منطقه آمار: بایرن مونیخ - آرسنال

نویسنده: حسین

وبلاگ من
نویسنده: حسین
آرسنالی ...
کل بازدید: 45,958 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

منطقه آمار: بایرن مونیخ - آرسنال

رویارویی بایرن و آرسنال در دور برگشت مرحله یک شانزدهماکس

عملکرد اکس مقابل اورتون

رقابت کلیدی - آلابا و اکس

نکات جالب
این سومین دفعه است که آرسنال و بایرن در جمع 16 تیم پایانی رقابت های لیگ قهرمانان مقابل یکدیگر قرار می گیرند. باواریایی ها در دو دوره قبلی تیم صعود کننده از این دور بودند.

 آرسنال در کنار رئال مادرید تنها تیم هایی هستند که در فرمت جدید لیگ قهرمانان هر سال از گروه خود صعود کرده اند.

 بایرن مونیخ در 3 فینال از 4 فینال قبلی لیگ قهرمانان حضور داشته.

 آرسنال آخرین تیمی است که مقابل بایرن مونیخ در لیگ قهرمنان موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود شد. آن دیدار پیروزی 2 - 0 آنها در آلیانز آرنا بود.

 بایرن مونیخ در 6 دیدار قبلی خود در مرحله حذفی لیگ قهرمانان پیروز بوده. 15 گل زده و تنها یک گل دریافت کرده.

آرسنال در این فصل از لیگ قهرمانان 8 گل زده که همه انها در جریان بازی و از داخل محوطه جریمه بوده.

 آرسنال آخرین بار در سال 2010 موفق به صعود از این دور شد. آنها بعد از شکست 2 - 1 در خانه پورتو در ورزشگاه امارات 5 - 0 پیروز شدند و به جمع 8 تیم پایانی رقابت ها راه یافتند.

 رکورد بایرن در دیدار مقابل تیم های انگلیسی 15 پیروزی، 14 تساوی و 12 شکست است

بایرن مونیخ از 12 دیدار قبلی خود در لیگ قهرمانان 11 پیروزی بدست آورده و تنها یک شکست داشته.

 3 دفعه آخری که بایرن مونیخ در دیدارهای خانگی لیگ قهرمانان موفق به کسب پیروزی نشد همه مقابل تیم های انگلیسی بود. آنها در سال 2012 بعد از تساوی 1 - 1 در وقت های معمول و اضافه مقابل چلسی در ضربات پنالتی مغلوب این تیم شدند. آرسنال در سال 2013 مقابل این تیم 2 - 0 پیروز شد و منچستر سیتی نیز امسال در دور گروهی با نتیجه 3 - 2 آنها را شکست داد.

 بایرن مونیخ در این فصل از لیگ قهرمانان بیشترین تعداد شوت در چهارچوب را داشته. 59 شوت که 36 شوت بیشتر از آرسنال است.

 آرسنال دو بار در دور حذفی لیگ قهرمانان در دیدار خارج از خانه دقیقا با 2 گل پیروز شد. سال 2008 مقابل میلان و سال 2013 مقابل بایرن مونیخ.

 آرسنال در 27 دیدار قبلی خارج از خانه خود در لیگ قهرمانان تنها 3 بار دروازه خود را بسته نگه داشته، دو مرتبه آخر مقابل تیم های آلمانی بوده. سال گذشته مقابل بایرن مونیخ و امسال مقابل دورتموند.

آرسنال در دو دیدار قبلی خود در لیگ قهرمانان موفق به گلزنی نشده است. توپچی ها هرگز در 3 دیدار متوالی در این جام در گلزنی ناکام نبوده اند.

 آرین روبن در 10 دیدار قبلی خود در آلیانز آرنا در لیگ قهرمانان 5 گل زده و 5 پاس گل داده.

مقایسه آماری دو تیم 

منابع 
http://www.arsenal.com/news/features/20140310/bayern-munich-v-arsenal
http://www.soccerpunter.com/soccer-statistics/Europe/UEFA-Champions-League-2013-2014/head_to_head_statistics/all/961_FC_Bayern_M%C3%BCnchen/660_Arsenal_FC
http://www.gunnerstrust.com/fa/menu-277.html&tab=preview&page=2

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مهرزاد در 21/12/1392 | 20:43 گفت:

دوستان پولدی شوت زد نویر ترسید!؟

Mobinho در 21/12/1392 | 13:36 گفت:

ورمایلن و چمبرلین عالی بوودن. مرتساکر هم مث همیشه خوب و مطمئن.
کاش یه تست ضریب هوشی از کوشیلنی بگیرن ببینن چیزی اصلا تو مغزش هست یا نه!!!!!

