مقایسه ای بین 4 مربی برتر دنیا

نویسنده: جواد تی تی

وبلاگ من
نویسنده: جواد تی تی
.
کل بازدید: 9,611 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

مقایسه ای بین 4 مربی برتر دنیا

این یک مقایسه ساده بین 4 مربی برتر دنیاست و به دنبال زیر سوال بردن ارزش های مربیان نیستیمشاید بهترین متر مناسب برای سنجش توانایی های مربیان نتایجشون باشه


1-گواردیولا و مورینیو بهتر از فرگوسن هستن به این خاطر که فرگوسن در 25 سال دو بار
قهرمان اروپا شده ولی گواردیولا در 3 سال و مورینیو در 7 سال دو بار قهرمان شدن و
این یعنی این دو مربی 20 سال دیگه میتونن نفری 6-7 بار قهرمان بشن که در اون صورت
دیگه ب
ا یکی مثل فرگوسن حتی مقایسه هم نمیشن . مهره و ریخت و پاش و خرید  ستاره ها هم تماما بهانه هست  چرا که همین سیاستی که بارسا و رئال و اینترو چلسی دارن همین رو هم منچستر داره واتفاقا ثروتمندترین باشگاه دنیا هم هستن و در مواقع  بحرانی تیم رو با چند خرید بزرگ تقویت  می کنن و ابن طبیعیه . فرگوسن در این 25 سال عملا مالک منچستر شده و دستش برای خرید بازه و میتونه تیمی ببنده که هرسال قهرمان اروپا بشه پس چرا این کارو نمیکنه در حقیقت می کنه ولی توانش بیش از این نیست(جلو مورینیو و گواردیولا حرفی واسه گفتن نداره ) دیگه همه میدونن مربی ای جاه طلب تر از  فرگوسن نداریم .

2-در مورد مقایسه ونگر وفرگوسن هم هیچ کس نگفت ونگر مربی بزرگی نیست یا تیمش بهترین فوتبالو ارائه نمی کنه اما جدا از نتایج این دو  مربی که خود گویای همه چیز هست ونگر با یک سری تفکرات و نداشتن جاه طلبی خودش و تیمش رو از عناوین زیادی محروم کرده و بحث ما هم همینه که ونگر و آرسنال به مراتب شایسته بیش از این ها هستن تا الان باید حداقل یک بار قهرمان اروپا شده باشیم .بعد
از 2006 شرایط مهیا شده بود اما به یک باره تیم نزول کرد حالا هم که دیگه بدهی ها
تموم شده و دیگه بهانه ای نیست این گوی و این میدان ونگر یک تیم در اندازه قهرمانی
انگلستان ببنده ما بیشتر از بقیه خوشحال میشیم .