فن پرسی :" برای بازی کردن در رئال هیجان زده ام "

نویسنده: جواد تی تی

وبلاگ من
نویسنده: جواد تی تی
.
کل بازدید: 8,887 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

فن پرسی :" برای بازی کردن در رئال هیجان زده ام "
آرسنال فعلا حاضر نیست فن پرسی را به کمتر از 40 میلیون بفروشد


مرجع خبري رئال مادريد : رابین فن پرسی ،
صبحانه را روز سه شنبه در مرکز تمرین شنلی سرو کرد . بازیکن هلندی از خبر
تمایل رئال به خریدنش خوشحال به نظر می رسید .

فن
پرسی ، به مارکا گفت که از احتمال حضور در رئال خرسند است . اما می داند
که آرسنال اجازه رفتنش را نمی دهد . :" خوشحالم که می دانم باشگاه مهمی
نظیر رئال مادرید مرا می خواهد . بی تردید برای بازی در آن جا هیجان زده
هستم ."

او که هشت سال در تیم
لندنی بازی کرده گفت :" فکر نمی کنم که آرسنال راضی به معامله شود " ونگر ،
که تمامی قدرت را در باشگاه لندنی در اختیار دارد ، بعید است که اجازه
رفتن او را بدهد . بازیکنی که در این فصل با زدن بیست و دو گل ، آقای گل
تیمش بوده است .
آرسنال فعلا حاضر نیست فن پرسی را به کمتر از 40 میلیون بفروشد


با این که آرسنال می داند که در صورتی که
فن پرسی را نفروشد ، با توجه به این که بازیکن هلندی قراردادش را تمدید
نکرده باید او را رایگان از دست بدهد ، فعلا برنامه ای برای فروختنش ندارند

ونگر می داند که پس از رفتن
سسک ، فن پرسی تبدیل به مهمترین بازیکن آرسنال شده است . بازیکن هلندی در
این فصل بیست و دو گل زده تا هم آقای گل لیگ انگلیس باشد و با رونالدو و
مسی ، برای عنوان کفش طلا رقابت کند .

آرسنال
می داند که قیمت بازار فن پرسی ، چیزی در حدود چهل میلیون یوروست . به
همین علت ، در حال حاضر باشگاه لندنی حاضر به مذاکره نیست . هر چند که اگر
در تابستان ، فن پرسی تمدید نکند آرسنال چاره ای به جز فروش ستاره بیست و
هشت ساله خود با قیمتی پائین تر نخواهد داشت .تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

mohsen در 22/11/1390 | 22:08 گفت:

نهایتا فصل بعد تو آرسنال باشه .. بعد از اون میره اگه تیم جام نگیره .
مگه همین اسطورمون هانری نبود ؟ فابرگاس نبود ؟

حمید فرازی در 22/11/1390 | 15:54 گفت:

رضا جان مشکل ایم سالای ما عدم حفظ ستاره هامون بوده.درسته که کوکوئلین بازی قبل خوب بود ولی اون یه هافبک دفاعیه و در پست دفاع راست هم راحت نیست و نمیشه زیاد روش حساب کرد.یناریس هم که شرایطش شبیه کوکوئلین هست و هنوز خیلی جوونه.به نظر من حفظ سانیا خیلی بهتره چون به جز یووه که فصل پیش بهش پیشنهاد داد مشتری جدی نداشت و در ضمن رقم یووه بالا هم نبود

farhad bj در 22/11/1390 | 15:33 گفت:

chert kho0desh to0 facebook takzib kardeeeeeee

masoud mahmudpur در 22/11/1390 | 11:20 گفت:

دروغه!

رضا عالم در 22/11/1390 | 01:58 گفت:

حمید خان، حق با توئه، اما سن سانیا کم کم داره به 30 نزدیک میشه و ضمنا با این مصدومیتی هم که داشت، بعیده دیگه اون بازیکن قبلی بشه !
ضمنا لازم نیست کسی را بخریم، این یناری و جنکینسون به اندازه ی کافی خوب هستن که جای سانیا را پر کنن و نبودنش احساس نشه !
من میگیم امسال بفروشیمش، بهتر از اینه که 1 سال به قراردادش بمونه و ازمون مرده خر کنن، بعد مجبور شیممفت ردش کنیم بره و برای جبران 20 میلیون سود سالانه،مثلا جک ویلشیر از تیم بره !!!

♥Arsenal♥ در 22/11/1390 | 01:10 گفت:

آرسنال در حال حاضر برای ون پرسی بهترین جاست....بعد آرسنال میتونه تو منیوتد موفق باشه....

سعيد غلامي در 22/11/1390 | 00:49 گفت:

عمرا رابين جايي نميره

مرتضی هادیان در 22/11/1390 | 00:42 گفت:

فن پرسی تو توییرش گفته
اینا حرفای من نیست،و اصلأ با مارکا مصاحبه نکردم.از روزتون لذت ببرید.

حمید فرازی در 22/11/1390 | 00:40 گفت:

یه نصیحت بهتون میکنم.از روزنامه ها فقط اخبار مصدومینو باور کنید.شاید برخی از اخبارشون درست باشه ولی اکثرا شایعه هست.مگه همین روزنامه ها هازاردو تا تست پزشکی آرسنالم نکشوندن؟ در حالی که شایعه ای بیش نبود.البته امیدوارم این خبرم دروغ باشه.رضا جان الان سانیا رو رد کردیم کیو بگیریم؟ سانیا در حالحاضر از دفاع راستای خوب لیگ برتره ونمیشه به این راحتی جایگزینشو پیدا کرد

اميرحسين اباذري در 22/11/1390 | 00:39 گفت:

كدوم خبر ماركا درست بوده كه اين دوميش باشه

رضا عالم در 22/11/1390 | 00:26 گفت:

من همچنان معتقدم تابستون باید ون پرسی و سانیا را بدیم برن و در عوض یه مهاجم جوون با تجربه بگیریم !!!
مثلا رابین را به رئال بفروشیم و بعد اگه شد نیمار، را بخریم. اگه هم رئال خریدش، بنزما یا هیگوواین یا هردوشون را از رئال بگیریم !!!

سیدعلی موسوی امامزاده در 22/11/1390 | 00:18 گفت:

عمرا".
همه که سسک نیستن!!!!
رابین با آرسنال نفس میکشه!!!
اگه کمی-فقط کمی- عاقل باشه به نصیحتای فوتبالیست تمام عیار و سرد و گرم چشیده ای چون " مارکو فن باستن" گوش میده : " در تیمت بمان، برای همیشه!!!!!!! "

علی ارشدی در 22/11/1390 | 00:08 گفت:

آره سجاد فریزر بوده(فری+زر=حرف مفت) شما به دل نگیر

سید سجاد حسینی در 22/11/1390 | 00:03 گفت:

نظرات رئالي ها خیلی جالبه. می گن بنزما و هیگواین بهتر از rvp هستند!!!!!!!!!!!

جواد تی تی در 22/11/1390 | 00:00 گفت:

فکر می کنم معتبر باشه ( مارکا ) به هر صورت تعریف و تمجید از باشگاه های دیگه طبیعیه و چیز عجیبی نیست و هر بازیکنی این کاررو می کنه
اما این رئالی ها یه خورده اب و تابش رو زیاد می کنن !

علی ارشدی در 21/11/1390 | 23:56 گفت:

معتبره؟ من اینطور فکر نمی کنم

مهدی افسرده در 21/11/1390 | 23:51 گفت:

غیرت دیگه مرده!!!!!!!!