اندر ستایش یک مرد

نویسنده: Farhad Rahbari

وبلاگ من
نویسنده: Farhad Rahbari
از حوالی ۲۰۰۰ عاشق آرسنال شدم و این عشق همچنان پابرجاست
کل بازدید: 227,374 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

اندر ستایش یک مرد

زماني که ونگر 63 ساله 16 سال پيش از ژاپن آمد، با اين تيتر نوشته استوارت
کاگين (Stewart Coggin) در نشریه " evening Standard " با عنوان "آرسن
کيست؟" به او خوشامد گفتند.و سه قهرماني ليگ و 4 قهرمانی جام حذفی پاسخي بود به آن سؤال کاگین


دستاوردهاي چندگانه و پيچيده او براي مربيگري اثر جاودانه ای بر دورنمای فوتبال انگستان باقی گذاشته است، به قدري که آرسنال خواهان فعاليت مادام العمر اوست.

اولين شاهکار ونگر امضاي قرارداد با پاتريک ويرا بود. اما از قرار معلوم این فقط یکی از شاهکارهای زیرکانه ی او بود.

مارک اورمارس، امانوئل پتي، نيکلاس آنلکا، تيري آنري، کولو توره، امانوئل آدبايور و بازيکن هاي ديگري که همه توسط مرد فرانسوي با مبالغ اندک آورده و با سود قابل توجهی فروخته شدند.

ونگر يک خريدار دانا و زيرک است. او استعداد این را دارد که بازیکنان را درست زمانی بفروشد که نقطه ی اوج بازیکن تمام می شود و سود زیادی به باشگاه می رسد. حقيقتاً، تعداد کمي از آن ها بعد از ترک کردن باشگاه بهتر شدند.

سبزیجات آب پز

اما بازار نقل و انتقالات تنها چیزی نیست که ونگر در آن موفق است او از ژاپن یک الگو برای رژیم غذایی کامل بازیکن ها با خودش آورده است - تأکید زیاد بر ماهی و سبزیجات آب پز شده - و معتقد است که یک بازیکن نمی تواند بدون قرار دادن چیزهای درست در بدنش انتظار نمایش در سطح مطلوب داشته باشد.

به علت مقروض شدن در انتقال به استادیوم امارات، مرد فرانسوی بر جوانان در فصل های اخیر تأکید بیشتری کرده است، و با چشم پوشی از خرج های حاشیه ای که شاید حق مسلم او بود، و این درحالی است که بعضی از هوادارها برای موفقیت بعد از چهار فصل بدون جام بی تابی می کنند و عده ی دیگر مزیت های برنامه ریزی برای زمان طولانی را می بینند. آرون رمزی مطمئنا حامی برنامه های آینده ی ونگر است.

وی می گوید: او مارا اینجا آورده و ما همه برای پنج یا شش سال با هم بازی کرده ایم، البته که ما به او ایمان داریم. در سال های اخیر ما هیچ جامی نبرده ایم و و مردم درباره ی او بد حرف می زنند. اما ما باید به این فکر کنیم که او چه کارهایی برای باشگاه کرده است.

او 16 سال است که اینجا بوده و من فکر می کنم که آرسنال امروز یکی از بهترین باشگاه های اروپاست. برای من دلیل بزرگ آن وجود رئیس در اینجاست. ما باید کار او را تحسین کنیم.

سرمایه گذار زیرک و باهوش

سسک فابرگاس زمانی که فقط 16 سال داشت به آرسنال آمد و اگر یک بازیکنی بتواند خط مشی ونگر را به طور خلاصه بیان کند، این خط مشی در هافبک اسپانیایی توپچی ها خلاصه می شود.

فابرگاس گفته: او مهم ترین و بیشترین تأثیرات را در فوتبال من گذاشته است، او زمانی که فقط 16 سال داشتم مرا اینجا آورد با تیم اول تمرین داد - من در کنار تیری آنری، دنیس برگ کمپ و پاتریک ویرا تمرین کردم بنابراین من خوش شانس بودم که از بازیکنان بزرگی یاد گرفتم.

