عکس های سهام داران آرسنال

نویسنده: محمدرضا

وبلاگ من
نویسنده: محمدرضا
تمام زندگیم آرسناله !!! و هیچ وقت نمیتونم به تیمی به غیر از آرسنال فکر کنم
کل بازدید: 6,883 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

عکس های سهام داران آرسنال

سلام به دوستان آرسنالی . میدونم از دست این مدیران خیلی خیلی عصبانی هستین به خاطر پول خرج نکردنشون ولی گفتم عکساشونو بذارم که اگه تا حالا چهرشونو ندیدید , ببینین !!! عکس ها به ترتیب از بیشترین سهامدار تا کمترین سهامدار هست !! جالبه که بدونید 2,3 نفر اول برای خودشون یه پا آبراموویچ هستن !! امیدوارم ناراحتتون نکرده باشم.1-stan kroenke با 66.76 درصد
2-به طور مشترک برای alisher usmanov و farhad moshiri با 29.63 درصد
3-peter hill-wood با 0.8 درصد
4-sir chips keswick با 0.3 درصد
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Bijan در 13/3/1391 | 00:13 گفت:

اگه تیم دست عثمانوف بود اون وقت آبراموویچ و الفهیم باید میومدن از لیگ ایران بازیکن میخریدن !!!
اونوقت دیگه برای نیمکت تیم میرفتیم دنبال بازکنایی مثل آزارد و کاگاوا و...

یعنی به معنای واقعی کلمه خر مایه هستا.

nima در 12/3/1391 | 12:53 گفت:

من چقد از این کرونکه بدم میاد!
حاضرم بمب ببندم به خودم برم پیشش خودمو بترکونم ولی آرسنال یه دو تا خرید خوب بکنه!!!

محمدرضا در 12/3/1391 | 02:19 گفت:

بچه ها اگه اشتباهی هست به بزرگیه خودتون ببخشین !!!! من تا جایی که تونستم اطلاعات جمع کردم !!! شرمنده اگه اشتباهی هست

ehs در 12/3/1391 | 01:38 گفت:

فرهاد مشيري يه چيزي تو مايه هاي مشاوره براي عثمانف نه اينكه با هم سهم خريده باشن!!
اتفاقا عثمانف خيلي هم دوست داره واسه باشگاه خرج كنه ولي نمي گذارن!ونگر هم باهاش مخالفه!!
كرونكه ولي يه پول پرست عوضيه!!

(Hooman sam (Dark metal در 12/3/1391 | 00:36 گفت:

مرسی...

------------
مهدی جون آره ایرانی الاصل هستش ....
ولی فک نکنم سهام دار باشه ، من شنیدم مشاور عثمانوفه ....

like like

M o o r I در 12/3/1391 | 00:12 گفت:

ای کارد بخوره تو اون شکمت . با اون قیافش

احسان در 11/3/1391 | 23:55 گفت:

ای تو روحشون

فک کنم درصد سهامشون رو اشتباه نوشتی اخرین خبری که من داشته کرونکه 49 درصد داشت و کرونکنه نزدیک 30 درصد :-؟؟

فرهاد مشیری هم ایرانی الاصل هست

مهدی افسرده در 11/3/1391 | 23:50 گفت:

farhad moshiri ایرانیه؟؟؟

علی ارشدی در 11/3/1391 | 23:48 گفت:

رضا توپچی@ بله! سیاست باشگاه آرسنال اینه که فقط از محل در آمد های باشگاه خرج کنه!

خودمون زودتر از موعد فیر پلی مالی رو داریم اجرا می کنیم

مهدی افسرده در 11/3/1391 | 23:45 گفت:

farhad moshiri ایرانیه؟؟؟

رضا توپچی در 11/3/1391 | 23:24 گفت:

تشکر...
علی واقعا"؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

علی ارشدی در 11/3/1391 | 22:23 گفت:

بحث پول دادن اینا بدبختا نیست!!!!!!

آرسنال کلا ورود سرمایه از محلی خارج از درآمد باشگاه رو ممنوع کرده! بنده های خدا نمی تونن پولی بدن به باشگاه

سید محمد رضا در 11/3/1391 | 21:59 گفت:

هدایتی بیش تر از این ها پول خرج فوتبال میکنه!!!!!!!!! : دی

soroosh در 11/3/1391 | 21:58 گفت:

یه فحش آبدار واسه همشون کنار گذاشتم
پست فطرت های پول پرست

محمد اصغری در 11/3/1391 | 21:43 گفت:

تو روح همشون
خودشون هم می دونن که گدا صفتن یا نه؟

mohammad ali در 11/3/1391 | 21:07 گفت:

ina pool nemidan ?