بفرما تو دم در بده!

نویسنده: Farhad Rahbari

وبلاگ من
نویسنده: Farhad Rahbari
از حوالی ۲۰۰۰ عاشق آرسنال شدم و این عشق همچنان پابرجاست
کل بازدید: 225,666 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بفرما تو دم در بده!

3 داستان جالب در تعطیلی لیگ!

عکس خبری:
پت: کف دست مو نداره...!یه بازاریابِ جارو برقی درِ یه خونه ای رو میزنه، و تا خانمِ خونه در رو باز میکنه قبل از اینکه حرفی زده بشه، بازاریاب میپره تو خونه و یه کیسه کود گاوی رو روی فرش خالی میکنه و
میگه: اگه من قادر به جمع کردن و تمیز کردنِ همه ی اینها با این جاروبرقی قدرتمند نباشم حاضرم که تمامِ این گُـــه ها رو بخورم!
خانوم میگه: سُــسِ سفید میخوای یا قرمز؟
بازاریاب: چــــرا؟
خانوم: چند وقته برقِ خونه مون قطعه ..!

______________________________________________________________

پيرمردي تنها در يکی از روستاهای آمريکا زندگي مي کرد . او مي خواست مزرعه سيب زميني اش را شخم بزند اما اين کار خيلي سختي بود. تنها پسرش بود که مي توانست به او کمک کند که او هم در زندان بود .
پيرمرد نامه اي براي پسرش نوشت و وضعيت را براي او توضيح داد :
"پسرعزيزم من حال خوشي ندارم چون امسال نخواهم توانست سيب زميني بکارم . من نمي خواهم اين مزرعه را از دست بدهم، چون مادرت هميشه زمان کاشت محصول را دوست داشت. من براي کار مزرعه خيلي پير شده ام. اگر تو اينجا بودي تمام مشکلات من حل مي شد . من مي دانم که اگر تو اينجا
بودي مزرعه را براي من شخم مي زدي.
دوستدار تو پدر".*

*طولی نکشيد که پيرمرد اين تلگراف را دريافت کرد: "پدر، به خاطر خدا مزرعه را شخم نزن، من آنجا اسلحه پنهان کرده ام".*

*ساعت 4 صبح فردا مأمور اف.بي.آی و افسران پليس محلي در مزرعه پدر حاضر شدند و تمام مزرعه را شخم زدند بدون اينکه اسلحه اي پيدا کنند . پيرمرد بهت زده نامه ديگري به پسرش نوشت و به او گفت که چه اتفاقي افتاده و مي خواهد چه کند؟*

*پسرش پاسخ داد : "پدر! برو و سيب زميني هايت را بکار، اين بهترين کاري بود که مي توانستم از زندان برايت انجام بدهم".*

*نکته:*
*در دنيا هيچ بن بستي نيست.
_____________________________________________________________

مردی شیخ را گفت: شیخنا، هزاران سال پیش عرب دختران را زنده بگور می کرد، الان هم که حق رای و رانندگی به دختران نمی دهد که همانا زنده بگوری است! این اعراب که هنوز جاهل هستند، پس بگو اسلام چه سودی داشت؟
.
.
.
.
.
.
شیخ گفت:اسلام کاری کرد که پیرزن عجم گاو خود را بفروشد و خرج مکه کند، تا عرب از شترسواری و چادر نشینی به لامبورگینی و برج نشینی برسد

_____________________________________________________________تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سعيد توپچي در 29/2/1391 | 20:36 گفت:

مرسي فرهاد داستان دوم و سومت معرکه بود. باحرفهاي رضاشاماخ هم کاملا موافقم. از قديم گفتن از ماست که بر ماست!

M o o r I در 29/2/1391 | 19:13 گفت:

تشکر میشه داش فرهاد

masoud mahmudpur در 29/2/1391 | 18:43 گفت:

خیلی توپ بود! دمت گرم

soroosh در 29/2/1391 | 17:48 گفت:

مرسی فرهاد جان

شایان در 29/2/1391 | 16:41 گفت:

داستان اول و آخرت خوب بود!! مرسی..داستان دومی هم ترکیبی بود...درکل مرسی

محمد حسینی در 29/2/1391 | 16:38 گفت:

Yallah

شایان در 29/2/1391 | 16:38 گفت:

داستان اول و آخرت خوب بود!! مرسی..داستان دومی هم ترکیبی بود...درکل مرسی

رضا توپچی در 29/2/1391 | 15:58 گفت:

تشکر فرهاد خان...

