مصائب برگزاری تورنمنت

نویسنده: Farhad Rahbari

وبلاگ من
نویسنده: Farhad Rahbari
از حوالی ۲۰۰۰ عاشق آرسنال شدم و این عشق همچنان پابرجاست
کل بازدید: 215,808 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

مصائب برگزاری تورنمنت

_____________________________________________________________مسابقات ورزشی معمولاً مردان را به خود جلب می کند و منابع فحشا از فرصت استفاده کرده و کالاهای خود را عرضه می کنند.”
 
 به گزارش جام نیوز، به نقل از روزنامه سان چاپ انگلیس؛ درجریان جام جهانی فوتبال سال 2010 در "آفریقای جنوبی"، میزان خود فروشی در "کیپ تاون" به نحو بی سابقه ای افزایش یافت.
با نزدیک شدن بازی های فوتبال "اروپا" در "لهستان" و "اوکراین"، پلیس عملیات خود را بر جلوگیری از فحشا و گسترش بیماری ایدز متمرکز کرده است.

"میکاییل گوستاوسون"، نماینده پارلمان می گوید: "مسابقات ورزشی معمولاً مردان را به خود جلب می کند و منابع فحشا از فرصت استفاده کرده و کالاهای خود را عرضه می کنند.”
گروه پارلمانی موسوم به "زنان اروپا” در یک گردهمایی، فحشا را قبیح شمرده و آن را منبع خشونت و بیماری عنوان کرده اند.

گزارشگر می گوید: "اینگونه حرکات معمولاً در حواشی وقایع ورزشی صورت می گیرد. گزارش هایی که به دنبال بازی های المپیک سال 2004 منتشر شد، حاکی از افزایش ناگهانی بیماری ایدز در کشور میزبان "یونان" می باشد و این نگرانی وجود دارد که این معضل در "لهستان" و "اوکراین" تکرار شود”.

بنظر شما راهکار چیه؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Farhad Rahbari در 14/3/1391 | 21:14 گفت:

نه علی صورتی
به دلیل نابودی نسل پلنگ های صورتی داریم دنبال یه راهی میگردیم تا نسلشون زیاد بشه...!

علی ارشدی در 14/3/1391 | 19:23 گفت:

کلاس تنظیم خانواده است؟

nima در 14/3/1391 | 17:09 گفت:

اااااا،کاندوم هم 3% احتمال انتقال داره!بابا فرهاد زودتر میگفتی،نمیدونستم!!!

ehs در 14/3/1391 | 15:07 گفت:

بي خود نيست ايران هيچ تورنمنت بين المللي رو ميزباني نمي كنه!!!هههههههههههه!!!

Farhad Rahbari در 14/3/1391 | 15:01 گفت:

رضا توپچی @ منظورت از گواه تاریخ سربازهای نازی در زمان اشغال لهستان تو جنگ جهانی دومه؟
چقدر خرج پوستر کردن تا سربازا از این کارا نکنن...

Farhad Rahbari در 14/3/1391 | 12:54 گفت:

رضاشاماخ و علی صادقزاده @ 3% احتمال انتقال وجود داره و راهکار قطعی نیست
داریم از میلیون ها آدم حرف میزنیم!

علی صادقزاده در 14/3/1391 | 12:47 گفت:

نميشه مانع دلخوشيشون شد . اما بهتره بهداشتي عمل كنن و از تنها وسيله ممانعت از انتقال ايدز (كاندوم) هم استفاده كنن .

رضاشاماخ چوک بندر در 14/3/1391 | 12:31 گفت:

مگه تواروپاکاندوم نیست؟

محمد على(اباى) در 14/3/1391 | 10:40 گفت:

جالبه.....

nima در 14/3/1391 | 09:33 گفت:

راه حلی که نداره،فقط شاید حرف آرمان الهیاری درست باشه که اونم غیر ممکنه...
البته شایدم خوب باشه وقتی نتونن جلوشو بگیرن حداقل تو هر خیابون و کوچه وسایل بهداشتی بفروشن!

رضا توپچی در 14/3/1391 | 09:10 گفت:

تشکر...
یه جایی خبری رو دیدم با این موضوع :
"" لهستان و اوکراین برای استقبال از تماشگران یورو برای پلیس های زن فرودگاه آرایشگر و گریمور استخدام کرده""
وقتی دولتشون این کارو میکنه حالا خودتون فکر کنین که مردم عادی به صورت خود جوش چه میکنن
البته به گواه تاریخ: جمعیت نسوان لهستان از دیر باز دستی بر آتش داشته و لژیونر های فراوانی در این زمینه در تمام دنیا دارند...

آرمان الهیاری در 14/3/1391 | 06:09 گفت:

بهداشت رو رعایت کنن؛
از وسایل بهداشتی استفاده کنن(منظور رو خودتون بگیرین)

مهدی افسرده در 14/3/1391 | 02:30 گفت:

فرهنگ سازی کنن

سينا در 14/3/1391 | 01:57 گفت:

نههههههه خيلي جالبه
راهكارم اينه كه به كارشون ادامه بدن از دست من كاري بر نمياد

محمد حسینی در 14/3/1391 | 01:12 گفت:

کالاهای خود

علی ارشدی در 14/3/1391 | 00:45 گفت:

Keivan در 14/3/1391 | 00:41 گفت:

اون تیترت منو کشته...

آرمان الهیاری در 14/3/1391 | 00:36 گفت:

جالبه
خیلی جالبه