یکی از بهترین برد های آرسنال...یادش بخیر

نویسنده: حامد مبينى

وبلاگ من
نویسنده: حامد مبينى
حامد هستم امسال کنکور دادم... رشتم ریاضی-فیزیک هست....حدود 10 سال پیش توسط کاپیتان تی تی با آرسنال آشنا شدم و دیگه دیوونه ی آرسنال شدم ...همیشه باهاش بودم و هستم و خواهم بود....از اومدن آنری هم دارم از خوشحالی دیوونه میشم...می دونستم یه روز میاد..ایشالا که هر وقت خواست خداحافظی کنه با 14 آرسنال باشه...آرزو هم دارم از نزدیک ببینمش....Be A Gunner For Ever....
کل بازدید: 49,740 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

یکی از بهترین برد های آرسنال...یادش بخیر

اینم واسه مرهم بعد اون پست قبلیم ( عکس شکستن پا ادواردو ) ... :دییکی از بهترین بازی های توپچی ها.....
 


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

دانیال در 20/12/1390 | 16:59 گفت:

یادشبخیر له کردیم اون مف خور ها رو .

من بابام بارسایی یعنی اون شب حالی کردم نگو و نپرس

علی ارشدی در 20/12/1390 | 16:27 گفت:

آقا من خونه مادربزرگم بودم بنده خدا همون جای خابش نزدیک تی وی هست از یه طرف خر و پف می کرد از یه طرفم نمی تونستم ولومو بالا ببرم :( ولی وقتی بردیم دیگه نتونستم کنترل کنم! طفلی از خواب بیدار آخرشم!

JUGGLER 98 در 20/12/1390 | 16:12 گفت:

برد خوبی بود ولی اون شب هم المونیا خیلی خوب کار کرد که هیچوقت هم به چشم نیومد ولی فقط لازم بود والدز دو تا توپ بگیره فرداش شبکه سه حتما اعلام میکرد

Gunner در 20/12/1390 | 15:59 گفت:

اصلا اين برد يه برد نبود در حقيقت اين برد يه برد بود من كه نفهميدم اصلا واقعا برديم يا كه واقعا برديم (الان يه لحظه نفهميدم جي نوشتم )

توپچی جنوب در 20/12/1390 | 15:58 گفت:

خیلی اونشب خوش گذشت خیلی یادش بخیر من تا دو هفته دهن بارسایی ها رو سرویس کرده بودم!!!!!!!!!

محسن در 20/12/1390 | 15:54 گفت:

دمتون گرم

JUGGLER 98 در 20/12/1390 | 14:05 گفت:

البته خاطره بدی بود عصبانی شدم اون کلمه رو نوشتم وگرنه ارسنال هیچوقت له نشد اونم به بارسایی های مسخره

پويان در 20/12/1390 | 13:17 گفت:

juggler98 خوش امدى.
ما كجا تو بازى برگشت له شديم.اگه اون اخراج مسخره نبود يا اين بنتنر مسخره تك به تك اخر بازيو گل ميكرد ما سعود ميكرديم.به اوين ميگي له شدن؟

پويان در 20/12/1390 | 13:16 گفت:

juggler98 خوص امدى.
ما كجا تو بازى برگشت له شديم.اگه اون اخراج مسخره نبود يا اين بنتنر مسخره تك به تك اخر بازيو گل ميكرد ما سعود ميكرديم.به اوين ميگي له شدن؟

♥Arsenal♥ در 20/12/1390 | 13:15 گفت:

چه ارزشی داره شما خوب بازی کنید ولی بعد حذف بشید......

خیلیم تلخه......


آدم اگه با دست باز بمیرره بهتره تا دستشو ببندن و بکشنش

رضا در 20/12/1390 | 11:53 گفت:

یادش بخیر

شاهين در 20/12/1390 | 11:07 گفت:

اون شب گوارديولا هنگ كرده بود تو دلش ميگفت ونگر عجب مربي هستش

JUGGLER 98 در 20/12/1390 | 06:33 گفت:

سلام به همه اگه زیاد سلام میکنم شرمنده اخه تازه اضافه شدم این چه عکسیه اخه عکس دیگه نبود که حداقل خاطرات خوبو یاداوری کنه درسته اون شب بردیم ولی توزمین حریف مسخره که له شدیم بابا

الک دولک در 20/12/1390 | 01:22 گفت:

نظرسنجي arsenali4.mihanblog.comفراموش نشه تيم قهرمان را انتخاب كنيد

رضا در 20/12/1390 | 00:56 گفت:

بازی برگشت و بودم خوابگاه . 90 درصد طرفدار بارسا بودن!!! دیگه با خاک یکسان شدم. بنتنر احمق هم اگه دقایق آخر گل میزد ... بارساییها میسوخت

Lotfali khan zand در 20/12/1390 | 00:49 گفت:

من که تو خوابگاه بودم، رو تخت پایین نشسته بودیم با یه منچستری و یه رئالی ، گلو زد بالا پریدم و سرم محکم به تخت 2 خورد

رضا در 20/12/1390 | 00:34 گفت:

کنکور ارشد

علی ارشدی در 20/12/1390 | 00:29 گفت:

کنکور؟ کدوم کنکور؟

رضا در 20/12/1390 | 00:24 گفت:

پارسال این بازی دقیقا شب کنکور بود. امسال هم بازی رفت با میلان دقیقا شب کنکور بود!!!

(Hooman sam (Dark metal در 19/12/1390 | 22:55 گفت:

با این گلش اینقد بالا پایین پریدم که پاهام درد گرفت اونوقت ولو شدم رو زمین...

حامد مبينى در 19/12/1390 | 22:45 گفت:

بارسا سولــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاخ بود اون شبا...سولـــــــــــــــــــــــــــــــــــــاخ ...:دی