بحث : ضرر مالی بدیم به جاش جام ببریم جبران شه؟

نویسنده: حامد مبينى

وبلاگ من
نویسنده: حامد مبينى
حامد هستم امسال کنکور دادم... رشتم ریاضی-فیزیک هست....حدود 10 سال پیش توسط کاپیتان تی تی با آرسنال آشنا شدم و دیگه دیوونه ی آرسنال شدم ...همیشه باهاش بودم و هستم و خواهم بود....از اومدن آنری هم دارم از خوشحالی دیوونه میشم...می دونستم یه روز میاد..ایشالا که هر وقت خواست خداحافظی کنه با 14 آرسنال باشه...آرزو هم دارم از نزدیک ببینمش....Be A Gunner For Ever....
کل بازدید: 49,416 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بحث : ضرر مالی بدیم به جاش جام ببریم جبران شه؟

بچه ها میخوام نظرتونا بدید و در بحث شرکت کنمید تا به یک جمع بندی برسیم....ممنونسلام و خسته نباشید خدمت همهی آرسنالی های گل....

میخوام اینجا یه بحثی را شروع کنیم در مورد اینکه آیا شما حاضر به ضرر دادن در یک فصل ( نه مثل انسیتی که 197 میلیون باشه, نه نه , چیزی در حدود 50 تا ) هستید تا بازیکنایی که میخوایم را فقط به خاطر پول از دست ندیم و بجاش با قهرمانی ( مثلا" جام باشگاه ها 250 تا میدن که اگه 50 تا ضرر بدیم میشه 80% سود !!!! ) جبران بشه؟؟؟؟

آیا سرمایه دار ها و بالا بالا های باشگاه به این ایده فکر کردن؟؟ آیا درسته؟؟؟


اینجا هم چند تا آمار میذارم:میزان خرید بازیکن و فروش بازیکن و خرج خالص چند تا از تیم
های لیگ برتر در 16 فصل اخیر یعنی دقیقاً در زمانی که پروفسور ونگر هدایت
آرسنال رو بر عهده داشته .


مقایسه خرج و مخارج آرسنال قبل از رفتن به ورزشگاه امارات و بعد از رفتن به ورزشگاه امارات (سال 2006 )

جدول خرج خالص تیم های تاریخ لیگ برتر ( از فصل 1992/1993 تا فصل 2011/2012 ) :


در این جدول و در بین 20 تیم کنونی لیگ برتر تیم های چلسی و من سیتی و
لیورپول و من یونایتد و تاتنهام در رده های 1 تا 5 هستند و همونطور که می
بینید آرسنال در رده 16 هست !


همچنین در پایین جدول و با مشاهده تیم هایی که الان در لیگ برتر نیستند هم
می بینیم که تیم هایی مثل بیرمنگام و میدلزبرو هم از آرسنال خرج بیشتری
داشتند !

نکته جالب اینجاست که قبل از حضور آرسن ونگر در آرسنال و
در 4 دوره ابتدایی لیگ برتر آرسنال وضعیت خوبی نداشته و بهترین رتبه ش 4
جدول بوده . ولی بعد از حضور پروفسور ونگر یعنی در 15 فصل اخیر آرسنال
وضعیتش خیلی بهتر شده تا حدی که در این 15 فصل بدترین رتبه ش 4 جدول بوده !
نکته جالب تر اینجاست که در این 15 سال میانگین خرج آرسنال کمتر هم شده !


تیمی که خرج و مخارجش در حد 4 تیم پایین جدوله توی این 15 سال همیشه در 4
تیم بالای جدول بوده ! بدون اغراق باید گفت آرسنال با این وضعیت دست هر
مربی دیگه ای جز پروفسور ونگر باشه باید برای نیفتادن بجنگه !

در
حالی که پروفسور ونگر با همین تیم "همیشه" جوان و گمنام و مصدومیت هایی که
هر فصل برای آرسنال هستش ، 3 قهرمانی و 5 نایب قهرمانی در لیگ برتر ، 4
قهرمانی و 1 نایب قهرمانی در جام حذفی ، 4 قهرمانی در کامیونیتی شیلد و 2
نایب قهرمانی در جام اتحادیه رو داره و همچنین و در اروپا هم 2 نایب
قهرمانی لیگ قهرمانان و لیگ اروپا رو توی کارنامه داره . که این دو تای آخر
توی تاریخ باشگاه آرسنال برای اولین بار و در زمان پروفسور ونگر اتفاق
افتاده !


