ونگر جوان گراست یا پول بهش نمیدن؟؟؟

نویسنده: حامد مبينى

وبلاگ من
نویسنده: حامد مبينى
حامد هستم امسال کنکور دادم... رشتم ریاضی-فیزیک هست....حدود 10 سال پیش توسط کاپیتان تی تی با آرسنال آشنا شدم و دیگه دیوونه ی آرسنال شدم ...همیشه باهاش بودم و هستم و خواهم بود....از اومدن آنری هم دارم از خوشحالی دیوونه میشم...می دونستم یه روز میاد..ایشالا که هر وقت خواست خداحافظی کنه با 14 آرسنال باشه...آرزو هم دارم از نزدیک ببینمش....Be A Gunner For Ever....
کل بازدید: 46,936 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ونگر جوان گراست یا پول بهش نمیدن؟؟؟

واقعا" ونگر اینقد جوان گراست ؟؟ در این که ونگر بزرگترین ( از نظر من ) شخص استعداد یاب و بازیکن ساز  هست شکی نیست و تو مسابقات مهم به یارای جوون تیم میدون میده و اونا را به همه معرفی میکنه....

ولی فرض کنید ونگر بره بارسا یا رئال که مثل چی پول خرج میکنن...آیا در اون صورت هم ونگر تیم را جوون میکنه و ژسنی ها و ژورو ها و ... را در ترکیب میذاره یا فقط به خاطره اینکه تو آرسنال مدیر ها بهش پول درست و حسابی نمیدن مجبور میشه در این حد جوون گرایی کنه و ستاره ها را بده و با پولش یه گونی چوری* بخره و بکندشون ستاره ؟؟؟؟ * چوری : واژه ی اصفهانی ها که جوجه را چوری صدا میکنن :دی
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

mohsen در 17/2/1391 | 23:30 گفت:

البته یزدیا هم میگن چوری

توپچی جنوب در 4/12/1390 | 00:53 گفت:

چون پول نمیدن زده تو کار جون گرایی!!!!

حامد توپچی با من کاری داشتی؟؟؟!!!!!!!!!!!!

حمید فرازی در 4/12/1390 | 00:33 گفت:

کم کم یاد میگیری مسعود جان :دی

مسعود ارسنالی در 3/12/1390 | 23:37 گفت:

آقا من سوتی دادم:دی تازه کارم..نظرمو اینجا گفتم

http://arsenal.ir/blog/post.aspx?BlogId=289&PostID=2471

hesam در 3/12/1390 | 15:51 گفت:

هر دو(بيشتر بي پول بودن!)

علی ارشدی در 3/12/1390 | 15:42 گفت:

معین جان پس راجع به چی بحث کنیم؟ آب و هوا؟ یا انتخابات مجلس؟ نه آقا همینا خوبه

سیاست باشگاه اینه که تراز مالیش + باشه و با توجه به بدهی هامون ابزاری که تعیین می کنن فروش بازیکنایی که ستاره نبودن و ما ستارشون کردیم
تو باشگاه دستورات و سیاست ها از بالا به پایین تعیین میشه یعنی هر کس دیگه ای هم جای ونگر باشه باید همین مدلی کار کنه

moeinem در 3/12/1390 | 14:34 گفت:

اقا خواهشا از این پست ها نزارین بابا مشابهش رو هر روز اینجا داریم.خواهشا ول کنید این بحث های بچگونه رو.مثلا ما میایم اینجا میگیم که پول نمیدن و نتیجه نمیگیریم همه چیز درست میشه؟

محمد اصغری در 3/12/1390 | 13:42 گفت:

یه مشکل دیگه که هستش پول پرستی بازیکن ها ست.که این مسئله تو کت باشگاه نمیره.وقتی تیم های دیگه حاضرند برای یه بازیکن به اصطلاح استعداد یه قیمت نجومی بدن معلومه که باشگاه ما با دست دامن امثال ژورو و.... میشه
انصافا ارسنال چقدر دنبال الوارز بود اما با یه پیشنهاد بیشتر رفتش اینتر و نمونه های دیگه....

hamed در 3/12/1390 | 13:17 گفت:

من هم با این نظر موافقم........

