شوک

نویسنده: Farhad Rahbari

وبلاگ من
نویسنده: Farhad Rahbari
از حوالی ۲۰۰۰ عاشق آرسنال شدم و این عشق همچنان پابرجاست
کل بازدید: 225,667 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شوک

در ادامه سلسله مطالب پیرامون یورو این بار سری میزنیم به نتایج دور از انتظار و شوک آور رقابت های یوروشوک اول:
دور گروهی 1988: England 0-1 Republic of Ireland
این بازی اولین حضور جمهوری ایرلند و سومین حضور انگلستان در یورو بود
بازیکنان مهم این دیدار:
ایرلند:جک چارلتون-رونی ولان-پاول مک گریت-ری هاتون و جان آلدریج
انگلیس:برایان رابسون-پیتر بردسلی-گری لینه کر و جان بارنز
با گل دقیقه 60 هاتون و بازی مستحکم ایرلند این نتیجه تا پایان بازی باقی ماند
نکته:تشکر پر شور بازیکنان از پکی بونر دروازه بان ایرلند یکی از صحنه های به یاد ماندنی این بازی بود

شوک دوم:
دور گروهی 1992: Sweden 2-1 England
بازی با گل دقیقه 4 دیوید پلات کلید خورد.تیم میزبان با حمایت تماشاگران پرشور خود با گل یان اریکسون بازی را به تساوی کشاند و با گل توماس برولین در دقایق پایانی ورق را عوض کرد تا سوئد بعنوان تیم اول گروه صعود کند و حکم حذف سه شیرها را امضاء کند

شوک سوم:
فینال 1992: Germany 0-2 Denmark
داستانی بس رومانتیک در تاریخ فوتبال!
دانمارکی که به این رقابت ها راه پیدا نکرده بود تنها 2 هفته قبل از یورو جایگزین یوگسلاوی شد و بلیط سوئدو گذاشتن تو جیبشون!
یک ماه بعد آنها با قهرمانی به خانه بازگشتند!
دانمارک با دو گل جان ینسن و کیم ویلفورت و البته درخشش خیره کننده پیتر اشمایکل در کمال ناباوری به عنوان قهرمانی دست یافت

شوک چهارم:
دور گروهی 1996: Czech Republic 2-1 Italy
شکست در برابر آلمان در بازی افتتاحیه و مواجهه با نایب قهرمان جام جهانی 1994 یعنی ایتالیا باعث شده بود هیچ کارشناسی امیدی به نتیجه گرفتن تیم چک در این بازی نداشته باشد
اما این پاول ندود بود که در دقیقه 5 بازی چک را پیش انداخت.اگرچه خیلی زود انریکو چیزا بازی را به تساوی کشاند اما رادک بجبل بار دیگر برتری را به چک بازگرداند تا این تیم با این پیروزی تا فینال بازی ها نیز پیش برود!

شوک پنجم:
دور گروهی 2004: Latvia 0-0 Germany
فقط ببین تیم نگون بخت لتونی در اولین حضور خود در یک تورنمنت معتبر با چه تیم هایی در گروه D همگروه شد:آلمان-هلند-جمهوری چک!
این تیم در مقابل آلمان(قهرمان 3 دوره یورو و 3 دوره جام جهانی)بازی کم نقصی ارائه داد.حتی در دقایق پایانی نیمه اول ماریس ورپاکفسکیس یک فرصت طلایی گل را از دست داد!

شوک ششم:
فینال 2004: Portugal 0-1 Greece
12 سال بعد از قهرمانی ناباورانه دانمارک هیچ کس باور نمی کرد پرتغال میزبان با داشتن ستارگانی طلایی مثل لوئیس فیگو و روی کاستا(نزدیک به بازنشستگی)و دکو و کاروالیو در اوج و کریستیانو رونالدوی جوان و جاه طلب از پس کشور فلاسفه بر نیاید!
یونان لقب قاتل بزرگان را در این جام کسب کرد!
آنها در بازی افتتاحیه نیز 2 بر 1 تیم اسکولاری را شکست داده بودند!
در فینال نیز به لطف ضربه سر آنجلوس کاریستیاس قهرمانی نصیب تیم اتو رهاگل پیر شد

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد حسینی در 14/3/1391 | 01:23 گفت:

2004 گفتم افتتاحیه دیدن نداره
فینال دوباره خوردن به هم گفتم شانس یه بار درِ خونه آدمو می زنه

علی ارشدی در 14/3/1391 | 00:42 گفت:

nima saatian@ هیچی عزیز تو کامنت قبلی سوتی داده بودم اصلاحش کردم!!!

nima در 13/3/1391 | 22:35 گفت:

علی ارشدی چی میگی؟من هرچی فک میکنم نمیفهمم؟

علی ارشدی در 13/3/1391 | 21:32 گفت:

مکردم؟؟؟؟؟؟؟؟ مردم درسته باو!!!!!

soroosh در 13/3/1391 | 21:10 گفت:

یونان خیلی آشغال بود
اااااااااهههه چه بازی آشغالی بود

مصطفی کاظمی در 13/3/1391 | 21:10 گفت:

مثل همیشه خوب

parsa در 13/3/1391 | 21:08 گفت:

تشکر...

M o o r I در 13/3/1391 | 21:08 گفت:

2004

M o o r I در 13/3/1391 | 21:07 گفت:

فینال سال 204 یادمه . چقر یونان کثیف قهرمان شد

مرسی

علی ارشدی در 13/3/1391 | 20:12 گفت:

اتو رهاگل لقب رب النوع(الهه) فوتبال رو کسب کرد از مکردم هلاس(یونان) با قهرمانیش

nima در 13/3/1391 | 20:04 گفت:

من فقط بازیه فینال 2004 رو یادم میاد که واقعا این یونانی ها با بدترین نوع بازی به قهرمانی رسیدن!البته بقیه ی بازی ها هم نبودم که یادم باشه!

Farhad Rahbari در 13/3/1391 | 19:37 گفت:

رضا توپچی@ خب معلومه-حذف پرتغال

ehs در 13/3/1391 | 19:30 گفت:

بازيهاي يونان يكي از بدترين بازيهايي بود كه از تيم ملي يك كشور ديده بودم!!ولي واقعا نتايج و قهرمانيش شوك بود!!!اصلا نمي دونم چرا اون سالها از اين شكها زياد بود يادمه اگه اشتباه نكنم قهرمان جام باشگاهاي اون سال هم پورتو شد!!
مرسي فرهاد جان خوب واسه خودت خاطرات رو مرور مي كني ها!!

سينا در 13/3/1391 | 19:22 گفت:

ممنون خيلي جالب بود
مرد

رضا توپچی در 13/3/1391 | 19:19 گفت:

تشکر...
ولی مراقب باش شوک سوم امسال توی دور گروهی تکرار نشه...

سالار لاری در 13/3/1391 | 18:47 گفت:

عالی
عجب قهرمانی کسب کرده این دانمارک