my love = Gunners

نویسنده: Farhad Rahbari

وبلاگ من
نویسنده: Farhad Rahbari
از حوالی ۲۰۰۰ عاشق آرسنال شدم و این عشق همچنان پابرجاست
کل بازدید: 214,622 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

my love = Gunners

VIVA ARSENAL 4EVERلیگ برتر انگلیس در چند هفته‌ی
اخیر اشتباهات داوری زیادی را به خود دیده است و بزرگترین این اشتباهات
بدون شک بازی آرسنال - وست‌بروم بود و پنالتی‌ای که به اشتباه برای آرسنال
گرفته شد!


در اینجا نگاهی می‌اندازیم به آمار اشتباهات داوران لیگ جزیره در این فصل

باشگاه بارسلونا در بین تیم‌هایی اروپایی بیشترین مالکیت توپ را در اختیار داشته است و در صدر این جدول قرار دارد.

 


۱. بارسلونا - ۶۸.۶٪


.۲ بایرن مونیخ - ۶۲.۸٪


۳. آرسنال - ۵۹.۸٪


.۴ لیل - ۵۹.۶٪


۵. منچستر سیتی - ۵۹.۱٪


۶. المپیک لیون - ۵۸.۹٪


۷. منچستر یونایتد - ۵۸.۶٪


۸. یوونتوس - ۵۸.۶٪


۹. آث میلان - ۵۸.۲٪


۱۰. لیورپول - ۵۷.۶٪تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مهناز پرتوی در 25/9/1391 | 23:42 گفت:

سلام.مرسی

مهناز پرتوی در 25/9/1391 | 23:40 گفت:

سلام.مرسی

Farhad Rahbari در 24/9/1391 | 13:06 گفت:

علی آقاشاهی@ هفته جاریو گفتم-تازه اونم من نگفتم رسانه ها گندش کردن

علی آقاشاهی در 23/9/1391 | 23:53 گفت:

"بزرگترین این اشتباهات
بدون شک بازی آرسنال - وست‌بروم بود"
????
جدا به نظرت اینطوریه؟
من یو - لیور
من یو - چلسی
من یو - نیوکاسل

این بازی ها رو دیدی؟

good luck

فرزین سلامي در 23/9/1391 | 23:14 گفت:

جالب بودن ..ممنون

میلاد آرشام در 23/9/1391 | 18:44 گفت:

آفرین به probert ده تا بازی هیچ اشتبی

تنکس 4 پست!!!

امیر صفای نیکو در 23/9/1391 | 17:37 گفت:

به این میگن اطلاعات مفید.کارت خوب بود مرسی

Ashkan در 23/9/1391 | 17:29 گفت:

Clattenburg cheghad ride.

ehsan zoola در 23/9/1391 | 16:36 گفت:

داورای انگلیسی کلا جالبن .. .بعضی وقتا اینقد وقفه میندازن ت وبازی ک حوصله ادم سر میره خیلیم با بازیکنان حرف میزنن ...

من کلا دل خوشی از هیچکدومشون ندارم ... خدایی اکثرا برا من یو سوت میزنن از اون وب گرفته تا کلاتنبرگ

حمید pires در 23/9/1391 | 16:16 گفت:

مرسی فرهاد جون.
داوری در انگلیس واقعا شرایط جسمی بالایی میطلبه قضاوت داورای انگلیسی تو بازیهای خارج لیگ همیشه خوب بوده غیر از چند مورد که افتضاح شده اما تو لیگ داخلی بعضی اوقات مقرضانه بنظر میاد و واقعا بوداره.
مالکیت توپ جیزیه که سالهای قبل از این بهتر هم بودیم ولی اینکه از این حفظ توپ نتیجه نگیری خوب کار ما نیست باید این آمار بررسی بشه . دو تیم اول با استفاده از این حفظ توپ با اختلاف صدر نشینن .

Farhad Rahbari در 23/9/1391 | 15:48 گفت:

من موندم یه اشتباه داوری چرا واسه آرسنال انقدر BOLD میشه ولی واسه سایر تیمها...!

رتبه لیل تمامی معادلات فوتبالی اروپارو به هم ریخته!

jafar در 23/9/1391 | 15:47 گفت:

از اطلاعاتی که دادی ممنونم