برای من این یک قدم بزرگ رو به جلو بود. مربی برای گذاشتن من در تیم اصلی ریسک بزرگی کرد. من باید برای آن از او تشکر کنم.

حمایت از فوتبال زیبا، سرمایه گذاری زیرکانه، رشد دهنده ی استعدادها، و یک مرد خوب برای همراه شدن. عبارات زیرکانه ی مرد فرانسوی مرتباً موجب خنده در کنفرانس های مطبوعاتی می شود، در حالی که ونگر به خودش افتخار می کند و توانایی هایش برای حفظ ارتباط با بازیکنان حتی زمانی که نمایش و نتایج در مسیر دلخواه نبوده است.

کلمات درست

باکاری سانیا: ونگر با دید و تفکر مثبت بی پایان خودش همیشه مرا متعجب می کند.

حتی اگر حریفمان در نیمه ی اول پیش بیافتد، او آرام است و دقیق، و حرفهای درست را می زند، او هرگز عصبانی نمی شود.

این اولین باری نیست که کسی درباره ی ونگر مثبت صحبت می کند. تیری آنری که در سال 2007 به بارسلونا فروخته شد، و الکساندر هلب که سال بعد به دنبال او به نیوکمپ رفت. هر دو مرد فرانسوی را ستایش می کنند.

آنری: او مردی است که به تو می فهماند تو می توانی هر کاری را که می خواهی انجام دهی، بازی کردن و تمرین کردن زیر دست او خیلی لذت بخش است. او در هر زمینه ای انسان بزرگی است

هلب اضافه می کند: آرسن ونگر، برای من، مثل یه پدر بود. او به من چیزهای زیادی داد و من از او بسیار آموختم.

اگر آرسن ونگر در آرسنال بماند، آن ها همیشه در بالاترین سطح بازی خواهند کرد.

ریاست باشگاه آرسنال پیتر هیل وود این حقیقت را پنهان نکرده است که ونگر می تواند تا زمانی که بخواهد مربی تیم باشد. "من می توانم ببینم که او برای 10 سال دیگر هم این کار را انجام می دهد، اما به هرحال این موضوع به او بستگی دارد."

ونگر از آزادی که توسط هیأت مدیره به او داده می شود لذت می برد و پیش بینی می کند که تیم جوانش می توانند موفقیت سال های 1998، 2002 و 2004 را تکرار کنند.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehs در 1/2/1391 | 00:58 گفت:

مرسي فرهاد جان

سید امین هاشمی در 1/2/1391 | 00:29 گفت:

مرسی فرهاد جان.ونگر بی تکرار خواهد بود

علی ارشدی در 31/1/1391 | 20:54 گفت:

عاشقتم رئیس

من یه جمله دارم که میگم: فوتبال مدیون ونگر است

دانیال در 31/1/1391 | 20:24 گفت:

گفتم ونگر و آرسنال با هم حتی بدون جام،هدف فوتبال بازی کردنه نه فقط جام گرفتن و بردن

(Hooman sam (Dark metal در 31/1/1391 | 20:17 گفت:

جالب بود...
تو مایه های این حرف تو بازی فیفا خیلی داریم !!! وقتی مربی میشی همش میگه این یه جکه !!!
like \\m// like

hamed در 31/1/1391 | 18:36 گفت:

ممنون...

عشق است آرسن ونگر...

vahid در 31/1/1391 | 15:10 گفت:

ممنون

vahid در 31/1/1391 | 15:09 گفت:

ممنون

توپچی جنوب در 31/1/1391 | 13:35 گفت:

درود بر رئیس بزرگ مردی که من همیشه و در سخت ترین شرایط هم بهش ایمان دارم حتی بعد از باخت به شانچستر.......
مرسی فرهاد جان عالی بود این متنت دمت گرم......

In Arsène We Trust

مصطفی کاظمی در 31/1/1391 | 13:08 گفت:

ممنون فرهاد جان،قابل توجه کسایی که با یه باخت شروع میکنن به گیر دادن!!!