بیرون    Arsenal..............Pass the ball

از پنجره بیرونو داشتم دید میزدم...

تاتنهامیه داشت جوجه بازی میکرد! حوصله نداشتم باهاش کلکل کنم واسه همین پنجره اتاقم بسته شد...

تلویزیونو روشن کردم.عادت داشتم کانالی که کنفرانسهای ورزشی پخش میکردو ببینم

کنفرانس امروز: کیفیت در فوتبال مفسر: آرسن ونگر!!!

تلویزیونو خاموش کردم

فقط به رویام فکر میکردم...

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سروش در 3/3/1391 | 12:48 گفت:

آورین

محمد حسینی در 29/12/1390 | 17:37 گفت:

انجمن ادبی آرسنال
آفرین

(Hooman sam (Dark metal در 19/12/1390 | 23:24 گفت:

باید تا تهش رو بخونیا:
حالا کابوس من: یه روز که اعصابم از دست پخش بازی های شانسولا از بارساtv ایران خورد بود رفتم یه ژلوفن انداختم بالا خوابیدم
در خواب: رفتم خونه دوستم دیدم داره شبکه 3 بازی بارسا هرکولس رو نگاه میکنه زدم بیرون رفتم مغازه اون یکی دوستم دیدم داره هایلایت بازی بارسا ختافه رو نگاه میکنه ... خلاصه هر جا رفتم مغازه پارک ورزشگاه دستشویی بازار همه جا این بارسا نفوذ کرده بود...
شاکی شدم رفتم پیش خدا گله کنم که دیدم خدا داره تخمه میخوره بهم گفت بیا بشین بازی جالبیه بازی بارسا رئاله زمینیا بهش میگن ال کلاسیکو!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بیدار شدم دیدم علیفر داره میگه عجب گلی میزنه این مسی کوتوله!!!!!!!!
خدایا توبه...

sam baygan در 2/12/1390 | 11:07 گفت:

واقعا آورین

ali jamshidi در 2/12/1390 | 08:53 گفت:

قشنگ بود. از این ناراحتم قبلاً به خاطر بازی های قشنگ آرسنال نخواب به چشممون نمیومد ولی الان به جای واقعیت تو رویا سیر می کنیم.

Sajad در 2/12/1390 | 03:43 گفت:

عـــــــــــــــــــالی بود!

محسن آزاده در 1/12/1390 | 23:29 گفت:

آورین !!!

مریم ت در 1/12/1390 | 22:46 گفت:

هیچ وقت یادم نمیره دو سال پیش که بارسا رو اوج بود و همه تیم ها ازش میترسیدن .شب قرعه کشی مرحله حذفی لیگ قهرمانان که خوابیدم .خواب دیدم ارسنال خورده به بارسا و من ناراحتم و ونگر و گواردیولا دارن مصاحبه میکنن .از خواب بلند شدم تلوزیون رو روشن کردم دیدم بلهههههههههههههههههه .ارسنال-بارسلونا

علیرضا در 1/12/1390 | 22:35 گفت:

خیلی جالب بود فرهاد جان..............دمت گرم.................

Farhad Rahbari در 1/12/1390 | 22:18 گفت:


از محبت تمامی دوستان توپچی ممنونم

توپچی جنوب در 1/12/1390 | 21:57 گفت:

نه دوباره خوندم دوباره خوشم اومد افرین فرهاد.

Hossein mo در 1/12/1390 | 19:59 گفت:

به جان خودم دیشب خواب دیدم آرسنال داره با میلان بازی میکنه آخر سر دو هیچ میبره.خیلی خواب باحالی بود.انقده دقیق بود.گل اول رو که زدیم آلگری دستپاچه شد زلاتان رو که رو نیمکت گذاشته بود رو آورد تو زمین.دی: بخدا راس میگم

moeinem در 1/12/1390 | 18:56 گفت:

آقا قرهاد من مطمئنم آرسنال به آث میلان 5 تا میزنه و گلی نمیخوره و در کمال ناباوری صعود میکنیم(مث بازی با اینتر که البته 5 تا رو تو خونشون زدیم)

moeinem در 1/12/1390 | 18:56 گفت:

آقا قرهاد من مطمئنم آرسنال به آث میلان 5 تا میزنه و گلی نمیخوره و در کمال ناباوری صعود میکنیم(مث بازی با اینتر که البته 5 تا رو تو خونشون زدیم)

علی ارشدی در 1/12/1390 | 18:52 گفت:

جالب بر انگیز

علی ارشدی در 1/12/1390 | 18:52 گفت:

آفرین جالبن بر انگیز بود :دی

مجتبی عابدی در 1/12/1390 | 17:59 گفت:

شزنی سانیا کوشیل ورما به ینس سونگ هازارد کابلا رابین چمبو توز نیمکت = روزیسکی هانری مانونه ورتونگن مرته ساکر اگبونلاهور جاگیه لکا رویای منه و از همه مهمتر رفتن جورو به ترکیب ثابت چلسی!!!!!!!

مرتضی در 1/12/1390 | 17:33 گفت:

رویای من :

صبح طبق معمول زدم شبکه خبر اخبار ورزشی 7:30 شبکه خبر رو ببینم . اخبار لیگ برتر انگلیس رو میگفت : آرسنال با پیروزی 4 بر صفر مقابل منچستر یونایتد با 13 امتیاز اختلاف نسبت به چلسی در صدر جدول قرار گرفت . و تیم منچستر با این باخت به رده 12 جدول سقوط کرد . گلهای این بازی رو ونپرسی 3 بار و هانتلار یکبار به ثمر رساندند .

توپچی جنوب در 1/12/1390 | 17:13 گفت:

خیلی با حال بود فرهاد جان تو باید بری و رمان و داستان و از این جور چیز ها بنویسی خیلی خوب مینویسی

کاش یه چیزی به این تاتنهامیه میگفتی!!!!

حمید فرازی در 1/12/1390 | 16:59 گفت:

جالب بود فرهاد جان.کاملا استعداد تبدیل شدن به یه نویسنده خوبو داری که امیدوارم در آینده نزدیک در کنار ما در همین سایت این کارو انجام بدی

masoud mahmudpur در 1/12/1390 | 16:57 گفت:

این واقعی بود یا الکی؟