هنوز فرصت داریم

نویسنده: محمد عرفان مرادی

وبلاگ من
نویسنده: محمد عرفان مرادی
از 6 سالگی طرفدار آرسنال هستم و می مونم
کل بازدید: 8,462 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

هنوز فرصت داریم

فاصلمون با چلسی 5 امتیازه


در این که آرسنال امروز تحقیر شد هیچ شکی نیست ، از این که رتبه دهمی اصلا قابل قبول نیست هم هیچ تردیدی وجود نداره، اما ما از اول فصلم میدونستیم تیممون قهرمان بشو نیست پس باید ببینیم الآن چقدر فاصله با همون رده های سوم چهارم خودمون داریم. فقط 5 امتیاز
تا الآن که تو اروپا اومدیم بالا و جام حذفی و اتحادیه رو هم داریم پس باید تا آخر طرفدار حمایت کنیم
البته خدا لعنت کنه کسایی رو این شرایط مالی رو برای باشگاه در نظر گرفتن ، استادیوم مدرن به چه دردمون خورد ؟الآن چلسی تو استادیم 100 سالش بازی می کنه اتفاق عجیبیه؟
ولی اگه دقت کرده باشین امروز شزنی خیلی خوب کار کرد پس برای این که دل خودمونو خوش کنیم از این اتفاق خوشحال باشین

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamid saadi در 13/9/1391 | 19:18 گفت:

واقعا ساده ایی که فکر میکنی این سیاست مدیرانه.
این تنها جمله ایه که میتونم بهت بگم.همین

ali jamshidi در 13/9/1391 | 07:57 گفت:

حميد خان اين سيايت مديران باشگاه هست. اصلاً به فرض كه ونگر بره اينا كه پول برا خريد بازيكن نمي دن شما فكر مي كني ميرن گاسهيدنيگ رو ميارن يا مورينيو رو؟؟؟ يه مربي در حد رمزي و جرور ميارن ديگه كلاً به فنا ميريم. همين چند جرقه اي كه ونگر با افكار فوتباليش وارد مي كنه هم ديگه نداريم. كجائي ديويد دين كه يادت بخير

hamid saadi در 12/9/1391 | 19:48 گفت:

و اینم توجیه قشنگه ونگر برای تیمی که ادعا میکنه این تیم جز بزرگترین تیمهای دنیاست و با همه تیم ها میتونه رقابت کنه.
بهتر بود که کار را 0-0 تمام می کردیم اما در نهایت برای به دست آوردن 0-0 به اندازه کافی محتاط نبودیم.
تو رو به قرآن این حرفو یا مشابه این حرفو از زبون فرگوسن شنیدید یا اون مورینیو.
پس فرقشون با این ونگره احمق چیه.اونا جاه طلبن. اونا جام میخوان ولی ونگر چی میخواد من که نمیدونم دیگه قاطی کردم.
میگه جام میخوام اونم همشون رو ولی عملکردش دقیقا برعکسه حرفاشه

hamid saadi در 12/9/1391 | 19:36 گفت:

آقا ali jamshidi: دقیقا همینه. هیچ مربی حاضر نمیشه با اینا کار کنه. برای همینه که اگه ونگر بره وضع تیم فرق میکنه و اون روئسای احمق کسیو ندارن که پیشتش قایم شن.بابا چرا قبول نمیکنید که این سیاسته ونگره نه اون احمقها.همه کاره تیم ونگره نه اون .......ها.اون...........ها از ونگر حساب میبرن.
قبول کنید وگرنه به شما هم چندتا .......... حواله میکنم ها

حمید pires در 12/9/1391 | 17:21 گفت:

یکم دیگه فشار هوادارا بیشتر بشه حدااقل حسنی که داره تو جام اتحادیه ترکیب قویتر میشه و اگه اتفاق خاصی نیفته فینال به لیدز میخوریم.

Ashkan در 12/9/1391 | 16:50 گفت:

avarin

parsa در 12/9/1391 | 14:46 گفت:

دیگه نمیتونم ونگر رو تحمل کنم
نه تیم خوب بازی میکنه نه خوب نتیجه میگیره
درضمن ما طرفدار آرسنالیم نه ونگر
جز حرص خوردن کار دیگه ای نمیتونم بکنم
باید تاآخر فصل به ونگر وقت بدیم ولی اگه جواب نداد دیگه....
چه مسخره بازیه آخه من دارم بعد باخت خون خودم رو میخورم
این میاد بعد بازی چرت وپرت میگه

فکرکردی ما هم بازی های بعدی رو میبریم بعد اوناهم میبازن
تازه چه ربطی به چلسی داره

ali jamshidi در 12/9/1391 | 13:20 گفت:

دوستان يه مطلبي بگم. ما تيم مون با مربي بزرگي مثل ونگر كه با ليگ انگليس و شرايطش آشنائي داره اينه. اگه ونگرم بره كه ديگه هيچي كدوم مربي حاضره با جنكينسون كار كنه؟ با رمزي اسكيلاچي و شاماخ و جورو و ..... پس ما حداقل امتيازي كه داريم رو نبايد از دست بديم. سياست كلي باشگاه بايد عوض شه.
در ضمن اينكه آرسنالي كه واقعاً بازيكن هاش هيچ جاه طلبي ندارن مديرانش هيچ برنامه اي براي كسب جام ندارن جنگندگي تو تيم نيست واقعاً به دور از انصافه كه ما قهرمان بشيم. فوتبال اونم توانگليس اينقدر كشكي نيست كه يه تيم بدون هافبك دفاعي بون تعصب بياد قهرمان بشه. آرسنال زماني تعصب در تيم داشت كه بازيكن هاي رو تو تركيب داشت كه 10 سال شابقه بازي تو باشگاه داشتن. اما الان چي؟؟؟ همه 1 2 3 نهايت 5 ساله سابقه دارن.
در كل حق ما قهرماني نيست اگه بخوايم واقع بين باشيم. ما نه ابزارش رو داريم نه افكارشو

ali jamshidi در 12/9/1391 | 13:14 گفت:

موافقم با حرفات

hamid saadi در 12/9/1391 | 13:04 گفت:

چرا خودتو به خریت میزنی.رتبه ما با چلسی چه اهمیتی داره. رتبه رو با صدر نگاه کن.
اصلا رتبه رو بیخیال بازیهای تیم رو با بازیه منچستر مقایسه کن.
آخر فصل بشین شادیتو برای پنجمی بکن

علی قاسمی در 12/9/1391 | 10:31 گفت:

داداش اینا ارزش ندارن براشون وقت بذاریم و روی تیم ارزش بذاریم ...

این تیم با این شرایط بهتره همین دهم بمونه تا هیمن یه افتخار حضور مداوم تو لیگ قهرمانان که دستشون گرفتن رو هم ازشون بگیریم ... من به جای هوادارا بودم اصلا ورزشگاه نمیرفتم تا باشگاه ضرر کنه و بفهمه هوادارا مهمترین بخش باشگاه اند

باید فاتحه این تیم رو بخِـــــــــــــــــــــــــــــــونیم داداش

محمد يزداني در 12/9/1391 | 08:28 گفت:

عزیز جان ورزشگاه بهانه هستش بایرن مگه چند سال زودتر از آرسنال ورزشگاه ساخت بلافاصله خودشونو جمع کردن و همیشه یکه تازی کردن تو لیگشون.
اینا برای اینکه درآمد بیشتری کسب کنن اینو بهانه قرار دادن.عثمانف وقتی اعتراض میکنه مطمئن باش یه چیزی میدونه که به خریدای اینا گیر میده حداقل از من که اینجا نشستم و سیاست باشگاهو از زبان نه چندان روراست ونگر میشنوم بهتر میدونه.

masoud mahmudpur در 12/9/1391 | 03:31 گفت:

من چقدر احمق بودم اول فصل به دوستام میگفتم بدون ونپرسی امسال قهرمان میشیم

محمد مهدی در 12/9/1391 | 00:35 گفت:

یه پشه اعصابمو خورد کرد. کشتمش. حالا دارم واسش کری میخونم که ما قهرمانیم.

ترجیح میدم دلم به این خوش باشه

ehsan zoola در 12/9/1391 | 00:24 گفت:

خدا عاقبتمون رو ختم به خیر کنه همه بگین امــــــــــــــین !!!!!!!!!!!!

ramin در 11/9/1391 | 23:44 گفت:

سلام به همگی به خدا از دس این ونگر و .... دیونه شدم تا بازیکن نخریم همین وضعه این بازیکنا به گرد پای برکمب و رایت و پیرس نمیرسن اینا کیت دیگه

maryam در 11/9/1391 | 23:37 گفت:

البته با ونگر ها! بی ونگر آخر فصل همون دهمیم!!

maryam در 11/9/1391 | 23:37 گفت:

آقا جان داستان همینه، باز یا سومیم یا چهارم خیالتون تخت.
به این جامام امیدی نیست واقعا.

hesam در 11/9/1391 | 23:28 گفت:

ما سال پیش فاصله 10 امتیازی با تاتنهام رو کم کردیم....ولی با 6 یا 7 برد پیاپی....تا الان حداکثر 2 تا پشت سر هم بردیم....خدا رحم کنه....