و جام هایی که تا الآن گرفتیم....ما بازیکن میسازیم ولی نگه نمیداریم....چرا؟؟؟ خیلی دلیل داره که یکیش همین خرج نکردن درسته که باعث میشه تیم واسه قهرمانی بسته نشه و بازیکنا برن!!!!!


منبع : پیج طرفدارهای آرسن و آرسنال


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

رضا توپچی در 1/3/1391 | 22:01 گفت:

خداییش مطلب جالبی بود ولی همه نظرات دوستان درباره مطالبی خلاف موضوع بالا بود
برای مثال در مطالب بالا اومده که در زمان ونگر و مدیران حال حاضر و سابق تیم با کمترین خرج ممکن کمترین رتبه ای که بدست آورده چهارمی بود بعد دوستان آرزو میکنن مدیران تاتنهام بیان بالاسر تیم(اونا که با اون همه مخارج بهترین رتبه شون چهارمه )

علی ارشدی در 1/3/1391 | 20:55 گفت:

امثال کرونکه و عثمانوف تاجرن و فقط به سود خودشون فکر میکنن و علاقه ای به فوتبال ندارن مسلما یک تاجر راهی رو برای کسب درآمد انتخاب میکنه که ریسک کمتری داره و خب معلومه که فروختن ستاره ها ریسکش نزدیک به صفره در حالی که رقابت برای قهرمانی کار خیلی سختیه اونم در حالی که مدعی ها یکی و دو تا نیستن و متاسفانه فقط هم یک تیم قهرمان میشه تازه این روش نیاز به یک سرمایه گذاری اولیه زیاد داره که همچین پولی توی باشگاه نیست و اگه باشه هم این عوضی ها تو این راهی که ریسکش اینقدر زیاده خرجش نمی کنن

حامد مبينى در 1/3/1391 | 20:31 گفت:

دمه همه مرسی که زحمت کشیدید و خوندید....

@hamid : نگه داشتن بازیکن با این وضع مالی باشگاه ( منظورم سیاست اقتصادی هست ) سخته...روش پرس خوبه ولی اگه مثلا" رونالدو بیاد واسه ما !!!! که نمیاد چرا؟ چون میبینه تیم 100% ئاسه قهرمانی بسته نشده و فقط خودش کافی نیس و باید تو هر پست حداقل یکی مثل خودش باشه...یعنی کاری که امسال انسینی کرد و جواب داد....

@ سید : اون که بله

@ mohsen : لا مصبا معلوم نیس چجوری طرفا راضی میکنن بیاد تاتی !!!

@ mostafa : ممنون...

@ علی : اونا هم دیدن 9 سال بی جامی و 44 سال بی جام لیگ دیگه فایده نداره رفتن تو کار بستن تیمی که مانچینی نقش مترسک را توش داشت و خود یازیکنا هم میتونستن به تنهایی قهرمان بشن نیازی به مانچینی نبود ..( در واقع مانچینی گند زد با تفاضل قهرمان شد ولی قهرمان شد و همه اونا میبینن متاسفانه

@ شهرام : مرسی عزیز...

@ Hooman : فکر کنم یعنی دیگه دارم به یقیین میرسم که بالا بالا ها باشگاه مخالفن ( به سادگی میشه هم سود داد و هم جام برد ولی نمیدونم چرا ما فقط سود میکنیم !!!!!! )

@ ناصر : متاسفانه هر سال مهره های کلیدی که تازه تو تیم جا میفتنا از دست میدیم و جز حسرت چیزی واسمون نمیمونه...

ناصر در 1/3/1391 | 20:02 گفت:

اگه بازیکنمامون خوبمون رو نگه میداشتیم حالا داشتیم از قهرمانیهامون حرف میزدیم

(Hooman sam (Dark metal در 1/3/1391 | 19:48 گفت:

دمت جیز...
فک نکنم کسی وجود داشته باشه که با خرج کردن عاقلانه مخالف باشه ؟؟؟

like like

توپچی جنوب در 1/3/1391 | 17:41 گفت:

مرسی خیلی خوب بود پستت حامد جون

علی قاسمی در 1/3/1391 | 17:28 گفت:

اگه تیم خرج کنه بدون شک میتونه با آورد جام ها و بدست اوردن اسپانسر های دیگه و اسپانسر های پر مایه تر خرج رفته رو به بالشگاه برسونند
شک نکنید که منچستر سیتی با قهرمانی ای که این فصل به دست اورد سود خیلی بیشتر از حد تصور ما رو از آن خودش کرد
جدا از اعتباری که طی این فصل کسب کرده ... بدون شک سیتی در حال حاضر جزء 10 باشگاه