یک اطلاع رسانی

نویسنده: محمدرضا

وبلاگ من
نویسنده: محمدرضا
تمام زندگیم آرسناله !!! و هیچ وقت نمیتونم به تیمی به غیر از آرسنال فکر کنم
کل بازدید: 6,972 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

یک اطلاع رسانی

سلام به همه دوستان آرسنالی ! من یه 1 ماهی میشه که عضو شدم ولی نمیتونستم که بیام تو سایت  ( بنا به دلایلی) و این اولین بلاگ من هست ! فقط خواستم که اطلاع داده باشم !!!!!!!!


 سلام به همه دوستان آرسنالی ! من یه 1 ماهی میشه که عضو شدم ولی نمیتونستم که بیام تو سایت  ( بنا به دلایلی) و این اولین بلاگ من هست ! فقط خواستم که اطلاع داده باشم ! به امید پیروزی های بیشتر برای توپچی های لندنی !!!!!! 
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

(Hooman sam (Dark metal در 22/12/1390 | 18:57 گفت:

wellcome
آواتارت عالیه رفیق...عاشقشم..

reza در 22/12/1390 | 18:26 گفت:

خش ویامدی !

دانیال در 22/12/1390 | 18:18 گفت:

خوش اومدی gunner

مریم تجدد در 22/12/1390 | 16:02 گفت:

سلام .خوش اومدین .ایشاا... تا ابد ارسنالی باشین

sina در 22/12/1390 | 13:41 گفت:

خوش اومدی جیگر !
هر کی هم میخوای دوست داشته باش ... ولی خدایی منم با محسن موافقم... یه مدت اسم فابرگاس میخوره به گوشم موی تنم سیخ میشه ... یه جوری میشم !!!
:|

یونس در 22/12/1390 | 13:38 گفت:

امیدوارم میزان فعالیتت رو افزایش بدی.

علی ارشدی در 22/12/1390 | 13:19 گفت:

خیلی هم خوب! بسیار خوش اومدی انشالله که بتونی فعالیت مفیدی داشته باشی و از حضور در این جمع صمیمی لذت ببری

JUGGLER 98 در 22/12/1390 | 13:08 گفت:

فقط چی محسن اقا چه عیبی داره به نظر من تو این دهه فابرگاس جزو تاثیر گذار ترین وبهترینها بوده

Gunner در 22/12/1390 | 13:04 گفت:

البته به من ربطي نداره فقط ...

Gunner در 22/12/1390 | 13:03 گفت:

خوش اومدي از من ميشنوي قسمتي كه نوشتي از سوسك خوشت مياد رو حذف كن

حمید فرازی در 22/12/1390 | 13:03 گفت:

خوش اومدی توپچی

مهدی افسرده در 22/12/1390 | 12:20 گفت:

سلام اخوی!!!

JUGGLER 98 در 22/12/1390 | 12:13 گفت:

امیدوارم بتونی وبلاگ های مفیدی بذاری که همه استفاده کنند
تبریک میگم