آرین در 21/12/1392 | 10:35 گفت:

نقل قول : نقل قول : چه بازی مزخرفی میکنن این تیمای گواردیولا.همش پاس در عرض نیم متری.ادم اعصابش داغون میشه.بازی علی اصغری لیگ ایران از این بهتره!!
خوب شد حذف شدیم.هرچی دیرتر حذف میشدیم سوزش بیشتر بود.الان میتونیم تمرکزمونو بذاریم رو حذفی


پاسخ شما : حرفات بچگونس داش

گواردیلا تیماش خیلی خوبن
چه بارساش چه بایرنش


پاسخ شما : کجا خوبن؟؟ هرچی بازیکن خوب تو تیمای دیگه بودو گلچین کرده , داره نتیجه میگیره.کاره شاخی کرده؟؟ همین ارسنال با همین نفرات و مصدوما دستش بود جزئ 10 تای انگلیس هم نمیشد. بس که بازیکن داره کروس و مولر نیمکت نشینشن! تازه لواندوفسکی هم از تابستون اضافه میشه!

رضا در 21/12/1392 | 07:26 گفت:

چه شوتی زد پولدی
کرک و پر نویر ریخت
خیلی حال کردم حسابی تحقیر شد

محمد مهدي نوروزي در 21/12/1392 | 06:34 گفت:

نقل قول : چه بازی مزخرفی میکنن این تیمای گواردیولا.همش پاس در عرض نیم متری.ادم اعصابش داغون میشه.بازی علی اصغری لیگ ایران از این بهتره!!
خوب شد حذف شدیم.هرچی دیرتر حذف میشدیم سوزش بیشتر بود.الان میتونیم تمرکزمونو بذاریم رو حذفی


پاسخ شما : حرفات بچگونس داش

گواردیلا تیماش خیلی خوبن
چه بارساش چه بایرنش

محمد مهدي نوروزي در 21/12/1392 | 06:33 گفت:

نقل قول : چه بازی مزخرفی میکنن این تیمای گواردیولا.همش پاس در عرض نیم متری.ادم اعصابش داغون میشه.بازی علی اصغری لیگ ایران از این بهتره!!
خوب شد حذف شدیم.هرچی دیرتر حذف میشدیم سوزش بیشتر بود.الان میتونیم تمرکزمونو بذاریم رو حذفی


پاسخ شما : حرفات بچگونس داش

گواردیلا تیماش خیلی خوبن
چه بارساش چه بایرنش

mahmood در 21/12/1392 | 02:27 گفت:

گزارشگره که مست بود من صداش قطع کردم
روانی بود با اون تلفظش

mahmood در 21/12/1392 | 02:23 گفت:

حالا دیگه تمرکزمون بیشتره و ردحت تر می تونیم به لیگ فکر کنیم مخصوصا اگه من سیتی و چلسی صعود کنن تو چمپیوز

آرین در 21/12/1392 | 01:40 گفت:

چه بازی مزخرفی میکنن این تیمای گواردیولا.همش پاس در عرض نیم متری.ادم اعصابش داغون میشه.بازی علی اصغری لیگ ایران از این بهتره!!
خوب شد حذف شدیم.هرچی دیرتر حذف میشدیم سوزش بیشتر بود.الان میتونیم تمرکزمونو بذاریم رو حذفی

Nima در 21/12/1392 | 01:32 گفت:

به نظر من نه تنها حرکت کوشینلی. پنالتی نبود بلکه روبن میبایست واسه تمارض کارت زرد میگرفت
برای هزارمین بار هم تکرار کنم کمه....
از امشب روبن رفت جزو لیست بازیکنان منفور من....

parsa در 21/12/1392 | 01:27 گفت:

نقل قول : پولدی و چمبو عالییییی بودن

کوشیلنی حالم ازش بهم می خوره


پاسخ شما : چرا این حرفو میزنی آخه؟؟؟؟
چون فقط یه پنالت داد....
کوشیل این فصل برامون عالی بازی کرده

رضا T در 21/12/1392 | 01:26 گفت:

دوستان مصدومیته چمبو که جدی نست؟!گیبس خوب شد؟!

رضا T در 21/12/1392 | 01:26 گفت:

دوستان مصدومیته چمبو که جدی نست؟!گیبس خوب شد؟!

Nima در 21/12/1392 | 01:24 گفت:

هر چهار مدافعمون خوب بودن....

