دوری 1 ماهه

نویسنده: Farhad Rahbari

وبلاگ من
نویسنده: Farhad Rahbari
از حوالی ۲۰۰۰ عاشق آرسنال شدم و این عشق همچنان پابرجاست
کل بازدید: 225,742 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

دوری 1 ماهه

دوباره سلام
ما برگشتیم
سال نو تا اینجا خوش یمن بوده یا نه؟!(واسه من کوهی ازمشکلات بوده تا اینجا!)
در آخر بگم دلم واستون تنگ شده بود
پ.ن:امیدوارم از اولین پست سال جدیدم خوشتون بیادبسيارى معتقدند آرسن ونگر در كنار نام هاى بزرگى همچون سرآلكس فرگوسن ، فابيو كاپلو و گاس هيدينك جزو بهترين مربيان حال حاضر دنياى فوتبال است. ونگر سال هاى سال است كه در فوتبال جزيره فعاليت مى كند. در اين مدت او توانسته است ستارگان بزرگى را به دنياى توپ گرد معرفى كند.
ونگر فرانسوى با پشت سرگذاشتن  ۴ هزار و هفتصد و پنجاه و چهار روز حضور در باشگاه آرسنال توانسته تا بعد از ۶۰ سال ركورد جورج آليسون یشکند(3سال پیش)
تيه رى آنرى معتقد است ثبت اين ركورد نشان دهنده قدرت ونگر به عنوان يك مربى حرفه اى است. آنرى ، ونگر را يكى از بهترين مربيان تاريخ فوتبال مى داند و به هيچ عنوان نمى تواند آرسنال را بدون اين مرد فرانسوى تصور كند: «ركورد ونگر گوياى همه چيز در مورد اين مربى بزرگى است ونگر بهترين و من در اين مورد هيچ ترديدى ندارم.»
تيه رى آنرى ستاره اسبق آرسنال با اين جمله به تعريف و تمجيد از مربى سابق خود پرداخت . آنرى تنها فوتباليست سرشناسى نيست كه توسط آرسن ونگر به دنياى توپ گرد معرفى شده است . آنرى از تيم جوانان موناكو به عنوان بازيكن نه چندان سرشناس به آرسنال آمد . ونگر طبق عادت هميشگى خود به ستاره جوان تيمش ميدان داد تا او بتواند خود را به عنوان يكى از بهترين هاى دنياى فوتبال مطرح كند. تيه رى آنرى، سسك فابرگاس و رابين ون پرسى ۳ستاره سرشناسى هستند كه خود را مديون ونگر مى دانند. ۳ستاره سرشناس دنياى فوتبال در گفت وگو با شبكه اسكاى به تعريف و تمجيد از سرمربى فرانسوى توپچى ها پرداخته اند. ابتدا صحبت هاى تيه رى آنرى را خواهيد خواند.
* فراتر از يك مربى
ونگر براى باشگاه آرسنال فراتر از يك مربى است. او 16 سال است كه روى صندلى مربيگرى آرسنال مى نشيند و در اين مدت افتخارات زيادى را براى تيمش كسب كرده است. طى 16 سال اخير هر عنوانى كه آرسنال كسب كرده مديون اين مربى بزرگ است. من هرگز نمى توانم آرسنال را بدون ونگر و استاديوم لندن تصور كنم. آرسنال بدون ونگر آرسنال نيست .
* هايبرى و خاطرات گذشته
هيچ گاه آرسنال، ونگر و استاديوم هايبرى لندن را فراموش نخواهم كرد. اينها براى هميشه در ذهنم به عنوان خاطره اى شيرين باقى خواهند ماند. با آرسنال و ونگر خاطرات بسيار خوبى دارم خاطراتى كه بيشتر آنها در هايبرى لندن رقم خورد. هايبرى لندن استاديوم فوق العاده اى بود كه تاريخ باشگاه آرسنال به آن گره خورده بود. آرسنال، هايبرى را از دست داد. اميدوارم اين اتفاق در مورد ونگر تكرار نشود و آرسنال ونگر را مثل هايبرى از دست ندهد!
* ونگر، يك معلم بى نظير
ونگر فقط يك مربى فوتبال نيست. او يك معلم بى نظير است. من خودم را مديون ونگر مى دانم و مطمئنم كه ديگر شاگردان او هم دقيقاً همين حس را نسبت به او دارند زمانى كه در تيم جوانان موناكو بازى مى كردم او مرا به لندن آورد. زمانى كه جوان بودم ونگر به من آموخت كه خواستن، توانستن است. او به من ياد داد كه هركارى را كه بخواهم مى توانم انجام دهم و اين رمز موفقيت در زندگى است. به همين خاطر است كه شاگردان ونگر هميشه جزو بهترين ها هستند و همواره در حال پيشرفت و بهتر شدن هستند.
