فوق العاده ای رئیس!

نویسنده: Farhad Rahbari

وبلاگ من
نویسنده: Farhad Rahbari
از حوالی ۲۰۰۰ عاشق آرسنال شدم و این عشق همچنان پابرجاست
کل بازدید: 215,779 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

فوق العاده ای رئیس!

10 چیزی که ممکن است در مورد آرسن ونگر ندانید
اگر شما یک طرفدار فوتبال هستید،احتمالا در مورد نوع مربی گری و فلسفه های فوتبالی آرسن ونگر چیزهای زیادی میدانید.همچنین ممکن است که شما طرفدار روش های او باشید یا مخالف نظراتش.

به هر حال در این مرد چیز های بیشتری غیر از رفتار پروفسور گونه و استراتژی ها محافظه کارانه وجود دارد!این واقعیت های جالب را در مورد وی بخوانید،بعضی از آنها می تواند شما را به کلی سورپریز کند.
1) ونگر فوق لیسانس اقتصاد دارد

همچنین او یک مدرک مهندسی هم دارد.او می تواند انگلیسی،فرانسوی و آلمانی صحبت کند و تا حد نیاز هم اسپانیایی،ایتالیایی و ژاپنی می تواند صحبت کند.بیخود نیست که "پروفسور" نامیده می شود.

2)به عنوان یک بازیکن تلاش کرد که به مانند فرانس بکنبائر شود

اما خود ونگر هم موافق است که او به قدرتمندی و توانایی قهرمان بزرگش نبوده است.او فوتبال حرفه ای را در 1978 با استراسبورگ آغاز کرد(در برابر موناکو که 10 سال بعد مربی آن شد).در آن فصل او تعدادی بازی برای استراسبورگ انجام داد و لیگ را به همراه آنها برد.حتی او یک بار هم در جام یوفا بازی کرد.

3)کسی که که ژورژه ویاه را به فوتبال اروپا معرفی کرد آرسن بود

در مورد اینکه چگونه ونگر بازیکن طرد شده ای مانند تیری آنری را به آرسنال آورد و او را به بازیکن بزرگ کنونی تبدیل کرد،صحبت شده است.اما افراد کمی می دانند که در سال 1988 او یک مهاجم ناشناخته لیبریایی را به خدمت گرفت.او ویاه را به موناکو آورد.بازیکنی که در سال 1995 بازیکن برتر جهان انتخاب شد.

4)پیشنهاد مربی گری تیم ملی فرانسه را به خاطر وفاداری به موناکو رد کرد و پس از یک سال اخراج شد

او موناکو را از 1987 تا 1994 رهبری کرد.در این مدت یک بار قهرمان لیگ شد و یک بار هم جام حذفی را برد.در فصل 1994/95 به خاطر شروع ضعیف برکنار شد.همچنین شایعه است که آث میلان یک بار او را رد کرده.چرا که "زیادی شبیه مدیر مدرسه است".

5)او طرفدار رژیم غذایی ژاپنی است

در فصل 1995/96 او مربی گری تیم ناگویا گرامپوس ایت را در جی لیگ به عهده گرفت و 18 ماه موفق را در آنجا سپری کرد.او رژیم غذایی ژاپنی را بار ها تحسین کرده چرا که "آنها فقط برنج،سبزیجات آب پز شده و ماهی می خورند.بدون شکر.بدون روغن.به همین دلیل است که آنجا افراد چاق نمی بینید."

6)ظاهرا یک پیتزا به سر الکس فرگوسن پرتاب کرده

اتفاق مشهور و یا ننگین "پیتزاگیت" در اکتبر 2004 در اولدترافورد اتفاق افتاد.جایی که یونایتد به رکورد 49 بازی بدون شکست آرسنال پایان داد.جالبترین روایت از این اتفاق پس از بازی که در تونل خروج بازیکنان از زمین اتفاق افتاد بدین صورت است که که ونگر عصابنیت خود را با پرتاب پیتزا به سر الکس فرگوسن خالی کرد.(اون وسط پیتزا از کجا گیر آورد؟!!!!!).به هر حال این مسئله که او فان نیستلروی را "متقلب" و کمک داور فینال کارلینگ کاپ 2007 را "دروغگو" نامید کتمان ناپذیر است.چرا که دوربین این بخش را ضبط کزده است.مربی خونسرد و ظاهرا رسمی خود نیز اعتراف کرده است که "بخش بسیار تاریکی" هم دارد.

