مصدومیت

نویسنده: محمدرضا

وبلاگ من
نویسنده: محمدرضا
تمام زندگیم آرسناله !!! و هیچ وقت نمیتونم به تیمی به غیر از آرسنال فکر کنم
کل بازدید: 6,967 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

مصدومیت

در جریان بازی آرسنال و چلسی دیدید که ولکات به دلیل مصدومیت از زمین مسابقه به بیرون رفت و ژروینیو به جاش به بازی اومدحالا ولکات از ناحیه همسترینگ دچار مصدومیت شده و حداقل 21 روز دور از میادین فوتبال هست و ممکن هست که به بازی آخر آرسنال برسه و بعد از اون هم میتونه تو جام ملت ها انگلیس رو همراهی کنه !!! حالا به نظر شما با نبود آرتتا و ولکات که دو بازیکن اصلی تیم بودند برامون تو این سه بازی مهم مشکل ساز نمیشه!!! در حالیکه ژروینیو اصلا اون ژروینیو قبل از جام ملتها نیست و رمزی هم به اندازه ی آرتتا موثر نیست !!! نظر من اینه که تا وقتی آرسن هست هیچ غمی نیست !!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

دانیال در 4/2/1391 | 09:02 گفت:

بهترین موقعیت برای چمبو

soroosh در 3/2/1391 | 21:46 گفت:

بابا والکات که تعطیل بود
حداقل بازی به چمبرلین میرسه و ژروینیو هم ایشالا مثل اوایل فصل اش بشه

پويان در 3/2/1391 | 19:59 گفت:

سعيد توپچي سر هر چي كه بخواي شرط ميبندم باهات ارسنال سوم ميشه
چقدر نا اميدي!
رابين هم اقاي گله
ارسناك و فقط ارسنال و عشقه

پويان در 3/2/1391 | 19:57 گفت:

نظر من اينه كه تا وقتي ارسن هست غمي نيست
اي ول
نظرتو عشقه

(Hooman sam (Dark metal در 3/2/1391 | 19:11 گفت:

unlike \\m// unlike

(Hooman sam (Dark metal در 3/2/1391 | 19:09 گفت:

پ ن پ !!

آرمان الهیاری در 3/2/1391 | 17:32 گفت:

اختلاف گل وین رونی و رابین شد 1 گل

آرمان الهیاری در 3/2/1391 | 17:28 گفت:

وین رونی 1 گل زده؛به نظر من تا آخر فصل آقای گل میشه

ehs در 3/2/1391 | 16:03 گفت:

به نظرم ديابي بهتر از رمسيه!رمسي رو مي تونه به عنوان ذخيره بياره تو،والكات هم به همراه رابين يه چند هفته اي بود كه خوب نبود!به نظرم اگه به جروينهو بازي بده خيلي زود به حالت قبلش بر مي گرده
مرسي محمد رضا جان!ونگر يه كاريش مي كنه ديگه!!(مثل هميشه!)

محمد على(اباى) در 3/2/1391 | 15:22 گفت:

hch ghami nis bazikonaye jaygoZin khoob midoonan k team dar che marhalei has ba gheyrat bazi mikonano hamechi hamoontor k mikhastim pish mire

مریم تجدد در 3/2/1391 | 15:03 گفت:

وای خیلی بد شد .همیشه تو بدترین موقع مصدوم میدیم .هرچند ما میتوااااااااانیم

توپچی جنوب در 3/2/1391 | 13:21 گفت:

خلی بد موقعی ولکات و ارتتا رو از دست دادیم ولی رئیس همیشه یه راه حل خوب تو استینش داره میگی نه ببین چیکار میکنه بازی های بعدی...........

abolfazl در 3/2/1391 | 13:07 گفت:

saaid lotfan naro roo asabe man dobare.asan zede teame in bashar
arsene kabir ro ham maskhare nakon .....

سعيد توپچي در 3/2/1391 | 12:33 گفت:

تا وقتی آرسن هست هیچ غمی نیست !!!
----------------------------------------
نکنه ونپرسي بايد رو پاس گلهاي آرسن حساب کنه؟ ; )
فصل براي ما تموم شده است! بايد رو قهرماني سال ديگه و ليگ قهرمانان سال بعدش حساب کنيم

سید امین هاشمی در 3/2/1391 | 12:20 گفت:

محمد رضا جان نظر من هم نظر خودته داداش،به خصوص 2خط آخرش

مجتبی هانری در 3/2/1391 | 11:55 گفت:

ما همیشو مصدوم زیاد می دیم نبود مشکل ازچیه؟
الان فصل داره تمام میشه وبه نظرم اگه اتفاق خاصی نیوفته ما سومیم!!!
باید ببین رییس برای جایگزین والکات چه فکری میکنه

abolfazl در 3/2/1391 | 11:54 گفت:

in arsene we trust

مهناز پرتوی در 3/2/1391 | 11:52 گفت:

نظر منم اینکه بدبخت شدیم رفت. فانپرسی تک و تنها بدون یه هافبک بازی ساز چیکار میخاد بکنه؟؟؟همیشه باید یه چیزی باشه واسه حال گیری...