بچه ها یه سوال

نویسنده: احسان

وبلاگ من
نویسنده: احسان
...
کل بازدید: 23,846 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بچه ها یه سوال

تکلیف این همه نظر و حرفای ما هوادارای با تعصب چی میشه؟
ما این همه اینجا بحث میکنیم و در مورد تیممون دل میسوزونیم آیا هیچیش به گوش مسئولای آرسنال میرسه هیچکس هست که به این حرفا و دل نگرانیهای ما هوادارا جواب بده یا هرچی درخواست و نظر میدیم برا دل خودمون میدیم؟

اگه کسی راهکاری در این زمینه داره که میتونه به سود تیم باشه ارائه کنه ؟؟

این موضوع در مورد طرفدارای آرسنال در بقیه ی کشور ها به چ شکلیه ؟تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

nima در 12/3/1391 | 12:41 گفت:

مثلا ونگر داره حرفامونو میشنوه:من بهش میگم،آقای ونگر جون مادرت برو یه چندتا بازیکن خوب بخر،اونم میگه چشم آقا نیما فقط به خاطره تو میرم بازیکن خوب میخرم!!!نمیشه که...کو گوش شنوا...

nima در 12/3/1391 | 12:38 گفت:

نه بابا کسی حرف های ما رو نمیشنوه!!!تازه اگه هم بشنون هیچ تاثیری نداره!

reza در 12/3/1391 | 00:26 گفت:

این عکس ولکاتت مثل پسر خالست

M o o r I در 12/3/1391 | 00:16 گفت:

نه عزیزان ما فقط داریم اینجا دلسئزی واسه تیممون میکنیم . مطمئن باشید کسی منیشنوه

سید سجاد حسینی در 11/3/1391 | 23:39 گفت:

خاک بر سر ونگر

ehs در 11/3/1391 | 21:19 گفت:

مطمئن باشيد خيلي بيشتر از نظرات ما و حرص و جوش زدنمون يه عالمه طرفدار تو لندن همين وضعيت رو دارن!!
+با نظرات مصطفي موافقم!!

رضاشاماخ چوک بندر در 11/3/1391 | 19:50 گفت:

اگه ونگرمیشنوه پس نشنوه چرابایدحرفی بشنوه که نشنوه مادرباره آرسنال حرف میزنیم چراعلیفربشنوه وخیابانی نشنوه
اگه میخوادبشنوه بایدبشنوه ولی میشنوه که نمیشنوه.
به نظرشمامیشنوه یانمیشنوه.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
آقاجک جدید
سه نفرایستادن کنارخیابان منتظرتاکسی یه دفعه تاکسی میاد.
تاکسی جای2نفرداره راننده میگه ازهرکدوم شماسوال میپرسم هرکس فهمیدبیادسوار.
ازاولی پرسید2+2گفت 4رفت سوارازدومی پرسید6+6گفت 12ورفت سوار.راننده به نفرسوم میگه 6574ضربه 7952مسافرمیگه ای عموتوکه جانداری چراتوتاستان اذیت میکنی

محمد جویبار در 11/3/1391 | 19:13 گفت:

نه مطمئنن کسی صدای ما رو نخواهد شنید وما از روی عشق وعلاقه ای که به این تیم داریم دراین سایت فعالیت میکنیم.
من صد بار برای بازیکن ها توی فیس بوک وتوئیتر پیام فرستادم ولی هیچی.
البته خودمم میدونستم کسی جوابی نمیده ولی امتحان کردم.

رضا توپچی در 11/3/1391 | 18:23 گفت:

احسان جان زیاد تو فکرش نرو اونی که اونجا هست (آرسن کبیر رو میگم) خودش خوب میدونه چه کاری باید بکنه...
ولی من حرف های مصطفی را قبول دارم ما اینجا میایم به خاطر صحبت کردن در باره تیمی که همه باهم عاشقش هستیم

فرهاد در 11/3/1391 | 18:20 گفت:

این هوادارهای توی لندن باید کاری بکنن که متاسفانه هیچ کاری انجام نمیدن بابا هوادارای لیورپول دیگه ریختن جلوی ورزشگاه و اعتراض کردن همچنین منچستر ولی ما چی؟

مهران کاظمی در 11/3/1391 | 18:10 گفت:

وگرنه این همه ما درباره آرسنال بحث می کنیم که به گوش کسی نمیرسه

مهران کاظمی در 11/3/1391 | 18:09 گفت:

راستش من خودم این سایت رو خیلی دوست دارم، وگرنه اخبار آرسنال رو که از سایت های انگلیسی زبان راحت تر و درست تر میشه گیر آورد، در ضمن حجم این سایت هم به خاطر این همه عکس خیلی بالاست و کلی از ترافیک اینترنتمون رو می گیره ولی چون این سایت و بچه ها رو دوست داریم اینجا میایم

احسان در 11/3/1391 | 18:09 گفت:

مرسی مصطفی جون اینایی که گفتی خیلی خوب و ارزشمنده و کاملا قابل احترام اما ای کاش حالا این دلسوزی ها رو میکنیم تو عمل هم به درد تیممون میخورد کاش یکی میتونست این کارو بکنه

احسان در 11/3/1391 | 18:05 گفت:

مگه میشه؟ تو ایران خودمون با این وضع فوتبالش طرفداران نظرای خودشون به گوش مسئولان تیم میرسونن به هرطریقی

حضور در باشگاه و تمرینات - نظرسنجی-ایمیل - تماس و و و

چرا برا آرسنال نشه اینکارو کرد؟

مصطفی کاظمی در 11/3/1391 | 18:04 گفت:

در مورد بقیه کشورا رو نمیدونم اما خودمون رو بگم ما اینجا با هم حرف میزنیم چون :
.
1) آرسنال رو دوست داریم.
2) وقتی آرسنال رو دوست داریم هوادارای آرسنالم دوست داریم.
3) وقتی کسیو دوست داریم نظراتش واسه ما مهمه.
4) اطلاعاتمون در مورد تیم و همه چی بیشتر میشه.
5) آدما بذاته دوست دارن با دیگران در مورد چیزای مشترکشون صحبت کنن،این محیطم بهترین جا برای صحبت درباره ی آرسنالمونه.
6) به قوله یکی از بچه ها تمرین دموکراسی میکنیم،چون در حال حاضر تو مملکتمون تنها چیزی که چند جناح مختلف با عقاید مختلف میتونن سرش صحبت کنن فوتباله،پس میایم نظراتمون رو میگیم و نظرات دیگران رو هم میشنویم ولی توهین نمیکنیم در نتیجه دموکراتیوه خونمون میره بالا.
.
.
.
اما در مورد سوالت بگم که زیاد واسمون مهم نیست که به گوششون برسه یا نه موارد بالا ( ) مهمتره.

soroosh در 11/3/1391 | 17:56 گفت:

نه داداش خیالت تخته تخت
هیچ کی حرفای ما رو نمیشنوه...یعنی این جوری بگم، اگه هم بشنوه واسش مهم نیس
یه جورایی اعصابم از دست این تیم خورده
آخه چرا همش ما باید تو خرید احمق بازی در بیاریم
این ورزشگاه لعنتی چی بود ساختیم که این روسای باشگاه عوضی هی می گن ورزشگاه ساختیم