استیو بولد

نویسنده: Farhad Rahbari

وبلاگ من
نویسنده: Farhad Rahbari
از حوالی ۲۰۰۰ عاشق آرسنال شدم و این عشق همچنان پابرجاست
کل بازدید: 225,731 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

استیو بولد

در ابتدا رکورد کلی استیو در دوران بازیگری:
500 بازی باشگاهی و 11 گل زده(183 بازی برای استوک و6گل-9بازی برای تورکای-287بازی برای آرسنال و5گل-21بازی برای ساندرلند)نام کامل: استفان اندرو بولد
تاریخ تولد: 16 نوامبر 1962
بازیکن حرفه ای انگلستان که در پست دفاع از 1980 تا 2000 بازی کرده است.
شروع فوتبال بولد از باشگاه شهر خود یعنی استوک سیتی آغاز شد.جایی که خود را بعنوان مدافعی جوان مطرح کرد.بعد از سپری کردن 7 فصل با کوزه گران(لقب استوک)و مطرح شدن بعنوان دفاع وسطی لیدر در سال 1988 به جمع توپچی های لندن پیوست.وی با تونی آدامز و نایجل وینتربرن و هم بازی سابق خود در استوک یعنی لی دیکسون خط دفاعی ای تشکیل دادن که در پایان 9 عنوان قهرمانی کسب کردن.وی توپچی ها را در سال 1999 ترک کرد و با بازی در تیم ساندرلند کفش های خود را برای همیشه آویخت.
پس از پایان دوره بازیگری کار خود را در آکادمی موفق آرسنال شروع کرد و هدایت تیم جوانان را بر عهده گرفت.
اولین بازی استیو: شکست 3بر2 مقابل میدلزبورو در سپتامبر 1981(پست:دفاع راست)
درخشش در دسته دوم انگلستان بعنوان مدافع وسط باعث شد تا تیمهای آرسنال و اورتون به دنبال وی باشند.سرانجام وی در ازای دریافت 390هزار پوند و دستمزدی کمتر در مقایسه با استوک به جمع توپچی ها پیوست.این اتفاق در 13 جوئن 1988 به وقوع پیوست و یکی از ارکان خط دفاعی معروف به"چهار مشهور"شد.بولد دو قهرمانی لیگ دسته اول را در فصول 89-1988 و 91-1990 به دست آورد.همچنین بعنوان بهترین بازیکن سال از نگاه تماشاگران انتخاب شد.بعدها مارتین کیون جای استیو را پر کرد.
بازی آخر استیو دراماتیک شد...
نیمه نهایی جام حذفی در مقابل منچستر...
بازی اول مساوی تمام شد تا کار به بازی تکراری برسد...
در دقایق پایانی بازی درحالی که نتیجه یک بر یک مساوی بود پنالتی برای توپچی ها گرفته شد...
پیتراشمایکل ضربه پنالتی دنیس برگکمپ را مهار کرد...
کار به وقتهای اضافه کشید و رایان گیگز جام قهرمانی را از دستان استیو دور کرد...

افتخارات باشگاهی استیو:
2 قهرمانی محلی در استوک
3 قهرمانی لیگ با آرسنال
2 قهرمانی جام حذفی
1 قهرمانی لیگ کاپ
2 قهرمانی جام خیریه
1 قهرمانی جام یوفا

افتخار فردی:
بازیکن سال استوک در سال 1984

افتخارات مربیگری:
2 قهرمانی لیگ جوانان
1 قهرمانی جام حذفی جوانان

سخن آخر: با استیو بولد روزهای خوشی در انتظار آرسنال است

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مجتبی هانری در 26/2/1391 | 12:58 گفت:

ان شاالله......
ممنون.......

مصطفی کاظمی در 26/2/1391 | 12:31 گفت:

مرسی فرهاد جان.
به امید اینکه روزهای خوشی در انتظارمون باشه.

ناصر در 26/2/1391 | 07:58 گفت:

100*100 وضعیت دفاعی تیم رو بهبود خواهد بخشید

رضا توپچی در 26/2/1391 | 01:24 گفت:

تشکر،به امید روز های خوش همراه استیو بولد....

ehs در 25/2/1391 | 23:52 گفت:

عالي بود و كاملا موافقم!!
مرسي بالاخره يكي اينچنين پستي گذاشت!!البته انتظار داشتم حميد فرازي اين كار رو بكنه!!

ehs در 25/2/1391 | 23:52 گفت:

عالي بود و كاملا موافقم!!
مرسي بالاخره يكي اينچنين پستي گذاشت!!البته انتظار داشتم حميد فرازي اين كار رو بكنه!!

حمید فرازی در 25/2/1391 | 22:38 گفت:

گزینه مناسبی برای جانشینی پت بود و امیدوارم حضورش تداعی کننده دوران حضور پت رایس باشه.

علی ارشدی در 25/2/1391 | 22:23 گفت:

مرسی الان وقتش بود که همچین پستی بذاره یکی

توپچی جنوب در 25/2/1391 | 21:08 گفت:

مرسی فرهاد جان ن موندم چرا دستیار های رئیس همش دفاع هستند؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!
پت رایس هم دفاع بود.............

milad foadiyan در 25/2/1391 | 20:14 گفت:

منظور dislike بود

milad foadiyan در 25/2/1391 | 20:13 گفت:

فک کنم اومدنش وضع دفامونو خوب کنه.
حیف که گزینه ی didlikeفقط میبینم وگرنه یه لایک برات میزدم

(Hooman sam (Dark metal در 25/2/1391 | 19:54 گفت:

ایشالا که همینجوری که میگی بشه و روزای خوبی رو ببینیم...
منم به این حرفت خیلی امیدوارم...
مرسی...

like \\m// like