* ونگر و اشتباه؟! هرگز...
خيلى ها معتقدند آرسنال از جمع قدرت هاى برتر فوتبال جزيره جدا شده و ديگر نبايد به قهرمانى در ليگ برتر فكر كند . عده اى معتقدند ونگر طى چند سال اخير اشتباهاتى را مرتكب شده كه تضعيف آرسنال را به دنبال داشته است . كسانى كه چنين عقيده اى دارند بايد فوتبال و مسائل مربوط به آن را فراموش كنند! ونگر هرگز مرتكب اشتباه نمى شود. او در حال پرورش نسلى است كه در آينده اى نزديك در فوتبال حرف اول و آخر را مى زند.
*فابرگاس هم ونگر را بهترين مى داند
سسك فابرگاس هم به مانند هم تيمى سابق خود ونگر را بهترين مى داند . ستاره اسپانيايى آرسنال در خصوص ونگر اين طور مى گويد: بدون شك او بهترين است. يك فوتباليست جوان زير نظر ونگر مى تواند با سرعتى ۲چندان پله هاى ترقى را طى كند. زمانى كه به آرسنال آمدم يك فوتباليست كاملاً معمولى به حساب مى آمدم. در بارسلونا جايى براى من نبود. داشتم خودم را براى حضور در يك تيم درجه ۲ اسپانيايى آماده مى كردم تا اينكه ونگر من را به آرسنال فرا خواند. خيلى ها از من خواستند به آرسنال نروم. دوستانم معتقد بودند با شرايطى كه دارم نمى توانم در آرسنال به طور ثابت بازى كنم اما من مى دانستم كه ونگر برخلاف بسيارى از مربيان سرشناس به بازيكنان جوان ميدان مى دهد. مى دانستم كه ونگر توانايى هاى من را مى بيند و به من اين فرصت را مى دهد تا توانايى هايم را به نمايش بگذارم.
به محض اينكه به لندن آمدم ونگر با من ملاقات كرد. او قول داد كه در صورت سعى و تلاش مى توانم به ستاره آرسنال تبديل شوم. از همان اولين روز براى رسيدن به هدفم تلاش كردم. ونگر نيز مزد اين تلاش را داد و حالا من اينجا هستم. اين من هستم كه بازوبند كاپيتانى آرسنال را به بازو مى بندم. بايد بگويم مديون ونگر هستم و اگر او نبود من اينجا نبودم. نه تنها من بلكه فوتبال بايد خود را مديون ونگر بداند. او ستارگان بزرگى را به دنياى فوتبال معرفى كرده است. حضور مربيانى همچون ونگر بر جذابيت هاى فوتبال افزوده است. اميدوارم ونگر در آينده نيز در آرسنال موفق باشد. همه ما بايد براى موفقيت اين مربى لايق تلاش كنيم.
* ون پرسى: ونگر فراموش نخواهد شد
رابين ون پرسى ستاره هلندى توپچى ها معتقد است نام ونگر براى هميشه در تاريخ ثبت خواهد شد. او كه با اعتماد ونگر در آرسنال به مهره اى تأثيرگذار تبديل شده اميدوار است مربى فرانسوى تيمش در آينده بتواند عناوين قهرمانى زيادى را به كلكسيون افتخارات خود اضافه كند. ون پرسى در اين خصوص گفت: «ونگر بى نظير است. او ذاتاً يك مربى بزرگ است و به نظر من او به عنوان يك مربى پا به دنيا گذاشته است.
توانايى هاى بالاى ونگر غيرقابل انكار است. آرسنال با اين مربى بزرگ آرسنال شده است. اگر ونگر نبود آرسنال در جمع ۴ تيم برتر فوتبال جزيره جايى نداشت. مربى بزرگى همچون ونگر هيچ گاه از ذهن فوتبالدوستان پاك نخواهد شد. ونگر در تاريخ فوتبال باقى خواهد ماند. به خودم افتخار مى كنم كه توانسته ام زير نظر چنين مربى بزرگى تمرين كنم. به نظر من ونگر در دنياى فوتبال هنوز به حق خود نرسيده است. او بايد عناوين زيادى را به كلكسيون افتخارات خود اضافه كند. ما بايد به عنوان شاگردان ونگر تلاش بيشترى كنيم تا او بتواند به اين هدف برسد. ونگر لايق بهترين هاست و اين وظيفه ماست كه بهترين ها را به او تقديم كنيم
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 31/1/1391 | 18:36 گفت:

