آرسنال 3 – استون ویلا 2: بازگشت در ده دقیقه

نویسنده: Morteza Bauer

وبلاگ من
نویسنده: Morteza Bauer
من از 13سالگی عاشق آرسنال شدم.فقط هم آرسنال تو تنهاییا آرومم میکنه.
کل بازدید: 77,681 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آرسنال 3 – استون ویلا 2: بازگشت در ده دقیقهآرسنال به مرحله بعدی جام حذفی راه یافت.
 FA Cup ,Richard Dunne,Arsenal v Aston Villa
Getty Images

 

سایت گل – آرسنال با درخشش در نیمه دوم توانست شکست دو بر صفر مقابل استون ویلا را به پیروزی سه بر دو تبدیل کند و به دور بعدی جام حذفی راه یابد.


آرسنال سه گل در ده دقیقه توفانی زد و به مرحله بعد رسید.


تیم آرسن ونگر که در سه بازی اخیرش در رقابت‌های مختلف باخته بود به نظر می‌رسید این بازی را هم می‌بازد که این گونه نشد.


ابتدا ریچارد دان در دقیقه 32 گل زد. او روی پاس عالی رابی کین، که به صورت قرضی از لس‌آنجلس گلکسی در ویلا بازی می‌کند، به هوا خاست و با ضربه سر گل‌زنی کرد.


سپس دارن بنت در دقیقه 45 گل زد. این هفتمین گل او در 9 دیدار اخیرش مقابل آرسنال بود. او روی پاس عالی استیون آیرلند توپ را از زاویه‌ای بسته وارد دروازه لوکاژ فابیانسکی کرد؛ البته ضربه اول او را دروازه‌بان لهستانی برگردانده بود.


آرسنال در نیمه دوم با انرژی فراوانی بازی کرد و آلن رمزی در دقیقه 54 با خطای دان در محوطه جریمه سرنگون شد و روبین فان‌پرسی پنالتی حاصل را وارد دروازه شی گیون کرد.


دو دقیقه بعد آلن هاتن توپی را از روی خط دروازه برگرداند که به تئو ولکات برخورد کرد و وارد دروازه شد. ضربه اول را هم خود ولکات زده بود.


در دقیقه 61 بود که داور پنالتی دیگری گرفت. این بار بنت لوران کوشلنی را متوقف کرد و فان‌پرسی دوباره گل‌زنی کرد.


اکنون توپچی‌ها باید به شمال شرق بریتانیا بروند، جایی که با ساندرلند یا میدلزبورو دیدار خواهند کرد.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

farshad khadem در 10/11/1390 | 09:52 گفت:

دوستان اَخرین نبرد توپچیها در ژانویه با برد شیرین تمام شد جو سایت عالیه همه خوشحال هستیم یک بار تو نظرهام نوشتم جایگاه اَرسنال رو پایان فوریه ببینید الان هم دلم روشنه شیر خفته بیدار شد بامید روزهای طلایی ارسنال بچه ها متحد جو سایت را همین جور حفظ کنید

sam baygan در 10/11/1390 | 00:34 گفت:

علی ما چاکریم

sam baygan در 10/11/1390 | 00:33 گفت:

شهرام برو تو دیوارت

توپچی جنوب در 10/11/1390 | 00:12 گفت:

sam baygan : "تیم آرسن ونگر که در سه بازی اخیرش در رقابت‌های مختلف باخته بود به نظر می‌رسید این بازی را هم می‌بازد که این گونه نشد."
مزخرفترین تحلیلی که تا الان شنیدم همین بود،واقعا گل فارسی سایت زردیه
#####################################################################
علی ارشدی : مبارکه سام خیلی خوب گفتی
##################################
من شما هارو نداشتم باید تا صبح مینوشتم با جفتتون موافقم

علی ارشدی در 9/11/1390 | 23:46 گفت:

مبارکه سام خیلی خوب گفتی

sam baygan در 9/11/1390 | 22:56 گفت:

"تیم آرسن ونگر که در سه بازی اخیرش در رقابت‌های مختلف باخته بود به نظر می‌رسید این بازی را هم می‌بازد که این گونه نشد."
مزخرفترین تحلیلی که تا الان شنیدم همین بود،واقعا گل فارسی سایت زردیه

محمد اصغری در 9/11/1390 | 22:55 گفت:

و این است ارسنال دلخواه من.

سید سجاد حسینی در 9/11/1390 | 22:41 گفت:

با وجود تیم هایی مثل تاتنهام و چلسی و لیورپول قهرمانی توی این جام محاله.مگه این که معجزه شه!

حمید فرازی در 9/11/1390 | 22:30 گفت:

تبریک میگم.برد شیرینی بود

احسان در 9/11/1390 | 22:17 گفت:

مث اینکه قراره تمام لحظات خوش این فصل ما ارسنالیها تو جام حذفی باشه

کاش با قهرمانی همراه بشه ...

شاهین فدوی در 9/11/1390 | 22:13 گفت:

درووووووووووووووووووود به ارسنال و ونگر بزرگ