7)زمانی که به آرسنال پیوست به همسرش قول داد : "فقط 5 سال دیگر و بعد تمامش می کنم."

به نظر می رسد که "آنیه" همسر بسکتبالیست ونگر که در المپیک هم بازی کرده است کاملا حق دارد که از دست او عصبانی شود.ونگر سعی کرد که با یاد دادن دوچرخه سواری به لئا دخترش در برخی از صبح ها روابط را کمی حسنه کند.همچنین خانواده او یک تریر یورک شایر به نام "لیلی" داشتند که ده سال پیش مرد.

8)پدر و مادر گائل کلیشی و فیلیپه سندروس را در خانه شان ملاقات کرد تا آنها را ترغیب کند که پسرشان به آرسنال بپیوندد

یک استثنای مثال زدنی سسک فابرگاس بود که به جای اینکه آرسن ونگر سفر کند ،پدر و مادر او به لندن پرواز کردند.

9)یک شهاب سنگ به افتخار او نام گذاری شده است

افتخارات دیگر او شامل دریافت بالاترین نشان لیاقت فرانسه(Légion d'Honneur) و یک نشان افتخاری امپراتوری بریتانیا (Oder of British Empire) برای خدمت به فوتبال انگلیس است.هواداران آرسنال به بزرگداشت 22 اکتبر 2005 به عنوان روز ونگر پرداختند.آن روز تولد 56 سالگی او بود.

10)ونگر یک پروفایل My Space دارد

و در بخش علایقش نوشته شده :"من یک انسان روشنفکر هستم پس تقریبا به هر چیزی علاقه دارم.اما فوتبال دارای بالا ترین اولویت است
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حمید فرازی در 29/12/1390 | 00:14 گفت:

مرسی فرهاد جان خیلی جالب بود.

ژورژه ویاه که دیگه داتانش مشهوره و خودشم بارها تاکید کرده بود به ونگر مدیونه

علی ارشدی در 28/12/1390 | 23:39 گفت:

کی؟ من؟ نه نگاه نمی کردم =))

(Hooman sam (Dark metal در 28/12/1390 | 22:39 گفت:

واقعا عالی بود مخصوصا شماره 7 که غیرتش رو نشون میده...
like like

محمد حسینی در 28/12/1390 | 21:38 گفت:

علی تو اون بازی را داشتی نگاه می کردی؟بازی 50؟؟؟؟

احسان در 28/12/1390 | 17:51 گفت:

خوب فرهاد جون یه اشاره ای میکردی بد نبود داداش بازم مرسی!!

ehs در 28/12/1390 | 16:04 گفت:

عالي بود !!عالي
مثله اينكه درباره ژورژ وياه يه مبلغي باشگاه نمي داد كه ونگر از جيب داده بود بعد ها كه او بهتري بازيكن جهان شد همه به ارزش تفكرات ونگر پي بردند يا يه همچين چيزي!!قضيه پيتزا هم جالب بود!

سید امین هاشمی در 28/12/1390 | 16:03 گفت:

آخرشی ونگر.مرسی فرهاد جان

سید محمد رضا در 28/12/1390 | 15:55 گفت:

حیف اون پیتزا نبود که تو سر فرگوسن بخوره؟
من که اونشب خیلی گریه کردم

علی ارشدی در 28/12/1390 | 15:40 گفت:

فقط شماره 9

moeinem در 28/12/1390 | 15:37 گفت:

دمت گرم!

Farhad Rahbari در 28/12/1390 | 15:32 گفت:

آخه درمورد کوالیتی همه میدونن احسان جان
به قولی گفتن نداره!

احسان در 28/12/1390 | 15:16 گفت:

قضیه پیتزا گیت خیلی جالب بود کلی خندیدم :))))

واقعا اون وسط پیتزا از کجا اورده بوده؟؟؟؟

یه نکته دیگه هم اینکه از کوالیتی حرفی نزدی!!!