میکس

نویسنده: Farhad Rahbari

وبلاگ من
نویسنده: Farhad Rahbari
از حوالی ۲۰۰۰ عاشق آرسنال شدم و این عشق همچنان پابرجاست
کل بازدید: 225,503 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

میکس

عکس اول:شهریارفوتبال ایران درکناردخترش(خداحفظش کنه)
عکس دوم:قطبی درکنارپدر
عکس سوم:بدون شرح
عکس چهارم:شغل جدید کریس
عکس پنجم و ششم:چرخش180درجه ای!(آدماچقدرراحت رنگ عوض میکنن!)
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Farhad Rahbari در 12/2/1391 | 22:14 گفت:

خواهرا ارشادش کردن دیپورت شد!

علی ارشدی در 12/2/1391 | 21:50 گفت:

دیگه موراتی رو که همه میشناسن :)

دخترش اومده بود ایران ها؟

Farhad Rahbari در 12/2/1391 | 20:29 گفت:

از موراتی چرا حرفی نزدین؟!
نکنه نشتاختینش

Farhad Rahbari در 12/2/1391 | 20:28 گفت:

از موراتی چرا حرفی نزدین؟!
نکنه نشتاختینش

علی ارشدی در 12/2/1391 | 20:22 گفت:

ببین با یه ریش و فریم عینک چقدر عوض شده

parsa در 12/2/1391 | 20:12 گفت:

عالی بود

Farhad Rahbari در 12/2/1391 | 20:02 گفت:

آره دیگه صورتی جان!
هنوزم که منگی!

ناصر در 12/2/1391 | 18:36 گفت:

like

علی ارشدی در 12/2/1391 | 18:05 گفت:

یعنی اونا جفتشون ترابیانن ؟؟؟؟؟ =))

Farhad Rahbari در 12/2/1391 | 16:20 گفت:

رضاجان توپستت هرچی میدونستم گفتم
اطلاعات تکمیلیرو از علی بگیر!
مرسی حسین-همیشه نظراتتو دوست داشتم!
sepehr najafian@ انقدر به یه بازیکن سرتاپا غرور تعصب نداشته باش
مرسی علی!تفاوت تو ریشه دیگه!!!

Farhad Rahbari در 12/2/1391 | 16:19 گفت:

رضاجان توپستت هرچی میدونستم گفتم
اطلاعات تکمیلیرو از علی بگیر!
مرسی حسین-همیشه نظراتتو دوست داشتم!
sepehr najafian@ انقدر به یه بازیکن سرتاپا غرور تعصب نداشته باش
مرسی علی!تفاوت تو ریشه دیگه!!!

محمد حسینی در 12/2/1391 | 15:05 گفت:

عالی

سروش در 12/2/1391 | 14:40 گفت:

علی راست میگه.
منم ربط دو تای آخری رو نفهمیدم.....................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

مجتبی هانری در 12/2/1391 | 14:09 گفت:

تشکر ..

علی ارشدی در 12/2/1391 | 13:51 گفت:

sepehr najafian@ کلا هر عکسی از کریس بذارن(فوتوشاپی) میگی مفهوم نداره ای رئالی بی مایه!!!!!!! (شوخی)

دقیقا دو تا عکس آخر چه ربطی به هم دارن؟ :-؟

sepehr najafian در 12/2/1391 | 13:48 گفت:

همه خوب بود.ولي عکس کريس هيچ مفهومي نداره

حسین در 12/2/1391 | 13:35 گفت:

محشر!

عکسایی که میذاری واقعا جالب هستن.این پستت رو همیشه بذار.تصویر ها خیلی بهتر از کلمات حرف میزنن.

در مورد عکس آخر به نظر من نیمشه بر اساس یه عکس قضاوت کرد و همیشه میگم انسان ها همه خوبن تا وقتی خلافش ثابت بشه.و با یه عکس خلاف خوب بودن این بنده خدا ترابیان حداقل به من یکی ثابت نیمشه.

دست از سر این کریس بیچاره برداری هم بد نیستا.چه هیزم تری به تو فروخته این بیچاره!!!(شوخی)

عکس های دایی و قطبی هم جالب بودن ممنون.

رضاشاماخ چوک بندر در 12/2/1391 | 13:22 گفت:

عالی بود.فرهادبگوچکارکنم داداش