قربون قد و بالای کیفیت

نویسنده: محمد عرفان مرادی

وبلاگ من
نویسنده: محمد عرفان مرادی
از 6 سالگی طرفدار آرسنال هستم و می مونم
کل بازدید: 8,454 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

قربون قد و بالای کیفیت امروز بعد از اینکه نتونستیم تو پست هافبک دفاعی گوستاوو ، کوندوگبیا و لارس بندر رو بگیریم رفتیم سراغ فلامینی که کیفیت از سر و روش می باره .

بازیکنی که پایه ثابت نیمکت میلان بود و سال 2008 از تیم خودمون به میلان رفت و حالا هم با 29 سال سن باید بهش امیدوار باشیم . البته زمانی که تو آرسنال بود خوب بازی می کرد حتی یادمه سال 2006 که دفاع چپامون مصدوم بودن جای اونها بازی می کرد و حتی توی اون پست هم بازی های خوبی می کرد .

به هرحال توی این بی بازیکنی همینم غنیمته ولی چیزی که معلوم نشد نفهمیدیم کیفیت از نظر ونگر چیه.

با 70 میلیون پوند اومدیم به بازار فکر کنم با حدود 80 تا داریم بر می گردیم. تو روز های آتی هم فکر کنم کابای رو بگیریم و پرونده نقل و انتقالات تموم بشه.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 8/6/1392 | 14:24 گفت:

مرتیکه ی مزخرف.دست من بود با اسنایپر توی ورزشگاه امارات یه خال وسط پیشونیش میکاشتم.
از نظر ونگر کیفیت یعنی مفتخوری

HAMED toopchi در 8/6/1392 | 09:42 گفت:

شكر خورد كه برگشت

HAMED toopchi در 8/6/1392 | 09:41 گفت:

حالم ازش به هم ميخوره. اين و اون هلب نامرد بد جور تيمو پيچوندن

Ali heidari در 8/6/1392 | 09:39 گفت:

آقا تورس گذاشتن واسه فروش بخریم اینو خوبه که

یاسر بحرینی در 8/6/1392 | 04:26 گفت:

منکه بهتون گفتم خریدی بزرگ در کار نیست کابای فقط
ک زیاد نمیتونه ثمره بخش باشه
بازم رییس مارو سرکار گذاشت خخخخخ

Milan در 8/6/1392 | 04:08 گفت:

این همون بی غیرته که فیتیله ی اون یکی بی غیرتو روشن کرد (سوسک فابرگاس)

ali houshangi در 7/6/1392 | 22:47 گفت:

من میگم فلامینی چون با ارسنال اشنایی داره بد نیست که اوردنش

تو این بازار مصدومیت اینم غنیمته

mohsen در 7/6/1392 | 22:29 گفت:

یعنی عاشق اینایی هستم که فکر میکردن امسال سر کار نیستن ! علنا در آورده داره .... به همه خنده خنده!

majid در 7/6/1392 | 22:16 گفت:

کوندوگبیا رفت موناکو

علی افرایی در 7/6/1392 | 21:33 گفت:

آرسنال علاقه مند به کوالیارلا.از سوارز رسیدیم به کی؟

yashar در 7/6/1392 | 21:09 گفت:

tati emsal khoob bazikon kharid tanha timi ke bazikon nakharid ma boodim flamini be dard nemikhore etoo hade aghal mikharidim khoob bood ke oonam raft chelsea emsal shahkar konim 4 beshim

میلاد آرشام در 7/6/1392 | 20:57 گفت:

شماره 20 رسید به فلامینی...

ahmadreza در 7/6/1392 | 20:29 گفت:

منطق ما نیست این منطق سیاست ونگر 8ساله همینه.80 تام کشکه اگه خرج کرد!!!!؟؟؟؟ دیگه عادت کردیم بهش

ahmadreza در 7/6/1392 | 20:28 گفت:

منطق ما نیست این منطق سیاست ونگر 8ساله همینه.80 تام کشکه اگه خرج کرد!!!!؟؟؟؟ دیگه عادت کردیم بهش

♥Arsenal♥ در 7/6/1392 | 20:06 گفت:

عجب منطقی دارینا...

