بازی های تدارکاتی

نویسنده: محمد عرفان مرادی

وبلاگ من
نویسنده: محمد عرفان مرادی
از 6 سالگی طرفدار آرسنال هستم و می مونم
کل بازدید: 8,863 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

بازی های تدارکاتی

بازی با ساوتهمتون و رنجرزGetty Images

سایت گل- باشگاه آرسنال برنامه چند دیدار تدارکاتی پیش فصل علاوه بر تورهای آسیا و آفریقا را اعلام کرد.

توپچی ها قرار است در جام یادبود مارکوس لیبر، رئیس سابق باشگاه ساوتهمپتون، که در ورزشگاه سنت مری، ورزشگاه اختصاصی این باشگاه برگزار خواهد شد، شرکت کنند.

لیبر در سال 2009 مانع از ورشکستگی باشگاه شد و ساوتهمپتون را در رقابت های دسته اول نگه داشت. او در سال 2010 بر اثر حمله قلبی درگذشت و نتوانست شاهد صعود تیمش به رقابت های لیگ برتر باشد.

در این رقابت های خیریه تیم گلاسکو رنجرز، نایب قهرمانی لیگ اسکاتلند هم حضور خواهد داشت.

همچنین آرسنال یک دیدار دوستانه با تیم استیونج خواهد داشت که قرار است تیم جوانان باشگاه در این دیدار حضور پیدا کند.

EPL-Arsenal v Norwich City, Robin van Persie

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

M o o r I در 13/3/1391 | 21:12 گفت:

مرسی داش . خوب بود

علی ارشدی در 13/3/1391 | 20:08 گفت:

فرهاد درست میگه امسال جام امارات نداریم

فرهاد در 13/3/1391 | 19:42 گفت:

جام امارات امسال خوشبختانه بدلیل المپیک برگزار نمیشه یادمون نره که همین جام امارات جکی رو از ما گرفت

محمد على(اباى) در 13/3/1391 | 19:21 گفت:

امیدوارم گرفتن این جام استارتی باشه واسه گرفتن جام های دیگه در فصل بعد...
مرسی داش

nima در 13/3/1391 | 18:38 گفت:

مرسی!ولی همچین جام جالبی هم نیست!!

ehs در 13/3/1391 | 18:37 گفت:

مرسي عالي بود
اقا كسي مي دونه جام امارات امسال چه تيمهايي شركت مي كنن؟

سید محمد رضا در 13/3/1391 | 17:59 گفت:

خیلی خوب بود ،ممنون

Keivan در 13/3/1391 | 17:47 گفت:

عــــــــــــــــالـــــــــــــــــــی...
یه پست خوب و خبری آفرین...

Farhad Rahbari در 13/3/1391 | 17:41 گفت:

مرسی
به این میگن یه پست خبری خوب و به درد بخور
دمت گرم