پسر20میلیونی در 21/12/1392 | 01:24 گفت:

ونگر تو رو ب هر چ ک می پرستی ی مهاجم بخر

رضا T در 21/12/1392 | 01:23 گفت:

تیم ما به جای nتا بازیکن واقعا خوب به3تا بازیکنه عالی نیاز داره.آدم تک تک که به بازیکنا نگا میکنه میگه اینکه خوبه اینم که با تجربست اینم که آینده داره اینم...
ما به فوق ستاره نیاز داریم.بازم دودرود بر ونگر آرسنال و فوتبال پاک

محمد مهدي نوروزي در 21/12/1392 | 01:22 گفت:

فابی هم شانسی شد

parsa در 21/12/1392 | 01:21 گفت:

حیف....بازی خوبی انجام دادیم
اگه ژسنی اون اشتباه بچگانه رو توبازی رفت انجام نمیداد
الان شاید مارفته بودیم بالا...
چمبو وپولدی عالی بودند،چمبو توچند صحنه حیثیت فوتبال آلمان
رو به باد داد...فابی هم عالی بود،چه پنالتی گرفت

محمد مهدي نوروزي در 21/12/1392 | 01:20 گفت:

بخدا پولدی اگه روفرم بیاد خیلی خوبه
اگه دیده باشید مجبور شدن اکثرا از طرف سانیا حمله کنن

mehdi در 21/12/1392 | 01:19 گفت:

..........

محمد مهدي نوروزي در 21/12/1392 | 01:18 گفت:

پولدی و چمبو عالییییی بودن

کوشیلنی حالم ازش بهم می خوره

رضا T در 21/12/1392 | 01:18 گفت:

درود بر آرسنالیا و ونگر کبیر ایشالله سال بعد پدرشونو در میاریم

mehdi در 21/12/1392 | 01:17 گفت:

دستتون درد نکنه بچه ها خیلی خوشحالم با اینکه حذف شدیم واقعا تیم با غیرتی داریم خسته نباشن درود به غیرتتون اگه اتفاقات بازیه رفت نبود یا اون پنالتیمون گل میشد اون اخراج لعنتی نبود قطعا تو خونه هم نمیباختیم امشب با افتخار میگم که من یک توپچی هستم به امید فتح جام حذفی و موفقت در رقابت های لیگ قهرمانان سال اینده...

رضا T در 21/12/1392 | 01:17 گفت:

درود بر آرسنالیا و ونگر کبیر ایشالله سال بعد پدرشونو در میاریم

Nima در 21/12/1392 | 01:15 گفت:

با تمام وجود به آرسنال و آرسنالی بودنم افتخار میکنم.... همیشه افتخار کردم، ولی امشب یه جور خاص
برای روبن مدعی، ناجوانمرد، فریبدهنده و کثیف متاسفم...
گاهی وقتها این فکر میاد تو سرم که دستهایی پشت پرده هست حتی تو فوتبال اروپا،.... که داوری ها این طور میشه....
هیچوقت از روبن بدم نمیومد...
اما تو این دو بازی حالم ازش بهم خورد....
ای کاش والکات، جکی و رمزی بودن...
چمبرلین و پودلسکی قابل تحسین بودن....
باز هم میگم به آرسنال و آرسنالی بودنم افتخار میکنم...
شب خوش

mohsen abbasi در 21/12/1392 | 01:11 گفت:

درود بر همه این شکست اصلا ناراحتی نداره فردا مثه یه مرد سرمونو بالا می گیریم
کمتر تیمی تو دنیا هست که بتونه در برابر کهکشان ستاره هایه بایرن و یوفا به ایسته
امیدوارم روزیم تیمایی که رانت ندارن و نمی تونن داوریو داشته باشن به حقشون برسن
شاید اگر حق پخش تلویزیونیه ما هم بالا بود یوفا به ما کمک می کرد ولی همینو عشقه که رو پا خودمون وایسادیم

Reza در 21/12/1392 | 01:09 گفت:

ولی خداییش بچه ها عالی بودن

Reza در 21/12/1392 | 01:07 گفت:

گزارشگر مادر.........تبریک

mohsen abbasi در 21/12/1392 | 01:06 گفت:

واقعن این داوری تحسین داره
دمه خدا گرم که توپ رو خط نگه داشت تا بایرنیا بفهمن همه چی پول نیست

Reza در 21/12/1392 | 01:05 گفت:

گزارشگر مادر..........این کجاش پنالت بود خفه شو آشغال بی پدر چرا همش بد آرسنال میگی نکنه آرسنالیها چونت گذاشتن نامرد تک خورا
خخخخخخخخخخخ

arsenal در 21/12/1392 | 01:03 گفت:

مردتیکه ی ... میگه رئیس اسیر تفکرات پپ شده ..!! یکی اینو خفش کنه

Reza در 21/12/1392 | 00:58 گفت:

