آمار کلی مصدومیت ها

نویسنده: حسین

وبلاگ من
نویسنده: حسین
آرسنالی ...
کل بازدید: 45,956 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آمار کلی مصدومیت ها

سلام
در این پست میخوام تعدادی آمار از مصدومیت ها بدم* تیم نیوکاسل در حال حاضر با 10 مصدوم بیشترین تعداد مصدوم رو داره.

* در طرف مقابل وست بروم  با تنها  2 مصدوم کمترین تعداد مصدوم رو داره.

* آرسنال با 7 مصدوم از این حیث در رده ی چهارم لیگ قرار داره.

* در تصویر زیر لیست مصدومان و زمان بازگشتشون قرار داره:


* با وجود تعداد زیاد مصدومین ، آمار آرسنال نسبت به سال قبل اندکی بهتر شده است!


* امسال 12% مصدومیت ها در بازی های خانگی ، 41% در بازی های خارج از خانه و سایر مصدومیت ها در بازی های ملی و تمرینات اتفاق افتاده اند.

* بیشتر مصدومیت ها در این فصل در ناحیه ران ایجاد شده است.


* منابع : آرسنال ریپورت و فیزیوروم

ممنون که برای خوندن این پست وقت گذاشتید و ان شاالله در ادامه ی فصل کمتر مصدوم بدیم و به امید پیروزی در بازی چهارشنبه ...

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حسین در 17/9/1394 | 21:53 گفت:

خدمت ehs عزیز :
http://uupload.ir/files/ysbz_in.jpg

ehs در 17/9/1394 | 17:31 گفت:

مرسی پست
خیلی دوست دارم یه اماری وجود داشت که نشون میداد ارسنال تو این سالها تو کدوم ماه بیشترین مصدوم رو داشته!!
من فکر کنم ژانویه است!!حایی که همیشه قهرمانیها رو از دست میدیم!

mahdi در 17/9/1394 | 11:50 گفت:

عالی بود
ممنون

حسین در 17/9/1394 | 11:47 گفت:

اون مصدومیت سال قبل ولکات که 282 روز طول کشید ، رباط صلیبی بود که بدترین نوع مصدومیت هست و به طور متوسط 260 روز طول میکشه!

ارمان در 17/9/1394 | 11:12 گفت:

من یه جا خوندم سانچز و ویلشر برای بازی سیتی اماده میشن

حسن در 17/9/1394 | 01:34 گفت:

واقعن حسین؟
مصدومیت زانوی والکات فکر کنم 1 سال طول کشید ...حالا شاید این مورد خاص بوده

Sajad در 16/9/1394 | 22:28 گفت:

ویلشر و سانچز و ولبک برگردن اوضاع خیلی خوب میشه

حسین در 16/9/1394 | 21:23 گفت:

حسن جان از ژانویه 2013 تا امروز 14 مورد مصدومیت از ناحیه زانو داشتیم ، که به طور متوسط 28 روز طول میکشه !

کیوان در 16/9/1394 | 21:06 گفت:

تیمی با نیمکتی از ورژن های مختلف دیابی

حسین در 16/9/1394 | 20:56 گفت:

رکوردداران مصدومیت در آرسنال تا امروز :
دیابی --> 555 روز
ولکات --> 410 روز
چمبرلین --> 360 روز
نبری --> 357 روز
ویلشر --> 346 روز

Saeed asili در 16/9/1394 | 20:05 گفت:

ویلشر رو گفته بودن ۱۳ دسامبر
چرا دو هفته عقب افتاد،نوشته ۲۶ دسامبر
عجیبه!!!

حسن در 16/9/1394 | 19:25 گفت:

بدترین نوع مصدومیت زانو هست
ما ارزومونه ژانویه خرید کنیم ولی میدونین که از دید رییس بازگشت ویلشر و ولبک خودش خرید حساب میشه
پس به نظرم دلخوش نکنین خودتونو به خرید

Arian در 16/9/1394 | 18:56 گفت:

مرسی پست خوبی بود، امیدوارم نقل و انتقالات ژانویه تیم تقویت بشه.

آرمین توپچی در 16/9/1394 | 18:46 گفت:

ممنون آمار خوبی بود امیدوارم که رمزی و ویلشر بتونن فعلا جای کازورلا کوکلین رو پر کنند

kamyar در 16/9/1394 | 18:08 گفت:

پست خوبي بود ممنون