خوب فلامینی رو که بابتش پولی ندادیم ناشکری نکنین الکی هنوز خرج نکردیم بازیکن آزاد توردیم 80ملیون پول داریم دست کم برا خرید و میتونیم 3تا بازیکن 30 ملیونی بیاریم .

من که متیو و سانوگو رو جز خرید نمیدونم من و منتظر سوپرایزم کی گفته فلامینی سوپرایزه؟؟

فلامینی بازیکن بدی نیست ولی درجه یک هم نیست

ahmadreza در 7/6/1392 | 19:50 گفت:

فلامینی میخواد واسه ما چه کار کنه د اخه اگه بازیکن بود میلان 1پیشنهاد ناقابل بهش میداد تیمی که میخواد تو جزیره رقابت کنه ستاره میخواد 2تا بزرگ میخواد که به تیم شخصیت قهرمانی بده با این خریدا خدا به داد برسه

محسن عاشوری در 7/6/1392 | 19:38 گفت:

آرسنال حالا افتاده دنبال گوالیارلا

محسن عاشوری در 7/6/1392 | 19:38 گفت:

فلامینی واسه تمرین بازیکنامون خوبه
چون یه بازیکن خوب واسه تیم ذخیره تو تمریناته که در مقابل فیکس ها بازی دستگرمی میکنن ..

Enrique در 7/6/1392 | 19:34 گفت:

آره دیگه .............


همه تیما بمب می ترکونن مام خیر سرمون بمب ترکوندیم !!!! ترقه هم نترکوندیم.....

این بود اون سورپرایزی که میگفتی رئیس ؟؟؟ رئیسی که هنوزم مث خدا می پرستمت....

خدا به داد برسه !!! اگه فلامینی واسمون سورپرایزه ، دیگه معلومه که خریدهای عادیمون چه شاهکار هایی هستن

ahmadreza در 7/6/1392 | 19:31 گفت:

به خدا دیگه خسته شدبم.ونگر دیگه گندشو دراورده.بعد 8 سال بی جامی امسال ونگر دیگه گفت ستاره میخریم فلان قد بودجه داریم هیچ مشکلی نیست
بعد خدایی قضاوت کنین خریدارو
1-سانوگو از دسته 2 که هنوز جاگیری ابتدایی بلد نیست
2-فلامینی که تو میلان که تو فصل 2بازیم بهش نمیدن گاهی تو ذخیره ها هم نبود
با قدرت رقیبا این فصل. خریدای رئیس.روند مصدوما باید برا موندن تو لبگ خوب بجنگیم
بای بای لیگ قهرمانان

♥Arsenal♥ در 7/6/1392 | 19:28 گفت:

به نظر من اگه فلامینی مصدوم مشه خرید مناسبی هست

به صورت رایگات به تیم اومده و جا برا خرید توپ داریم هنوز من واقعا به ونگر میبالم کسی که سر حرفش وامیسته طلاست....

گفت بازیکن ممیاریم تا بعد بازی فنرباغچه و همین هم شد.

فلامینی یه بازیکن چندکاره هست که وسط خوب جواب میده با تجربه هم هست ، امیداورم چرخش بچرخه برامون ولی منتظر خرید های بعدیم....

milad در 7/6/1392 | 19:26 گفت:

فلامینی ب نظرم الان ی هندونه سر یستس
نمیشه پیشبینی کرد ک بد باشه قطعا
امیدوارم بتونه خوب باشه
شخصا از خریدش خوشال نشدم
ب امید خرید اشلی ویلیامز و کابای و رونی

علی قاسمی در 7/6/1392 | 19:24 گفت:

کابای هم فکر نکن داداش