علی ارشدی در 29/2/1391 | 15:50 گفت:

مرسی فرهادی عالی بود

رضاشاماخ@ جوش نیار برادر! :)

توپچی جنوب در 29/2/1391 | 15:34 گفت:

خیلی جالب بود فرهاد جان مثل همیشه عالی بود.عکس پت هم جالب بود کف دستش مو نداره.

این داستان آخرت حرفی واسه من نزاشت.......)):

فقط میتونم بگم موتاسفم....

میلاد کشوری در 29/2/1391 | 15:17 گفت:

داستان سومت حالب بود

سید سجاد حسینی در 29/2/1391 | 15:12 گفت:

داستان پسر زندانی خیلی باحال بود دمت گرم. بی زحمت یکی از بچه ها یه پست از ژورو بذاره!

رضاشاماخ چوک بندر در 29/2/1391 | 15:06 گفت:

بایدواقعیتهاروپذیرفت همین مسائل که ازبقیه نفرت داشته باشیم ماروتوقرن 10نگاه داشته چرانبایدافکارمونوتغییربدیم. عرباتونازونعمت زندگی میکنن چرا؟چرابایدازبقیه ایرادبگیریم درحالی که ماخودمون پرازایرادیم.
یه سوال"ماازصبح تاشب چقدربرای خدازندگی میکنیم که اسممونوگذاشتیم مسلمان؟

رضاشاماخ چوک بندر در 29/2/1391 | 15:03 گفت:

بایدواقعیتهاروپذیرفت همین مسائل که ازبقیه نفرت داشته باشیم ماروتوقرن 10نگاه داشته چرانبایدافکارمونوتغییربدیم. عرباتونازونعمت زندگی میکنن چرا؟چرابایدازبقیه ایرادبگیریم درحالی که ماخودمون پرازایرادیم.
یه سوال"ماازصبح تاشب چقدربرای خدازندگی میکنیم که اسممونوگذاشتیم مسلمان؟

رضاشاماخ چوک بندر در 29/2/1391 | 15:03 گفت:

بایدواقعیتهاروپذیرفت همین مسائل که ازبقیه نفرت داشته باشیم ماروتوقرن 10نگاه داشته چرانبایدافکارمونوتغییربدیم. عرباتونازونعمت زندگی میکنن چرا؟چرابایدازبقیه ایرادبگیریم درحالی که ماخودمون پرازایرادیم.
یه سوال"ماازصبح تاشب چقدربرای خدازندگی میکنیم که اسممونوگذاشتیم مسلمان؟

رضاشاماخ چوک بندر در 29/2/1391 | 14:53 گفت:

آقامهران پس ماچی؟چقدردختران به خاطرپول خودفروشی میکنن.یاجوانان کلیه هاشونومیفروشن.یایه مادربه خاطرفقردست به زنامیزنه تانون شب بچشوبده یابه خاطرفقربچشومیفروشه.هرروزتواین مملکت چقدرقتل تجاوزدزدی بی عدالتی رشوه خواری انجام میشه درحالی که یه دربرای فلان امام میزنیم ازطلاقیمتش10میلیارد.آخه امام به اون درازطلاچه نیازی داره..کجای اسلام همچین چیزی گفته؟

ehs در 29/2/1391 | 14:36 گفت:

تو اين روزاي بي خبري جالب بود!!

مهران کاظمی در 29/2/1391 | 14:14 گفت:

همین الانشم به جای اینکه این پولا رو خرج مردمشون کنن یا تیم فوتبال می خرن یا از آمریکا جت و موشک و زیردریایی می خرن یا باهاش قصر و هواپیما از جنس طلا میسازن، احمقن دیگه

hamed در 29/2/1391 | 14:14 گفت:

لایک...

مهران کاظمی در 29/2/1391 | 14:13 گفت:

خوشم اومد، منظور آقا فرهاد عرب عربستان بود نه عرب ایران، که منم همین 2 3 هفته پیش اونجا بودم و واقعاً با چشمای خودم دیدم که اینا فقط از تو چادر رفتن تو برج و از رو شتر تو بنز، اگه زمان حضرت محمد بهشون می گفتن عرب جاهل پس به نظرم اسلام برای اکثرشون (بالای 80%) بی فایده بوده چون هنوزم به شدت جاهل و بی فرهنگن

رضاشاماخ چوک بندر در 29/2/1391 | 14:02 گفت:

داستان عربت جالب نبود

مصطفی کاظمی در 29/2/1391 | 13:41 گفت:

مثل همیشه عالی بود فرهاد جان،داستان سومیه که خدا بود.