یه سوال ؟؟

نویسنده: محمدرضا

وبلاگ من
نویسنده: محمدرضا
تمام زندگیم آرسناله !!! و هیچ وقت نمیتونم به تیمی به غیر از آرسنال فکر کنم
کل بازدید: 6,969 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

یه سوال ؟؟

سلام به دوستای آرسنالی !!می خواستم یه سوال بپرسم که خرید ام ویلا قطعی هست یا نه ؟؟ آخه تو همین جا زده بود که آرسنال به توافق رسید با مبلغ 17 میلیون !! تو گل زده بود احتمال پیوستن ام ویلا به آرسنال !! ولی بعضی از دوستان تو نظراتی که قبلا نوشتن خیلی ناراحت بودن و میگفتن که ام ویلا نمیاد و از این حرفها !!! حالا می خوام که شما به من یا هر کسی که مثل من گیج شده بگید کدوم حقیقت داره ! دمتون گرم
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی قاسمی در 24/2/1391 | 13:00 گفت:

به نظر من نیازی به خیرد بازیکن در این پست با این قابلیت ها نیست . هر چند ونگر خودش بهتر از همه تیم رو میشناشه

Vishka در 24/2/1391 | 10:48 گفت:

اینجور که آرسنال پول خرج میکنه خب اینتر مسلما براش بهتره

hamed در 24/2/1391 | 10:15 گفت:

من هم اطلاعی ندارم...

reza در 24/2/1391 | 00:34 گفت:

الله اعلم
در کل زمان همه چیز رو نمایان میکند

رضا توپچی در 23/2/1391 | 22:14 گفت:

شایعه شده،امشب مهمان یه برنامه زنده است و قراره درمورد همین موضوع ازش سوال بشه(البته شاید کلا" رفتنش به این برنامه هم دروغ باشه)

masoud mahmudpur در 23/2/1391 | 21:21 گفت:

یه هفته دیگه معلوم میشه

فرهاد در 23/2/1391 | 20:58 گفت:

ما به بهتر از این احتیاج داریم

محمد على(اباى) در 23/2/1391 | 20:41 گفت:

nanam barar jan(gilaki)

سید محمد رضا در 23/2/1391 | 20:39 گفت:

همه چسز بعد بازی فردا مشخص میشه

(Hooman sam (Dark metal در 23/2/1391 | 20:33 گفت:

منم شنیدم به آرسنال نزدیکتره اما اگه بخوایم خسیس بازی در بیاریم اینتر میخوردش !!!!

like \\m// like

مصطفی کاظمی در 23/2/1391 | 20:08 گفت:

قطعی نیست ولی به آرسنال نزدیکتره.

Mohammad dorzaman در 23/2/1391 | 19:59 گفت:

ما هم مثل شما، ولي فك نكنم اومده باشه