آقای گزارشگر از بیشتر واسه خودت فحش نخر ببند در اون توالت

Reza در 21/12/1392 | 00:57 گفت:

ای خداااااااااااا چمپرلین دیگه چرا

mohsen abbasi در 21/12/1392 | 00:57 گفت:

بالاخره اوزیلو نشوند سر جاش

Reza در 21/12/1392 | 00:52 گفت:

پودولوسکی تو را خدا مصدوم نشو

Reza در 21/12/1392 | 00:47 گفت:

پودولوسکی عصبانی

arsenal در 21/12/1392 | 00:43 گفت:

داور رو اعصابه

mehdi در 21/12/1392 | 00:37 گفت:

دوستانی که سانگوه بهتر از پولدی میدونن خواهشن تا اطلاع ثانوی ساکت باشن

arsenal در 21/12/1392 | 00:35 گفت:

این گزارش گره کیه؟؟ازش متنفرم

mohsen abbasi در 21/12/1392 | 00:35 گفت:

لامصب لطفی که داوری به بایرن امشب داره می کنه خود بازیکنایه بایرن نمی کنن

Reza در 21/12/1392 | 00:31 گفت:

روحیه ی خوبی گرفتیم

Reza در 21/12/1392 | 00:30 گفت:

ایول حالا همه چیز اول شد 2گل میخوایم

Reza در 21/12/1392 | 00:29 گفت:

:::

Reza در 20/12/1392 | 23:58 گفت:

گزارشگر آشغاااااااااااااااال

Reza در 20/12/1392 | 23:41 گفت:

چه آفسایدی
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

Reza در 20/12/1392 | 23:39 گفت:

این گزارشگر اصلا اسم بازیکنای آرسنال رو بلد نیست

سالار لاری در 20/12/1392 | 23:02 گفت:

نقل قول :
Arsenal bench: Viviano (GK), Jenkinson, Rosicky, Flamini, Gnabry, Hayden.
Bayern bench: Starke (GK), Van Buyten, Rafinha, Boateng, Muller, Kroos, Pizarro.

ونگر فقط شش نفر رو آورده روی نیمکت........نکته ی جالب اینه که بندتنر و پارک رو ترجیح داده که اصلا نیاره و به دفاع اخر 18 ساله ی تیم آکادمی خودش فرصت نشستن روی نیمکت رو داده// ایساک هایدن


پاسخ شما : فکر کنم ژانویه پارک رو قرض دادیم رفتا

mahmood در 20/12/1392 | 22:51 گفت:

بردیم به امید خدا
ارسنال حمله کن تو قهرمانی
قهرمان قهرمان ما گل می خواهیم

فرهاد در 20/12/1392 | 22:40 گفت:


Arsenal bench: Viviano (GK), Jenkinson, Rosicky, Flamini, Gnabry, Hayden.
Bayern bench: Starke (GK), Van Buyten, Rafinha, Boateng, Muller, Kroos, Pizarro.

ونگر فقط شش نفر رو آورده روی نیمکت........نکته ی جالب اینه که بندتنر و پارک رو ترجیح داده که اصلا نیاره و به دفاع اخر 18 ساله ی تیم آکادمی خودش فرصت نشستن روی نیمکت رو داده// ایساک هایدن

سالار لاری در 20/12/1392 | 22:38 گفت:

ترکیب تیم از سایت رسمی باشگاه:
Fabianski, Sagna, Mertesacker, Koscielny, Vermaelen, Arteta, Oxlade-Chamberlain, Cazorla, Podolski, Ozil, Giroud
به امید خدا و کسب پیروزی روحیه بخش

آرین در 20/12/1392 | 22:29 گفت:

عجب ترکیبی چیده ونگر.دمش گرم.یعنی بالاخره 4-4-2 ؟! یعنی میشه؟ داریم؟!!

رضا T در 20/12/1392 | 22:20 گفت:

مرسی از آقا فرهاد

رضا T در 20/12/1392 | 22:20 گفت:

آقا ترکیب چی شد؟!

فرهاد در 20/12/1392 | 22:18 گفت:

Arsenal's starting line-up: Fabianski; Sagna, Mertesacker, Koscielny, Vermaelen; Arteta, Oxlade-Chamberlain; Cazorla, Ozil, Podolski; Giroud.
Bayern team is: Neuer; Lahm, Martinez, Dante, Alaba; Schweinsteiger, Thiago; Robben, Gotze, Ribery; Mandzukic.

Ali در 20/12/1392 | 22:01 گفت:

ممنون ازت. خیلی خوب بود.