منم 3 ماه نبودم-هیچکی ککش نگزید!!!

Farhad Rahbari در 30/1/1391 | 17:55 گفت:

مخلص همه بچه های توپچی هستم دربست!

محمد حسینی در 30/1/1391 | 16:25 گفت:

خوش برگشتی دلم تنگ شده بود واسه پستای طولانی و پر محتوا!
ونگر :x

ehs در 30/1/1391 | 15:14 گفت:

welcome back
عالي بود!لذت برديم!

حمید فرازی در 30/1/1391 | 11:15 گفت:

خوش اومدی فرهاد جان دلمون واست تنگ شده بود.

تاثیر ونگر در این 15 سال بر کسی پوشیده نبوده و موفق شده سبک چاپمن کبیرو در آرسنال ادامه بده و در این 15 سال چیزی جز بازی های شناور و چشم نواز از آرسنال ندیدیم و به این هست که باید افتخار کرد

پويان در 30/1/1391 | 03:59 گفت:

بنازم به اين پست
افرين

توپچی جنوب در 30/1/1391 | 01:29 گفت:

خوش برگشتی فرهاد جان...امیدوارم مشکلاتت یکی پس از دیگری حل بشه مرد...
با مصاحبه تی تی و روبین جون خیلی حال کردم دمت گرم پسر............!!!!!

علی ارشدی در 30/1/1391 | 01:20 گفت:

:دی

تغییر قیافه دادم کسی منو نشناسه =))

Farhad Rahbari در 30/1/1391 | 01:19 گفت:

علی صورتی؟!چرا اینطوری شدی!

علی ارشدی در 29/1/1391 | 23:51 گفت:

دلم برات یه ذره شده بود رهبری جان(به قول مصطفی)

در مورد رئیس هم که همه نظر منو می دونید

HAMED toopchi در 29/1/1391 | 23:33 گفت:

اااااااا، مگه تو نبودي؟؟؟؟ ميگم يكيمون كم بود! خوش اومدي

مجتبی عابدی در 29/1/1391 | 23:28 گفت:

ممنون پست جالبی بود . رابین چه مصاحبه باحالی کرده دمش گرم کاش سسک هم مث رابین قدر شناس بود .

مجتبی هانری در 29/1/1391 | 22:39 گفت:

دقیقا !!!
ونگر مردی بزرگ ولایق!!!

amir reza در 29/1/1391 | 22:22 گفت:

مرسی..فقط همین:
(ونگر لایق بهترين هاست و اين وظيفه ماست كه بهترين ها را به او تقديم كنيم)
کاملا باهات موافقم