حمید فرازی در 3/12/1390 | 13:12 گفت:

محمد علی خودتی :) آقا تو که اینجور فکر نمیکردی.خوب شد دیگه فهمیدم باید از چه راهی حرفمو به کرسی بشونم :دی

mohammad ali در 3/12/1390 | 12:49 گفت:

bashgah hanooz dare bedehiaye varzeshgah ro mide engar.
pool nadare geroon begire. javoon migire arzoon

حمید فرازی در 3/12/1390 | 11:59 گفت:

نمیدونم چرا قبلا جوونگرا نبود ولی یه دفعه بعد از ساخت ورزشگاه جوونگرا شد.واقعا دلیلش چیه؟ مرگ بر سیاست جوونگرایی :دی

فرهاد در 3/12/1390 | 11:26 گفت:

کاملا با حامد موافقم

HAMED toopchi در 3/12/1390 | 10:26 گفت:

ونگر كله شقه، فقط ونگر به نكبتايي مثل رمزي و اون خير نديده اسمش رو نبر بازي ميده!
چطوري شهرام!؟

مرتضی در 3/12/1390 | 10:08 گفت:

به نظر من یه چیزایی پشت پرده است که باعث میشه نتونیم زیاد خرچ کنیم . باشگاه از نظر مالی وضعیت خوبی نداره . همین .

ونگر هم بخاطر همین تا الان سکوت کرده .

حامد مبينى در 3/12/1390 | 09:38 گفت:

مرسی..استفاده کردیم :دی

ali jamshidi در 3/12/1390 | 09:31 گفت:

ای بابا. بی زحمت کامنت قبلی منو پاک کن. منظورم اینه که ونگر ستاره باز نیست ستاره سازه.
معذرت سر کارم حواسم وسط تایپ پرت میشه.
از همه عذر میخوام.

ali jamshidi در 3/12/1390 | 09:28 گفت:

یه بحثی هم هستش اینه که یه سری مربی ها ستاره ساز هستن یه عده ستاره باز.
ونگر نشون داره ستاره باز نیست ستاره باز. همیشه از خرید ستاره ها طفره رفته. بازیکن متوسط و یا متوسط رو به بالا خریدیم و ستاره و نامی و شماره یک نقل او اتنقالات نه.
یکی مثله مورینیو ستاره بازه.

ali jamshidi در 3/12/1390 | 09:26 گفت:

ببین حامد جان سیاست کلی باشگاه بر این اساس که استعداد یاب ها بررسی کنن و با بهترین شرایط بازیکن های جوان رو به خدمت بگیرن و پرورش بدن. واقعاً من تا این قسمتش هیچ مشکلی ندارم. خیلی هم خوبه. روح فوتبال تو باشگاه ما در جریان. به نظر من فوتبال همش جام نیست. جام میزان موفقیت گروهی رو نشون میده که بهترین ترکیب و تاکتیک و تجربه رو از خودشون داشته باشن. ما پروسه جریان فوتبالی تو باشگاه مون خوبه. داریم به فوتبال کمک می کنیم.
اما در بعد بعدی اینکه ما داریم از اصل باشگاه فوتبالی بودن به باشگاه اقتصادی بودن نزول می کنیم. یعنی می دونیم که 3 بازیکنی که از ترکیب میرن و فروخته میشن بازیکنانی رو جانشین اونها می کنیم که 50% به پائین قرارداد بازیکن های قبلی برای باشگاه خرج دارن و واقعیت اینه که اکثراً به میزان همون 50% نسبت به بازیکن های قبلی کیفیت نشون میدن.
باشگاه ما هم داره روز به روز انحرافش از اصول اولیه خودش بیشتر میشه. یعنی پول زیر زبون یه عده مزه کرده. (حالا یا به عنوان بدهی یا پس انداز یا حرکت رو به جلوی مادی) اگه ما بازیکن پرورش بدیم ، از یه فیلتر قوی ردشون کنیم و نا خالصی رو بگیریم و بعد نگه داریم و یه عده بازیکنم اضافه کنیم اون وقت واقعاً میشه گفت باشگاه فوتبالیم (دقیقاً کاری که داره بارسا انجام میده) در غیر این صورت بانک آرسنالیم.
واقعاً متاسفم که ما بنیان گذار این سیاست کشف و پرورش استعداد در این وسعت بودیم و حالا خودمون از یک سری باشگاه ها عقبیم. اینم دلایل خودشو داره

mohammad ali در 3/12/1390 | 09:05 گفت:

هر دو